کمک برای طراحی گالری !؟!

G.E.E.k

Member
کمک برای طراحی گالری1 !؟!

سلام من یه گالری عکس با جی کوئری می خوام طراحی کنم منتها گالری های اماده ای که وجود داره تمام مشخصاتی که من در کار خودم نیاز دارم رو براورده نمی کنه!
یه سری سوال در طراحی برام پیش اومد که می خوام ببینم کسی با مکانیزم طراحیشون آشنا هست یا نه! یا رفرنسی برای مطالعه اگه ممکنه معرفی کنید:

91e5720d768e488aaa84.jpg

در صفحه اول گالری با توجه به طبقه بندی گالری روی هر کدام موضوع که کلیلک کرد وارد بخش خودش بشه!
و
570163727bd8490b85eb.jpg

در صفحه مربوط به اون موضوع :
-منوی موضوعات وجود داشته باشه!
- تعداد عکس ها در هر صفحه و تعداد سطر و ستون ها رو بشه داخل کد تنظیم کرد!
-با آدرس دهی یک فایل جدید در بخش پنل اون ، فایل به اون بخش مربوطه و به اون لیست اضافه بشه البته از ابتدای لیست!(مهم ترین بخش)
4-برای لیست عکس ها مثله تصویر نمونه صفحه بندی ایجاد کرد و با اضافه شدن تعداد فایل به تعداد صفحه ها افزدوده بشه!
5-بشه یک عکس یا یک موضوع رو در پنل مدیریتی حذف کرد!
نکته :برای شماره 3 اگه از فایل XML برای بانک اطلاعاتی و مثلا چند تکست باکس برای اضافه کردن ادرس یک فایل جدید به این بانک و در کل اضافه کردن یک عکس جدید به گالری میخوام استفاده بکنم.
پیشاپیش از دوستان تشکر میکنم!:rose:

آخرین ویرایش:

sharktech

کاربر فعال
شما راهنمایی نخواستین!

شما در حقیقت دارین سفارش یک نوع گالری سفارشی رو میکنین!!!

G.E.E.k

Member
نه دوست عزیز ! منظورم من این نبود که همه آیتم های که گفتم رو یک نفر تمام و کمال در اختیارم بذاره(البته اگه سورس گالری اماده می شناسید با این مشخصات فرق میکنه!).
هر کی هر چقدر و هر کجا شو می تونه نظر بده با هم تکمیلش می کنیم.
چون الان اگر کسی بخواد یک گالری متعارف طراحی کنه باید حداقل این مشخصات رو داشته باشه ، فکر کنم برای خیلی از دوستان مفید باشه!
منم اینقدرها که مبتدی نیستم بابا!:green:
با تشکر .

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
مطابق فرمایش دوستمون؛ شما نیاز به یک CMS گالری عکس دارید.

(برنامه های معرفی شده نیاز به نصب Joomla دارد)
یکی از بهترین گالری های عکس رایگان دنیا ، با امکان پشتیبانی از زبان فارسی

لیست کامل گالری ها

G.E.E.k

Member
سلام.ممنون از پاسخوتنون!!:)
echessdesign جان دیگه سوادم تا اینقدر میرسه !:mad:
بنده میخوام این سیستم رو خودم طراحی کنم برای طرحی که خودم زدم .آخه اگه میخواستم از مدیریت محتوا استفاده کنم که نیازی به این همه دردسر نبود.
با مطالعه ای که کردم تو نت 70 درصد مشکلم حل شد میمونه فقط اضافه و حذف کردن عکس ها که اون رو هم نمونه اش رو خیلی دیدم اما خودم تا حالا انجام ندادم .
یعنی دریافت آدرس عکس و قرار دادن اون در یک فایل xml و اضافه شدن یک img به لیست عکس ها در صفحه .
ممنون که سر زدید.:rose:

آخرین ویرایش:

sharktech

کاربر فعال
چرا میخواین از فایل xml استفاده کنین ؟

مگه میخواین گالری فلش طراحی کنین!

برای لیست کردن عکس ها و نشون دادنش تو یه صفحه باید از php یا asp استفاده کنین.

بنده میتونم این قسمتش رو برای شما طراحی و برنامه نویسی کنم, در صورت تمایل با آی دی توی امضام تماس بگیرین.

G.E.E.k

Member
php بلد نیستم ولی اگر با asp راهنمایی کنید ممنون میشم!
xml رو هم برای این انتخاب کردم چون هم نمونه عملی پیاده شده اش رو قبلاً دیدم (xml که فقط برای فلش استفاده نمی شه!)و هم اینکه برای کارهای نهچندان سنگینی مثله این ساده تره!
اگه شما روشی با asp سراغ دارید ممنون میشم راهنماییم کنید!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز G.E.E.k
انتخاب کنید که با کدام زبان برنامه نویسی تحت وب قصد انجام این امر رو دارید تا تایپیک شما رو به اون سمت هدایت کنم.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا