کمک فوری در ارتباط لینک url

reza goodarzi

New Member
سلام به دوستان
من یه فایل فلش دارم که از action3 استفاده کرده وسط این هدر یک دکمه ایجاد کردم که می خوام به یه url خارجی لینک بشه فایل رو می زارم دوستانی که می تونن کمک کنن.
مشاهده پیوست flash.rar

bayatbros

New Member
سلام دوست عزیز.

برای اینکه به یک سمبل لینک بدهیم باید روش زیر را در ActionScript 3 پی بگیریم.

ابتدا سمبل مورد نظر را تبدیل به یک MovieClip می کنیم. و Instance Name آن را button_mc قرار می دهیم.
سپس در Timeline یک لایه جدید ایجاد کرده و نام آن را Actions قرار می دهیم.
سپس آن را قفل کرده تا مورد ویرایش قرار نگیرد.
حال فریم 1 از لایه Actions را انتخاب کرده و سپس پانل Action را باز می کنیم ، و کد زیر را در آن قرار می دهیم.
بدینوسیله ما یک لینک به یک سمبل می دهیم.

import flash.net.URLRequest;
import flash.events.MouseEvent;

var Link:URLRequest = new URLRequest("http://www.majidonline.com");

button_mc.addEventListener(MouseEvent.CLICK, onClick);

function onClick (event:MouseEvent):void
}
navigateToURL(Link);
{

button_mc.buttonMode = true;

پیوست ها

• flash new.rar
    434 کیلوبایت · بازدیدها: 43

reza goodarzi

New Member
سلام و ممنون. بله من هم قبلا از این اکشن استفاده کرده بودم برای لینک دادن اما اگر توجه کنید در فایلی که من پیوست کردم حرکت ابر وجود داره اما وقتی اکشن لینک اضافه می شه دیگه این حرکت دیده نمیشه مثل همین فایلی که دوستمون زحمتش رو کشیدن اگه دقت کنید حرکت ابرها دیگه وجود نداره

armanbm

کاربر VIP
سلام عزیز.
من کدت رو یه نگاه انداختم بنظرم گیج کننده اومد.البته ببخشید رک گفتم!

من دقیقا متوجه مشکلت هم نشدم. اما من برای همین بازیی که تو امضام هست ابرهای متحرک رو درست کردم که البته این ویژگی های مورد نظر شما رو هم داشت.

کافیه تو کلاس ابرت یک رویداد فریم تعریف کنی و توش بنویسی this.x++
البته کدش خیلی بیشتره اما اصلش همینه! بقیشه انواع if , else های گوناگونه. مصلا this.y = math.random()*100-50 باعث میشه مختصات y ابرت جای درست باشه.
شما نباید حرکت ابر هات رو با انیمیشن بسازی. بنظر من همش باید کد باشه.

خلاصه نوشتم. چون دقیقا متمئن نیستمسواالت چی هست. اما چیزی که تو فایلت دیدم بنظرم خیلی بهتر میتونستی با کد پیادش کنی.

reza goodarzi

New Member
سلام و تشکر از شما. این فایل توسط یک نرم افزار ایجاد شده ( آرتیستر) برای من زیاد مهم نیست که از چه کدی استفاده می شه مشکل من اینه که می خوام توی این فایل یک دکمه با قابلیت لینک به سایت رو ایجاد کنم اگر شما می تونید این کار رو انجام بدین ممنون می شم اگر هم نیاز هست که توی کد ها تغییری ایجاد بشه زیاد مهم نیست. اما حرکت ابر ها به اون شکل برام مهمه.

جدیدترین ارسال ها

بالا