کمک در مورد براش

tichismor

Member
سلام بر دوستان

آقایون من فتوشاپ CS4 دارم

می خوام از یک براش خاص که اسمش رو دارم استفاده کنم مثالا Job's paper fx

روی آیکون براش که کلیک میکنم کجا باید برم تا براش مورد نظرم رو پیدا کنم؟

اگر آموزش تصویری ( به صورت عکس ) باشه خیلی ممنون می شم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
يه آموزش خيلي كوتاه. ببينيد منظورتون همينه؟

[miuc]u1194121050[/miuc]

tichismor

Member
خیلی ممنون

ولی نمیشه براش رو از روی اسمش انتخاب کرد؟

من زیاد فتوشاپ بلد نیستم و میشه گفت فقط با کورل کار می کنم ولی برای بعضی کارها مجبور از فتوشاپ استفاده کنم

برای همینم زیاد کار با براش رو بلد نیستم

حالا می خوام یک کاغذ مچاله درست کنم آموزشش رو از همینجا گرفتم و هنچنین براش مورد نیازش رو

حالا از کجا این براش رو که job's paper نام داره رو انتخاب کنم؟

winsent

Banned
خیلی ممنون

ولی نمیشه براش رو از روی اسمش انتخاب کرد؟

من زیاد فتوشاپ بلد نیستم و میشه گفت فقط با کورل کار می کنم ولی برای بعضی کارها مجبور از فتوشاپ استفاده کنم

برای همینم زیاد کار با براش رو بلد نیستم

حالا می خوام یک کاغذ مچاله درست کنم آموزشش رو از همینجا گرفتم و هنچنین براش مورد نیازش رو

حالا از کجا این براش رو که job's paper نام داره رو انتخاب کنم؟

براش رو در پوشه براشهای فتوشاپ کپی و اون رو در قسمت براش ها (داخل فتوشاپ) لود کنید.
موفق باشید

tichismor

Member
براش رو در پوشه براشهای فتوشاپ کپی و اون رو در قسمت براش ها (داخل فتوشاپ) لود کنید.
موفق باشید
خوب من براش ها رو دانلود کردم در بخش براش توی پوشه فتوشاپ کپی کردم حالا هم برنامه فتوشاپ باز هست
اینم عکس کل براشهای من من از کجا می تونم براشم رو از روی اسمش انتخاب کنم
در ضمن لود کردن بارش توی فتوشاپ که راه خاصی نداره که ؟ توی cs3 که قبلا این کار رو کردم نیازی به لود نبود وقتی کپی می کردی به طور خودکار اون براش توی فتوشاپ اجرا میشد توی cs4 فرق داره؟

cmo7vjawy1nxf6h5u74k.jpg

amouzesh

New Member
لود کردن براش در فتوشاپ

دوست عزیز برای لود کردن براش از منوی Edit به قسمت Preset Manager برید,بعد در قسمت Preset Type براش ها را انتخاب کنید,سپس Load رو انتخاب کنید و براش مورد نظر خود را لود کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا