کمک برای تکمیل طراحی سایت مذهبی

tabatabaey

New Member
سلام بر دوستان عزیز لطفا در تکیمل قالب طراحی شده برای سایتم اینجانب رو کمک کنید قالب فعلی سایت من توسط یکی از دوستان طراحی شده که خیلی مطابق میل من نیست و هیچگونه تنظیماتی هم بر روی اون اعمال نشده بنده به علت مشغله ی کاری برای انجام این موارد از شما دوستان یاری می طلبم . لطفا جهت مذاکره و تعیین حق الزحمه در اسرع وقت با بنده تماس بگیرید . متشکرم

mambolearn

Active Member
سلام

الان طراحي قالب شما دقيقا در چه مرحله اي هست ؟‌و چه كارايي انجام شده ؟‌مشكلات اون چيه ؟

يا علي

tabatabaey

New Member
سلام بر شما ممنون از اینکه سر زدید و پیغام من رو خوندید . الان قالب تقریبا کار خاصی نداره جز یکی دو تا تغییر که چون متن اچ تی ام ال در حالت غیر قابل ویرایش هست نتونستم خودم دستی درش ببرم اما چون سایت من از قسمتهای مختلف و متنوعی تشکیل میشه در تقسیم بندی و استفاده و چینش منوها و بلوک ها و ماژولها نیازمند کمک شما هستم . قالب طراحی شده فاقد هرگونه منو که مطابق محتویات سایت من باشه هست و صرفا تبلیغات سایت شما در قسمتهای مختلفش قرار داره . متاسفانه با اینکه کمی تجربه در استفاده از نیوکها دارم در استفاده از مامبو تجربه یی ندارم . اگر برای شما یا یکی از دوستانتون در تیم طراحی شما امکان کمک به بنده باشه خیلی ممنون میشم در صورت امکان ایمیلی اعلام کنید تا نشانی سایت و مشخصات رو خدمت شما بفرستم الان چند ماهی میشه کارهای این سایت مدام به تعویق می افته . خیلی سپاسگذارم
علی یار شما

mambolearn

Active Member
سلام
يوزر نيم و پسورد رو به همراه آدرس سايت و تغييري كه ميخوايين اعمال كنيد رو به صورت خصوصي در همين انجمن پي ام بدين

يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا