غیره کلبه لب رود خونه

mahdi.b

Member
سلام .. خسته نباشی .. راستش کار خیلی خیلی ساده ای هست و هنوز در حدی نیست که بشه نظر جدی در موردش داد .. کار جزییات خاصی نداره .. متریال ها مشکل دارن .. بعضیاش گویا uv هم نداره ! اون کلبه هم واقعا دوست من شبیه کلبه نیست آخه .. بیشتر رو مدل، متریال، نور وقت بزارین و دقت کنید کار بهتری میتونین در بیارین .. البته موضوع سختی رو هم انتخاب کردین ..
ایشالله موفق باشین

30NA-CA

Member
سلام .. خسته نباشی .. راستش کار خیلی خیلی ساده ای هست و هنوز در حدی نیست که بشه نظر جدی در موردش داد .. کار جزییات خاصی نداره .. متریال ها مشکل دارن .. بعضیاش گویا uv هم نداره ! اون کلبه هم واقعا دوست من شبیه کلبه نیست آخه .. بیشتر رو مدل، متریال، نور وقت بزارین و دقت کنید کار بهتری میتونین در بیارین .. البته موضوع سختی رو هم انتخاب کردین ..
ایشالله موفق باشین

ممنون از راهماییتون
دوست عزیز میشه یه توضیح کوچیک در مورد uv بدین :-?
میدونم که خیلی کار خوبی نشده ... آخه من خیلی وارد نیستم تازه اول کارم ... .. بازم مرسییی

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام
خسته نباشید
بچه ها شما میتونید اطلاعاتتون رو با آموزشهایی که تو نت هست کامل کنید.
وقتی مهدی جان میگن uv مشکل داره شما میتونی تو نت سریع سرو تهش رو در بیاری و یادش بگیری کافیه وقت بیشتری رو صرف کنید تا کار پخته تر و کاملتری رو تحویل بدین

با دیدن کارای قویتر خودتون ضعف کار رو پیدا میکنید. و کم کم دستتون راه میوفته

30NA-CA

Member
سلام
خسته نباشید
بچه ها شما میتونید اطلاعاتتون رو با آموزشهایی که تو نت هست کامل کنید.
وقتی مهدی جان میگن uv مشکل داره شما میتونی تو نت سریع سرو تهش رو در بیاری و یادش بگیری کافیه وقت بیشتری رو صرف کنید تا کار پخته تر و کاملتری رو تحویل بدین

با دیدن کارای قویتر خودتون ضعف کار رو پیدا میکنید. و کم کم دستتون راه میوفته

درست میفرمایین .. یه خورده حوصلشو نداشتم و فک کردم شاید تو خود سایت یه آموزشی چیزی ازش باشه که من ندونم
مرسی از راهنماییتون :green:

SevenART

Member
درست میفرمایین .. یه خورده حوصلشو نداشتم و فک کردم شاید تو خود سایت یه آموزشی چیزی ازش باشه که من ندونم
مرسی از راهنماییتون :green:

کارت خوبه برای شروع ، به قول دوستمون موضوع سختی را شروع کردی ، از یه سری موضوعهای آسونتر شروع کن ،

"یه خورده حوصلشو نداشتم"

نچ نچ نچ نچ ! ابدا حرف حوصله نداشتن رو توی 3D نزن ، همش حوصله است و تمرین ، دیگه هیچی ، تمرین تمرین تمرین ، (کاری که خودم نمیکنم :green:)

30NA-CA

Member
کارت خوبه برای شروع ، به قول دوستمون موضوع سختی را شروع کردی ، از یه سری موضوعهای آسونتر شروع کن ،

"یه خورده حوصلشو نداشتم"

نچ نچ نچ نچ ! ابدا حرف حوصله نداشتن رو توی 3D نزن ، همش حوصله است و تمرین ، دیگه هیچی ، تمرین تمرین تمرین ، (کاری که خودم نمیکنم :green:)

همین که سخته خوبه .. خودمو بندش میکنم آخرش یه چیزی یاد میگیرم ..
:)
عزیز صب تا حالا تو نت میگردم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم ..
کسی هست لینک آموزش از uv داشته باشه
:cry:

madmaster_3d

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

30NA-CA

Member
این سایت برو آموزش هایی که برای مکس هستش رو همه رو ببین که راه بیفتی
هم تو مدل کردن هم uv
این ها که من گزاشتم برای uv و unwrap هستن. ولی کلا سایت خیلی عالی هستش. مخصوصا برای تازه کارها. حسابی رات میندازه
http://cg.tutsplus.com/tutorials/au...dio-max-using-the-unwrap-uvw-modifier-part-2/
http://cg.tutsplus.com/tag/uv-mapping/

خیلی خیلی ممنون
حتما میرم .... دمت گرم داداش :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا