کمک در ساخت ساعت آنالوگ و منو

Al_boy

New Member
بازم سلام به دوستان عزیز
من می خواستم یک ساعت آنالوگ درست کنم اما هر کاری کردم نمیشد عقربه ها حرکت نمی کردند یا حرکت می کردند از جای اولیه خودشون جابه جا میشدند .

می خواستم یک منو برای پروژم درست کنم که اگر کسی کلیک سمت راست رو کلیک کنه منوی کشویی باز بشه و بتونیم راحت روی عملیات که بر روی منو گذاشتم انجام بگیره.

میدونم داخل سمبل برنامه هست ولی متوجه نشدم .
1- برای ساعت خیلی کد نویسیش گیج کننده بود ، من فقط یک ساعت ساده با عقربه ها می خوام که عقربه هاش بر حسب دقیقه ، ثانیه و دقیقه حرکت کنه .
2- منوها در تمام برگ ها با یک راست کلیک اجرا بشه ، ولی من طبق سمبل برنامه که انجام میدم فقط بر روی یک صفحه اجرا میشه و یک مشکل که داشت بایستی پروژه رو که اجرا می کردید به صفحه دوم برگردی و دوباره به صفحه اول برگردی که تونستی باشی راست کلیک بکنی و منو ظاهر بشه !!!!

مرسی بابت کمک های که دوستان می کنن.

می دونم بچه ها در این انجمن این برنامه ها رو گذاشتن ولی برای ساعت آنلوگ واقعا کداش گیج کننده هست . برای منو درست کردن هم فقط گفتن توی سمبل برنامه هست ....

اگه تونستید در برای کدهاش یک توضیح مختصر بدید ممنون میشم . برای پروژه دانشگام می خوام....

سلام
هرجا کدشو متوجه نشدی بزار اگه بلد بودم برات توضیح میدم. اگه تونستی اسم سمپل ها رو بذار.
اگه شد نمونه کارتو بزار بهتر میشه کمک کرد...

Singular

Active Member
** پيدا کردن زاويه اوليه عقربه ها با ساعت سيستم و چرخش عقربه ها

تو این قسمت عدد 30 و 6 و 6 بر چه مبنایی بدست آوردید

من با توجه ب مثال شما خواستم نومنه دگ با طرح و اندازه دگ بسازم نشد

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز دوتا نمونه مثال براتون قرار دادم که دوستان توی انجمن قرار داده بود.کد ها هم بسیار ساده و واضح هستش.سوالی بود بگید
موفق باشید

پیوست ها

• Desktop.rar
    83 کیلوبایت · بازدیدها: 60

Al_boy

New Member
دوست عزیز دوتا نمونه مثال براتون قرار دادم که دوستان توی انجمن قرار داده بود.کد ها هم بسیار ساده و واضح هستش.سوالی بود بگید
موفق باشید

ایول همینه که می خوام فقط ی مشکل هست ، میشه تو ساعتی که گذاشتی ، لیبل ها رو انگلیسی کنید که تونسته باشم استفاده کنم ؟ آخه فارسی نمی خونه همش قاطی نوشته .

تو قسمت ویدیو هم فقط صفحه اول کار می کنه ، می خوام توی مستر پیچ بزارید و از این کد برای همه برگ های مثلا 5 برگه کار بکنه . اگه لظف کنید مثلا 5 برگ بسازید و از کد کلیک سمت راست در مستر پیچ استفاده کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

mohamadarab

Active Member
دوست عزیز لیبل مورد نظر رو انتخاب کن و فونت رو در حالت arabic قرار بده..اگر هم نشد خودت زمت بکش و بنویس..
موفق باشی

Al_boy

New Member
خیلی سخته چون arabic هم ندارم ، عزیز ما جسارت نکریدم ، ناراحت نشی ، اکی باید زحمت بکشم

فقط ورد دوم برای مستر پیج رو هم میشه جواب بدید؟

Singular

Active Member
اقای jamalfery20 سلام
جواب سوال منو نداید... ممنون میشم رسیدگی کنید

دوستان دیگر جواب سوال منو نمیدونند ؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا