کلیپ پرده آبی قطره ی خون

moslancer2

Member
ببخشید من یه کلیپ پرده ابی میخوام که توی اون یه قطره خون یا هرچیز دیگه ای از اسمون بیفته رو زمین
دوست عزیز من ای سبک رو داشتم براتون گذاشتم که میتونید در افترافکت ازش استفاده کنید...

پیوست ها

• Paint-Drop.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 1,367

mralisix

Member
حدود سه روزه که دارم دنبالش میگردم واقعا دستت درد نکنه
بازم از این نوع افتادن داری اگه زحمتی نیست لینک اونارو هم بدی ممنون میشم اخه این قطره اش کاملا گرد نیست من یه لوگو با یک قطره خون گرد دارم که میخواهم اینمم مثل اون بشه ممنون

moslancer2

Member
حدود سه روزه که دارم دنبالش میگردم واقعا دستت درد نکنه
بازم از این نوع افتادن داری اگه زحمتی نیست لینک اونارو هم بدی ممنون میشم اخه این قطره اش کاملا گرد نیست من یه لوگو با یک قطره خون گرد دارم که میخواهم اینمم مثل اون بشه ممنون
سلام دوست عزیز... راستش در حال حاضر ندارم... اما پیشنهادم این هست که با ماسک کردن و کار بر روی اون در افتر افکت تغییرات رو انجام بدی...:rose:

khoushechin

Well-Known Member
سلام من مجموعه کامل اون فایلی رو که دوستمون گذاشته دارم.
این مجموعه + چیزهای دیگه مثل تیزر مختار رو دارم اگه لازم داشتی بگو تا بزارم یا آدرس سایتی که ازش خریدم رو بهت بگم تا خودت بری بخری چون 15 تا دی وی دی است.
اسم این مجموعه Paint_Splatter و در دی وی دی RIOT GEAR هست.و سایت ویدیو کوپایلت www.videocopilot.net سازنده این هست.

متاسفانه حجم همین مجموعه 273 مگابایت هست که فشرده شده و شده 42 مگابایت برای همین نمیتونم همش رو بزارم ولی اونایی رو که فکر میکنم بهتره برات پیوست کردم!

mralisix

Member
دوست عزیز من اگه میشه یک بار دیگه پیوست کن چون مثل این که درست پیوست نکردی چون من نمیبینمش:-?

khoushechin

Well-Known Member
سلام من مجموعه کامل اون فایلی رو که دوستمون گذاشته دارم.
این مجموعه + چیزهای دیگه مثل تیزر مختار رو دارم اگه لازم داشتی بگو تا بزارم یا آدرس سایتی که ازش خریدم رو بهت بگم تا خودت بری بخری چون 15 تا دی وی دی است.
اسم این مجموعه Paint_Splatter و در دی وی دی RIOT GEAR هست.و سایت ویدیو کوپایلت www.videocopilot.net سازنده این هست.

متاسفانه حجم همین مجموعه 273 مگابایت هست که فشرده شده و شده 42 مگابایت برای همین نمیتونم همش رو بزارم ولی اونایی رو که فکر میکنم بهتره برات پیوست کردم!

پیوست ها

• Paint_03.rar
    4 مگایابت · بازدیدها: 1,038
  • Paint_06.rar
    2.1 مگایابت · بازدیدها: 846
  • Paint_08.rar
    3.8 مگایابت · بازدیدها: 776
  • Paint_09.rar
    4 مگایابت · بازدیدها: 802

جدیدترین ارسال ها

بالا