کرک یا شماره سریال نرم افزار

massan

Active Member
با سلام
من کرک یا شماره سریال نرم افزار Avid SoftImage XSI Advanced V6.02
میخواستم اگه میشه برام پیداش کنید:green::green::green:
البته من نرم افزارش دارم ولی کرک یا سریالشه ندارم
خیلی ممنون :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

سلام
حالا چرا سافت امیج 6 ؟
این نسخه که خیلی قدیمی شده شما نسخه 2012 اش رو بگیرید و نصب کنید که امکانات بیشتری داره ..........

موفق باشی.

massan

Active Member
وای چقدر خوشحال شدم یه نفر اینجا هست :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

من شماره 12 را به سختی نصب کردم :mad::mad::mad::shock: ولی به خاطر اینکه سیستمم مال قرون وسطی است البته تاریخ دقیقش یادم رفته :-?:-?:-?:-? به همین دلیل پله پله اومدم پایین تا این نسخه با سیستمم بالا امد
:lol::lol::lol: اگه کسی رفت قرون وسطی :green::green::green: کرک این نرم افزار برام بیاره ممنون :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

ببین دوست عزیز شما اگر واقعاً میخواین سه بعدی رو کار کنید باید از سیستم نفتی تون چشم پوشی کنید و برید یه سیستم حداقل مناسب رو ببیندید واگر هم نمیخواین سیستم ببیندید پس بگردید تاکه کرک نسخه قرون وسطی رو پیداکنید :wink:

موفق باشی.

اول از همه اگر من حرف زدم باعث ناراحتیت شده من ازتون معذرت ...................

تونیستم فقط اینه پیدا کنم کرک با نرم افزار فک نکنم حجمش هم زیاد باشه ...............

کد:
http://filesharingtalk.com/threads/204522-Avid-Softimage-Xsi-Advanced-V6-02-xforce

شما فقط توی سایت ثبت نام میکنید و دانلودش میکنید.............

موفق باشی.

massan

Active Member
با سلام خیلی ممنون من هر کارش میکنم اجرا نمی شه:-?:-?:-? تمام مراحل کرک کردنش را درست طبق نوشته های داخل فایل و بعضی از سایت ها خارجی که روش کرکش را نوشته اند هم انجام دادم ولی اجرا نشد که نشد واین پیغام احمفانه را میده :lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock:
Error:there is no interactive license available to run XSI
do you want to start the license manager ?
هر کاری که میشد کردم الان یک سوال از قدیمی های xsi شما قبلا چطوری نسخه های قدیمی فعال مینمودید:green::green::green::green::green::green: برای من توضیح درستی بدهید تا من شروع به یادگیری این نرم افزار بزرگ و خفن حرفه ای :oops::oops::oops::oops: و نامرد لغنتی زبون نفهمه ایراد گیر:mad::mad::mad::mad: بنمایم پس فعلا بدرود ودو صد بدرود

massan

Active Member
سلام :rose::rose::rose:

خیلی ببخشید کسی نیست :gree
n::? من خیلی عجله دارم:oops::oops::oops::oops:
برای اینکه من یک هفته است که با چند نسخه ار این نرم افزار کلنجار میرم ونسخه های 10-11 -2012
که مال اتودسک شدند :lol::lol::lol: راحت :cool::cool::cool: با دادن یک شماره سریال قانونی میشوند:oops:
ولی به سختی اجرا می شوند:snap::snap::snap:
اگه کسی بلده نسخه های قدیمی را قانونی کن توضیح
ممنون:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا