کمک در انتخاب

shirini_forush

Well-Known Member
لصفا با بیان دلیل بگید بین کورل دراو، فری هند، این دیزاین، ایلاستریتور و بقیه برنامه های وکتور ساپورت با کدوم کار کنم؟

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اول اینکه این دیزاین این وسط چی میگه!!
blush[1].gif

بعد هم اینکه از لحاظ کلی بین این برنامه ها تفاوتی وجود نداره. یعنی همشون بر مبنای وکتور عمل میکنن. تفاوت اصلی که این برنامه ها برای کاربراشون ایجاد میکنن اینه که خود کاربر با محصولات کدوم شرکت راحتتره. یه نفر مثل من بین این برنامه ها با کرل و فری هند راحتتره تا الیستریتور. ولی ممکنه یکی دیگه با یه نرم افزار راحتتر باشه.

شما برای انتخاب باید ببینی با کدوم نرم افزار و محصول کدوم شرکت راحتتری. ولی پیشنهاد میکنم قبل از انتخاب هر کدوم رو اول یه بار تست کن بعد نتیجه گیری کن.

موفق باشی - سارا

Ali_ix

Well-Known Member
البته از اونجایی که این تاپیک در این انجمن ارسال شده جوابش فقط کورل دراو میشه !
21.gif

/

برای انتخاب جدای از راحتی با محیط کار و ... باید به امکانات و ابزار هم توجه کنید.
به نظر من کورل کلا محیط و ابزار خشک و نسبتا سختی داره و دامنه ابزار و امکاناتش خیلییی گستردست. شاید شما بعد از چند ماه کار کردن هم هنوز دستتون روان نشده باشه باهاش... ولی قطعا بعد از تسلط نسبی به این نرم افزار طراحی و کار باهاش براتون به شدت لذت بخش میشه ...و شاید بشه گفت چیزی نیست که توی ذهنتون باشه و نتونید با این نرم افزار اجراش کنید.

اما در مورد راحتی و روانی اولیه .. فکر کنم الاستریتور بهتر باشه ... خیلی از ابزارهای آماده در اختیار شما میزاره که در واقع مجوعه چندین افکت و حالته که نهایتا یک ساختار آماده و نسبتا انعطاف پذیر به شما میده.
با الاستیریتور احتمالا خیلی زود میتونید به یک نقطه مطلوب برسید و کار کنید.

فری هند هم که ......

shirini_forush

Well-Known Member
من به خاطر نوع شغلم یکی از مهمترین پارمترای موثر توی تصمیمم قدرت trace نرمافزاره...
و این جور مسائل...
حالا چی؟
پیشاپیش ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا