کمک درباره رم سیستم

iro

New Member
با سلام به دوستان عزیز
من دو سوال دارم.اول اینکه شنیدم در مکس میشه میزان اشغال فضای رم رو تغییر داد.اگه کسی میدونه بی زحمت بهم بگه.دوم اینکه چطور میشه تغییراتی در سیستم داد تا سرعت رندرم بیشتر بشه

:Mohsen:

کاربر باتجربه
تو خود مکس که بعید می دونم بشه
ولی تو پلاگیم vray قسمتی برای تنظیمات مموری داره که میشه اون رو به صورت استاتیک یا داینامیک تعریف کرد

:Mohsen:

کاربر باتجربه
تو قسمت v-ray::system مربوط به تنظیمات رندر vray تنظیماتی برای این کار هست
ولی نتیجه ای که من گرفتم، این بوده که تنظیمات پیش فرض بهتر جواب میده

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
تو قسمت v-ray::system مربوط به تنظیمات رندر vray تنظیماتی برای این کار هست
ولی نتیجه ای که من گرفتم، این بوده که تنظیمات پیش فرض بهتر جواب میده

در تکمیل فرمایشات محسن بگم که حود help وی ری ترجیع داده روی حالت دینامیک باشه.دلیلشو نمی دونم.:wink:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
تو منتال ری اینجاست البته باید بسته به مقدار رمت بالا ببری
Rendering=>Render Setup=>Processing=>Translator Options=>Memory Limit
تو این قسمت میتونی مقدار رم استفاده شده در رندرو بالا ببری
البته بهتره از vray استفاده کنی بهتر جواب میده

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
در تکمیل فرمایشات محسن بگم که حود help وی ری ترجیع داده روی حالت دینامیک باشه.دلیلشو نمی دونم.:wink:

این میزان رم برای کارهای معمولی نیست.من یه پروِژه لنداسکیپ دارم.توش 527 تا گیاه پروکسی شده هست که هر کدومش چند کانال متریال داره!!!
وقتی تو رندر میزارم مینینم رم من که 6 گیگ هست تا 5150 مگ پر میشه و بقیش چون دسته ویندوزه رو نمی گیره.این مقدار رو شما 100 بزارین یا 10000 هیچ فرقی نمی کنه.همون پیش فرض 400 بستشه.حتی خفن ترین کار! ولی این قسمت Dynamic رو تست گرفتم.حالت Static‌خیلی بهتره و هلپ مکس مزخرف گفته و من گفته خودمو پس می گیرم.حالت Static دقیقا 10 ٪ سریع تر ازDynamic کار میکنه

51hb

New Member
با سلام خدمت همه اساتید .
استاد عارف من نمونه کارهای شما رو در سایت Evermotion دیدم . خیلی عالی هستند. اگه ممکنه میشه در مورد مشخصات قطعات کامپیوتری که باهاش این رندرها رو گرفتید کمی اطلاعات بدید ؟ آخه من خودم وقتی تعداد آبجکتها مثلا درختها از دو سه تا بیشتر میشه کامپیوترم کلا از Max بیرون میپره . نمیدونم مشکل از سخت افزاره یا چیز دیگه .
بسیار ممنونم .
همایون .

جدیدترین ارسال ها

بالا