کمپرس فیلم به اندازه حجم دلخواه

delcoock

Active Member
با سلام خدمت دوستان
آیا نرم افزاری مثل windows movie maker وجود داره که فیلم را بتونه به میزان حجم دلخواه کمپرس کنه؟

متاسفانه این نرم افزار بعضی از فرمت ها مثل mov را ساپورت نمی کنه.

delcoock

Active Member
یعنی توی نرم افزار Adobe Media Encoder میشه فقط حجم خروجی را بهش داد و اون متناسب با حجمی که ما بهش دادیم کادر و فریمریت و صدا را تنظیم کنه؟

delcoock

Active Member
بخشید من این نرم افزار ( Adobe Media Encoder cs5 ) را نصب کردم. اما جایی توی این نرم افزار ندیدم که بتونم بهش حجم دلخواهم را بدم و اون متناسب با حجمی که من بهش دادم خروجی بگیره.
میشه بیشتر راهنماییم کنید؟

پیوست ها

• windowsmoviemaker.GIF
    windowsmoviemaker.GIF
    21.7 کیلوبایت · بازدیدها: 32
آخرین ویرایش:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اینطور که شما می خواهید نیست .
شما باید با مقداری کار کردن بدونید چه فرمتی با چه فریت ریتی و سایزی چه حجمی رو بهتون میده و چی می خواهید /

bitr rate و سایز پیکسل . همینطور فرمت مناسب از مهمترین مشخصه های تعیین حجمه

delcoock

Active Member
درست میگید دوست من.
اما اگر قرار باشه چیزی حدود 50 قطعه فیلم کوتاه را خروجی بگیرم با حجمی حدود زیر 4 مگ برای هر قطعه فیلم، آنهم با سعی و خطا کردن bitr rate و سایز پیکسل 50 فیلم میدونی این کار چقدر زمان می بره؟

من با مفاهیم bitr rate و سایز پیکسل آشنام ولی واقعا وقتی صحبت از خروجی گرفتن تعداد زیادی فیلم شود، مغز آدم هنگ میکنه و کار زمانگیر می شه.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
لطفا تایم ویدو ها رو بگید و بگید که سایز پیکسلی خروجی براتون مهمه یا نه
چون 3gp هم اگه خروجی بگیرید یه ویدئو 2 min رو . حدود 5 مگ میشه

آخرین ویرایش:

delcoock

Active Member
فیلم های من از 5 تا 15 دقیقه متغیر هستند و سایز پیکسل برام مهم نیست. فیلم ها را برای یک وب سایت می خوام استفاده کنم که باید swf-flv-mp4 باشند.
فقط حجم خروجی برام مهم است که میخوام زیر 4 مگ بشه.
من یکی از فیلم ها که 6 دقیقه بود را با فرمت flv خروجی گرفتم حجمش 3 مگ شد.
با این وجود خیلی راحت میشه متوجه شد که تایم هر فیلم را اگر نصف کنم میشه حجم خروجی. ولی فیلم 15 دقیقه ای را اگر نصف کنم میشه 7 مگ در صورتی که فیلم ها باید زیر 4 مگ بشه
دوست خوب من ممنون از راهنمایت.:rose: فکر کنم نصف مشکلاتم را باید با سعی و خطا حل کنم.:cry:

delcoock

Active Member
فیلم های من از 5 تا 15 دقیقه متغیر هستند و سایز پیکسل برام مهم نیست. فیلم ها را برای یک وب سایت می خوام استفاده کنم که باید swf-flv-mp4 باشند.
فقط حجم خروجی برام مهم است که میخوام زیر 4 مگ بشه.
من یکی از فیلم ها که 6 دقیقه بود را با فرمت flv خروجی گرفتم حجمش 3 مگ شد.
با این وجود خیلی راحت میشه متوجه شد که تایم هر فیلم را اگر نصف کنم میشه حجم خروجی. ولی فیلم 15 دقیقه ای را اگر نصف کنم میشه 7 مگ در صورتی که فیلم ها باید زیر 4 مگ بشه
دوست خوب من ممنون از راهنمایت:rose:. فکر کنم نصف مشکلاتم را باید با سعی و خطا حل کنم:sad:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
دوست عزیز شما در نرم افزار Adobe media encoder در منوی setting سربرگ video قسمت target bitrate رو هر چقدر کم کنی حجم مکتر میشه
من خودم همیشه با فرمت h264 mp4 کار میکنم چون از بقیه حجم رو بیشتر کاهش میده و تغییر محسوسی هم تو کیفیت ایجاد نمیکنه
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا