کمک در راه اندازی ادیتور TinyMCE

shahinshyd

Member
باسلام
اقا من میخوام با ادیتور TinyMCE کارکنم ولی با مثالی که تو سایتش گفته مشکل دارم
شما میتونی یک مثال بزنی که مثلا text area با id=ta این ادیتور براش بیاد
با تشکر

i-php-i

Active Member
باسلام
اقا من میخوام با ادیتور TinyMCE کارکنم ولی با مثالی که تو سایتش گفته مشکل دارم
شما میتونی یک مثال بزنی که مثلا text area با id=ta این ادیتور براش بیاد
با تشکر

شما منظورتون اینه که توی صفحه ای که چند text area هست، فقطتوی اونهایی که مشخص کردید ادیتور ظاهر بشه یا اینکه فقط می خواید ادیتور رو نمایش بدید.

من می خوام دیرکشن این ادیتور رو راست به چپ کنم و از حذف تگهای اچ تی ام الی که خودم وارد ادیتور می کنم جلوگیری اما نتونستم راه حلی پیدا کنم.

اگر در این مورد راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید.

farik

Well-Known Member
با سلام..
دوستان نمیدونم این مشکل چرا اینقدر رایجه...بابا با یک directionality:'rtl' ادیتور راست به چپ میشه(در قسمت کانفیگ پلاگینها و..)...
دوست عزیز اگر در حالتی غیر از ایجکس باهش کار میکنین تو خود بسته ای که دانلود میکنین کلی مثال هست..اگه کم بود برین اینجا من نمونه ایجکسش رو استفاده کردم:atlasi.orgfree.com/login.php
user:atlassys
pass:atlassys
در قسمت خبر جدید فکر کنم..
موفق باشید..

i-php-i

Active Member
با سلام..
دوستان نمیدونم این مشکل چرا اینقدر رایجه...بابا با یک directionality:'rtl' ادیتور راست به چپ میشه(در قسمت کانفیگ پلاگینها و..)...
دوست عزیز اگر در حالتی غیر از ایجکس باهش کار میکنین تو خود بسته ای که دانلود میکنین کلی مثال هست..اگه کم بود برین اینجا من نمونه ایجکسش رو استفاده کردم:atlasi.orgfree.com/login.php
user:atlassys
pass:atlassys
در قسمت خبر جدید فکر کنم..
موفق باشید..
اضافه کردن یه directionality:'rt کاری نداره اما مشکل اینجاست که این خصلت رو به کجا باید اضافه کنم؟

لطفا آدرس پوشه و صفحه ای که باید این خصلت اضافه بشه کجا هست؟

farik

Well-Known Member
با سلامم.شما تو همون صفحه ی html که ادیتور رو لود میکنین وقتی دارین لیست پلاگین ها و ترتیب چیدن منوها رو میگین..همونجا باید این کد رو قرار بدین..
موفق باشید..

i-php-i

Active Member
با سلامم.شما تو همون صفحه ی html که ادیتور رو لود میکنین وقتی دارین لیست پلاگین ها و ترتیب چیدن منوها رو میگین..همونجا باید این کد رو قرار بدین..
موفق باشید..

شما ظاهرا متوجه نشدید.

من نمی خوام به ادیتور پلاگین اضافه کنم. بلکه می خوام محیط ادیتور (محیطی که تایپ می کنیم) رو راست به چپ کنم.

در این مورد چه کاری باید انجام بدم؟

farik

Well-Known Member
با سلام.. مجدد..من نگفتم پلاگین بهش اضافه کنین..گفتم همونجا..شما مگه تو فایل جی اس یک متن با فرمت json نمینویسین که نشون میده هر منو کجا باشه؟..همونجا و تو همون قسمت..
موفق باشید..

i-php-i

Active Member
با سلام.. مجدد..من نگفتم پلاگین بهش اضافه کنین..گفتم همونجا..شما مگه تو فایل جی اس یک متن با فرمت json نمینویسین که نشون میده هر منو کجا باشه؟..همونجا و تو همون قسمت..
موفق باشید..

الان کمی توی داکیومنتشون گشتم و مشکل رو تونستم حل کنم.

همون کدی که شما گفتید رو باید اضافه می کردم.

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا