کمک برای یک کد دستور html

alireza TNT

New Member
با سلام
من تازه دارم html رو یاد میگیرم رو سیستمم دارم کم کم یه وبسایت کامل html مینویسم یه گیری افتادم
زیر تمام صفحه هام یه بخش گذاشتم آخرین رویدادها
یه کد میخوام که زیر تمام صفحه هام تو اون بخش بزارم تا همه صفحه هام محتوای تیتر و تاریخ آخرین رویدادها رو از متحوایی که تو رویدادهای صفحه اول میزارم بگیره
تا دیگه هر تیتری که تو صفحه اول گذاشتم تو تمام صفحه ها جایگزین بشه و لازم نباشه تمام صفحه ها برم تیتر و تاریخ رو ویرایش کنم
مرسی

art-a

Member
سلام.
این چیزی که شما میخواهید، نیاز به کدنویسی داینامیک داره. در صورتی که html یک کدنویسی استاتیک و ثابت هست. شما نمیتونید داینامیک درست کنید. برای داینامیک کردن باید برروی مدیریت محتوایی مثل وردپرس و جوملا و ... سایت خودتون رو پیاده کنید.

alireza TNT

New Member
مرسی داداش پس فکر کنم دیگه html از این بیشتر چیزی نداشته باشه که یاد بگیرم

art-a

Member
مادر همه کدنویسی های تحت وب، html و css هست. تا وقتی که html و css رو کاملا و 100% بلد باشید، یاد گیری مابقی زبانها راحت و آسونه.
میشه نمونه ای که درست کردید رو بزارید ببینیم چطور شده؟

AfraServer

New Member
درود:
عزیز بدون html اینترنت معنی نداره ، html و css مثل لباس یک آدم هستند ، و php . asp و asp.net و جاوا و ... مثل جوارح بدن انسان یعنی سیستم داخلی ، شما درحال حاضر میتونید لباس یک آدمو درست بکنید ولی نمیتونید سیستم داخلیشون درست کنید ، پس به این تیجه میرسیم شما خیاط شدی یعنی html رو بلد شدید ، پس باید دیگه برید سراغ بقیه زبان ها ، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
موفق ، سربلند و پیروز باشید

alireza TNT

New Member
مادر همه کدنویسی های تحت وب، html و css هست. تا وقتی که html و css رو کاملا و 100% بلد باشید، یاد گیری مابقی زبانها راحت و آسونه.
میشه نمونه ای که درست کردید رو بزارید ببینیم چطور شده؟
با زبون های تحت ویندوز زیاد کار کردم چون رشته ام کامپیوتره و خودم زیاد دنبال کردم مخصوصا زبان c
تحت وب هم با اکثر اسکریپ ها کار کردم مخصوصا همین ویبولتین که 5 سال باهاش زندگی کردم ولی زیاد خوشم نمیاد با سیستم های آماده کار کنم زیادی بچگونه واره میخوام خودم یاد بگیرم و هرچی بخوام از اول کدش رو بنویسم.
ببخشید چون روی لوکال هاست بود عکس گرفتم ازش ضمیمه کردم هنوز کار داره البته

درود:
عزیز بدون html اینترنت معنی نداره ، html و css مثل لباس یک آدم هستند ، و php . Asp و asp.net و جاوا و ... مثل جوارح بدن انسان یعنی سیستم داخلی ، شما درحال حاضر میتونید لباس یک آدمو درست بکنید ولی نمیتونید سیستم داخلیشون درست کنید ، پس به این تیجه میرسیم شما خیاط شدی یعنی html رو بلد شدید ، پس باید دیگه برید سراغ بقیه زبان ها ، امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
موفق ، سربلند و پیروز باشید

بله داداش متوجه شدم مرسی از لطفت حتما دنبال میکنم ولی درحال حاظر میخوام روی دیتابیش ها کار کنم تا اگه خدا بخواد یه مقاله بدم دربارش

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    222.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 2.jpg
    2.jpg
    267 کیلوبایت · بازدیدها: 5

art-a

Member
تحت وب هم با اکثر اسکریپ ها کار کردم مخصوصا همین ویبولتین که 5 سال باهاش زندگی کردم ولی زیاد خوشم نمیاد با سیستم های آماده کار کنم زیادی بچگونه واره میخوام خودم یاد بگیرم و هرچی بخوام از اول کدش رو بنویسم.

به نظر بنده استفاده از مدیریت ها محتواها بچگونه وار نیست. چون پشت مدیریت های محتواهای معروف، برنامه نویسان معروفی هستند.
ولی نوشتن یک مدیریت محتوا از صفر، نیاز به زمان طولانی داره، چون نیاز به باگ گیری و رفع اشکال و ... داره.
با تشکر

alireza TNT

New Member
درسته منظور من این نبود
منم اگر بخوام وبسایت بزنم حتما از مدیریت محتوا استفاده میکنم
من فقط میخوام یاد بگیرم که میرم سراغ کدنویسی منظورم با کسایی هست که با اسکریپت کار میکنن و اسم وبسایت دیزاینر میزارن رو خودشون

جدیدترین ارسال ها

بالا