کلبه ی برفی... یحیی دوستعلی...3Ds Max.V ray. PS

YAHYA2011

Member
با سلام و احترام و تشکر از مدیران محترم جهت راه اندازی مسابقه ی زیبا و با محتوی !
بنده قصد مدل کردن یک کلبه در هوای برفی رو دارم و سعی میکنم روند مدل کردن و انجام کار رو توی همین پست اول قرار بدم و عکس رندر نهایی رو در یک فضای برفی به پست پیوست کنم !
دلیل انتخاب این فضا برای کلبه هم اینه که همیشه من فضای برفی و ابری رو خیلی دوست دارم و در حالی که در جو ابری و بارونی خیلیا دلشون می گیره من تازه بر عکس دلم باز میشه و روحیه میگیرم !

کلبه مورد نظر خودم رو روی کاغذ اتود زدم و کم کم روش کار میکنم و پیش میرم و مدل رو در این پست قرار میدم !
بنده در مدل سازی ضعیف هستم و میدونم در بین دوستان و اساتید رتبه ی خاصی بدست نخواهم آورد. ولی با این حال امید خودم رو از دست نمیدم. دلیل این حرفهام هم اینه که من تازه با مکس دارم کار میکنم و به چند ماه هم نمیرسه و دارای مشکلات بنیادین در مبحث مدلینگ و ردندرینگ هستم!

با توجه به جو انجمن که دیدم کسانی که مثل بنده ضعیف هستند رو در جمع جا میدن و اونها رو از جمع دور نمیکنند و با اونها خوب و منصفانه برخورد میشه، لذا بنده جرات کردم که شرکت کنم !
شرمنده بابت پر حرفی ! یا علـــــــــی !!

آپدیت 1

آپدیت 2

پیوست ها

• Y.png
    Y.png
    310.6 کیلوبایت · بازدیدها: 105
آخرین ویرایش:

K1-CGMaster

Well-Known Member
چیز خوبی از آب در میاد موفق باشی

ضمناً یادتون باشه همه اول از جایی شروع کردن
بسیار کار خوبیه که به جمع اضافه شدید
هدف اصلی مسابقات برگزاری یه جو رقابتی جهت افزایش تجربه و یادگیریه
موفق باشید :rose::rose::rose::rose::rose:

YAHYA2011

Member
عکسی که در پیوست قرار دادم مدلی هست که اتود کرده بودم و حالا با ضعف ها و اشکالات زیاد، در نهایت موفق شدم در مکس 2011 مدلش کنم !
توضیحات تکمیلی:
این مدل رو که می بینید یکی از مدل های دوست داشتنی و همیشه در ذهن بنده بوده که از بچگی دوست داشتم در یک همچین فضایی که فضای رویایی من بوده زندگی کنم !
سناریوی کلبه :
این کلبه در سال 1966 میلادی ساخته شده و جهت زندگی استفاده می شده. بعد ها با گسترش شهر نشینی این کلبه تبدیل به محلی غیر دائم و در کل ییلاقی میشه که فقط در برخی فصل های سال از اون استفاده میشه ! بعد از فوت صاحب اینجا، که مرد پیری بوده و صاحب 4 فرزند بوده، فرزندان تصمیم میگرین که چند تا کار رو انجام بدن :
1- کلبه رو نوسازی کنند و اون رو دوباره رنگ کرده و قابل استفاده اش کنن.
2- اون قسمت شیشه ای که در سمت چپ مشاهده میکنید رو اضافه کنند که برای نشیمن و مطالعه بسیار فضای باز و دلنشینی هست !
3- به یاد ایام قدیم و کودکی که پدر هنوز زنده بود، در یک شب زمستانی دور هم جمع بشن و با گرمای خاطرات کودکیشون یکبار دیگه کلبه رو گرم کنند !

اضافه می شود که تمامی عرایض فوق تخیلات و رویاهای بنده حقیر بوده که در این قالب خودش رو ظاهر کرده !!

YAHYA2011

Member
با تقدیم سلام و احترام !
با تشکر از دوستان و مدیران محترم !
با عرض پوزش امشب اومدم عرض کنم که در بحث کار کلبه بیشتر از اون چیزی که فکرش رو میکردم به مشکل خوردم علی الخصوص در بحث تکسچر دادن با مشکلات فراوانی روبه روشدم !
از این و با عرض معذرت تصمیم به انصراف گرفتم و تصمیم گرفتم که خیلی بیشتر از این حرفها تمرین کنم . سپس اگر مسابقه ی دیگری بود و عمری بود دوباره شرکت کنم !
از مدیران و کاربران محترم پوزش میخام، امیدوارم بنده رو عفو بفرمایند !
مدیران محترم لطفا در صورت صلاح دید تایپک رو پاک بفرمایید !
با سپاس فراوان !

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
دوست عزیز اگر تکسچر داشته باشه کار زیباتر میشه اما حتما لازم نیست که تکسچر باشه اگر تو این بخش مشکل دارید میتونید مثلا برای چوب از متریال قهوه ای استفاده کنید. چیزی که مهمه اینه که تا آخرش تلاشتون رو بکنید نه برای مسابقه بلکه برای پیشرفت خودتون .
موفق باشی:rose:

*farshid*

کاربر VIP
لطفا رندر نهایی رو تو پست اول کارتون قرار بدین ... کارها ساعت 12 شب یکشنبه 7ام خرداد جمع آوری میشه
موفق و پیروز باشید

با سلام

به قول دوستان مسابقه فقط جهت بالا بردن تجربیات خودتونه و بهونه ای برای محک زدن خودتون و مکانی مجازی برای سنجش معیار ها و ارزش های فنی خودتون در بین سایر دوستان دیگر هستش.

به عقیده من انصراف شما باعث پیشرفتتون در مسابقات آتی نمیشه بلکه خودتون هم از نظر روحی دچار ضعف خواهید شد

امیدوارم شمارو در مسابقه ببینم:paint:

موفق باشی دوست من :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا