کسی آموزشگاه معتبر برای آموزش javascript سراغ داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yakoza

Well-Known Member
سلام
من از اونجایی که می خوام javascript رو به صورت اصولی و کاربردی یاد بگیرم می خوام برم به یه آموزشگاه
مجتمع فنی داره ولی زنگ زدم بهشون میگن نداریم

Java Script Foundations

جایه دیگه ای رو سراغ ندارید؟

farik

Well-Known Member
من تو مشهد يك جا رو ميشناسم كه دوره Ciw داره ولي بايد همه چيز رو با هم ياد بگيري..

میل خودته ولی به نظر من جاوااسکریپت وان قدر پیچیده نیست که ارزش آموزش گاه رفتن داشته باشه...
پول و وقت خودتونو برا یادگرفتن زبان هایی مثل php صرف کنید و به جاوا هم در حدی که زبونش پتانیسل داره توجه کنید نه بیشتر...
نظر شخصیم بود!:sad:

reza699

Active Member
من تو مشهد يك جا رو ميشناسم كه دوره Ciw داره ولي بايد همه چيز رو با هم ياد بگيري..
میشه بفرمایید این مکانی رو میفرمایید کجاست؟ آموزشگاه آزاده یا فنی حرفه ای فلکه فردوسی؟

mehdi_php

Member
من با توجه به تجربه ای که از کلاس رفتن برای برنامه نویسی داشتم بهتون توصیه میکنم نرین کلاس هایی مثل javascript یا php به 2 دلیل :
1- این که چیزی که شما از کتاب جذب میکنید خیلی بیشتره تا از کلاس
2- واقعیت اینه که آموزشگاه درستو حسابی و همچنین استاد خوب برای تدریس این چیزا نیست .

نظر شخصی !
در حال حاضر تو تهران جایی رو نمیشناسم . فقط یجا هست اونم www.fantazio.com
قیمتش که خوبه ولی کیفیتشو نمیدونم !!!!

eAmin

Well-Known Member
سلام.

من هم با نظر برخی از دوستان موافقم، بهتره بی خیال کلاس شید و وقتتون رو روی اینچیزها هدر ندید!

بهترین چیز فقط و فقط کتابه، و مخصوصا اینترنت که الان من فکر می کنم بیشترین حجم کدها و راهنمایی ها رو در بین زبانهای برنامه نویسی دیگه داره...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا