کمک در مورد v-ray تو مایا

سلام دوستان یه سوال داشتم می دونم ورژن های قبلی v-ray نمی تونستند maya fur را رندرکنند می خواستم ببینیم هنوز هم این مشکل با v-ray وجود داره ؟

graphamin

Member
بهت جواب میده اما به کیفیتی که وی ری در مکس بهت میده نیست متاسفانه وی ری مانده که نسخه مایا اون کامل بشه

و متاسفانه هنوز به اون صورت با مایا compatible نشده که حتی رندر قابل قبول و سریعی داشته باشی

اتفاقا جواب نمیده دوسته من رندر نمیکنه فر را در مورد کیفیت و سازگاریش با مایا اتفاقا بد نیست ...

graphamin

Member
جناب شما صحبت منو خوب نگرفتی من کامنت قبلی خودمو تکذیب کردم
جهت صحت حرفام میتونی مراجعه کنی به کنفرانس
vray 2 maya to siggraph
که دقیقا نقاط قوت و منفی که هنوز مانده تکمیل بشه و دغدغه اونها هست بر روی نرم افزار مایا رو کامل توضیح میده

بهرحال نظر هرکس مهترمه
موفق باشی دوست عزیز

سلام
چزا اتفاقا، میشه
باید پلاگینش رو پیدا کنین. اون کپی که بنده برای مایا 2012 داشتم و البته وی ری 1.5

سلام دوستان دیشب تا صبح داشتم تو سایت chaos سایت خود v-ray می گشتم در این مورد و نوشته بود که نمی تونه فر مایا رارندر بگیره اما خودش وی ری فر داره در مورد صحبت شما آقای گرافیک درست می گید تو مایا تنظیماتش از 3دی مکس کمتره ممنون از راهنماییهاتون

mosy252

Member
نه فر مایا رو نمی تونه.ولی می تونید از shave and haircut استفاده کنید اونو رندر می کنه.ولی قبلش باید plugin وی ری شو نصب کنی.

Hamed_8

Member
خب چرا این کارو میکنید شما ؟؟؟
مدل فیور رو تبدیل به پلی بکنید تا راحت رندر بگیره :cool:

به فکر خودم خورد اما convert fur to polygon که وجود نداره... راستی کار را با مایا hair انجام دادم اونا رندر میگیره تو امضام میتونید کار را ببینید

جدیدترین ارسال ها

بالا