کلاسهای ciw مجتمع فنی تهران

dishlame

Member
سلام دوستان عزیز
این کلاس ها خوب هست؟ چیزی یاد می گیریم؟ با این کلاس ها میشه طراح وب قابلی شد(البته با تلاش زیاد)
ممنون از دوستانی که جواب می دهند:rose:

winsent

Banned
با سلام.
حتما!
کلاسها و دوره های آموزشی ciw یا متخصص ارشد طراحی وب، یکی از بهترین و کاربردی ترین دوره های آموزشی هستش.
من خودم دارم این دوره رو در موسسه برتر اندیشان میرم.
با اطمینان بهتون پیشنهاد میکنم حتما این دوره ها رو برید. مدت زمان این دوره 7 ماه و شهریه اون (بسته به موسسه) چیزی بین 500 تا 700 هزار تومان هستش.
موفق باشید...

dishlame

Member
مجتمع فنی تهران قیمت هاش رو دیدم بالای 1 تومن می شد! باز دوستانی که مجتمع فنی می رند نظر بدهند که از تجربیات شون استفاده کنیم
ممنون

mazeyar

New Member
سلام
1- دوره ciw مثل هر دوره دیگری بستگی به توانایی شخصی شما داره. من قبل از گذراندن این دوره طراحی سایت و فتوشاپ و ... کار می کردم ولی به قول معروف همینجوری! اما وقتی این دوره را رفتم ، هم کار ، هم درآمد هم توانایی ام از این رو به ان رو شد. توی همان دوره کسایی هم بودند که 800 هزار تومان دادند ولی چون اینکاره نبودند و علاقه نداشتند الان که باهاشون در ارتباط هستم پشیمون هستند. اگر اینکاره هستی و از این راه می خوای نون در بیاری شک نکن.

2-مجتمع فنی فقط پول می گیره در نهایت کار هیچ تاثیری نداره. البته اگه پولش مهم نیست که هیچی ولی ایز ایران و ... هم بدنیستد.

dishlame

Member
سلام
1- دوره ciw مثل هر دوره دیگری بستگی به توانایی شخصی شما داره. من قبل از گذراندن این دوره طراحی سایت و فتوشاپ و ... کار می کردم ولی به قول معروف همینجوری! اما وقتی این دوره را رفتم ، هم کار ، هم درآمد هم توانایی ام از این رو به ان رو شد. توی همان دوره کسایی هم بودند که 800 هزار تومان دادند ولی چون اینکاره نبودند و علاقه نداشتند الان که باهاشون در ارتباط هستم پشیمون هستند. اگر اینکاره هستی و از این راه می خوای نون در بیاری شک نکن.

2-مجتمع فنی فقط پول می گیره در نهایت کار هیچ تاثیری نداره. البته اگه پولش مهم نیست که هیچی ولی ایز ایران و ... هم بدنیستد.
سلام. شما می فرمایید مجتمع تهران خوب نیست!؟:shock: آدم قاطی می کنه، چی بره! آقا یکی نسیت مجتمع فنی تهران رفته باشه؟

Mohammadreza

Well-Known Member
با این کلاس ها میشه طراح وب قابلی شد(البته با تلاش زیاد)
با تلاش زیاد بدون کلاس هم می شه طراح وب قابلی شد
بستگی به استفاده شما از کلاس داره

و در آخر خوب بودن کلاس فقط اسم موسسه نیست
استاد مربوطه هم خیلی مهمه ! ...
نمایندگی مجتمع فنی تهران در شیراز (دیباگران) من تعریفش رو زیاد شنیدم ،..

mazeyar

New Member
سلام. شما می فرمایید مجتمع تهران خوب نیست!؟:shock: آدم قاطی می کنه، چی بره! آقا یکی نسیت مجتمع فنی تهران رفته باشه؟

من نگفتم مجتمع خوب نیست. گفتم هزینه های زائد و جنبی اش زیاد هست. من دوستانی دارم که توی مجتمع کلاس رفتن .به نقل از اونها گفتم که مجتمع فنی علارغم اساتید خوب و کلاسهای خوبش هزینه تراشی هم می کنه. پیش نیاز و پس نیاز و ...
حالا شما اگر هزینه براتون مهم نیست و می خواهید یک کلاس سطح خوب برید مجتمع خوب هست.اما اگر هزینه براتون مهم هست بهتر است به فکر جای دیگری باشید.

dishlame

Member
با تلاش زیاد بدون کلاس هم می شه طراح وب قابلی شد
بستگی به استفاده شما از کلاس داره

و در آخر خوب بودن کلاس فقط اسم موسسه نیست
استاد مربوطه هم خیلی مهمه ! ...
نمایندگی مجتمع فنی تهران در شیراز (دیباگران) من تعریفش رو زیاد شنیدم ،..
بله! ولی یکسری نکات هست که فقط باید از کلاس یا افراد دیگه یاد گرفت، همراه با تلاش، تمرین // اگه خودت بخوای شروع کنی سخته و مطمئن هم نمی شه بود که واقعا طراح قابلی بشی
ممنون به خاطر پاسخ شما دوست عزیز:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا