تغییرات قالب 1 کدام لپ تاپ را می پسندید ؟

hdnsoft

Well-Known Member
من خودم لبت تاب دل دارم و یکی از هم اتاقی هام سونی و یکی ایی سوز و البته ایسر هم هست
بدون اغراق میگم در خونه دانشجویی که میدونین چه وضعیتی داره؟
اول از همه لب تاب دوستم که سونی هستش... فوق العاده است فوق سبک و حرفه ای ، البته صدای اسپیکر هاش نسبت به مدل های دیگه کم تره
اما با توجه به اینکه گرافیکش 256 هست اما در هنگام کارهای گرافیکی( همون بازی های خودم ) فوق العاده عمل میکنه البته شاید به خاطر رم 4 گیگ دی دی آر تریش هم باشه
بعد لبت تاب جان خودم ... قربونش برم خیلی مرده...نمیخوام ازش تعریف زیادی بکنم یکوقت چشم میخوره لب تاب جونم .
اما لب تاب های ایسر و ایسوز( جفتشون مفتشون هم گرونه )جا نیست که توضیح کامل بدم ولی از من بهتون نصیحت اگر از لحاظ ریالی میتونین بیشتر از یک میلیون هزینه کنین بی تردید سراغ مدل های سونی برین هرچند کمی گرون تر هستن و بیشتر پول مارکشون رو میگیرن اما واقعا کار کردن باهاش تجربه فراموش نشدنی داره..... ( راستی دوست من لب تابش رو از بندر عباس خریده هم کاور و هم اصالت لب تاپ امریکایی هستند+ باطری ژاپن + سی دی ویندوز 7 اورجینال... خیلی فوق العاده است )

bzg.1978

New Member
سلام به همه...از میان لپ تاپهای زیر کدومو توصیه میکینید...برای یک کاربر متوسط .....البته به قیمتها توجه کنید....لطفاً توضیحات سایت digikala را ندید....
-----------------------------------------------------------------------------------------
ACER aspire 5750-A
CPU=intel/2630 QM/2 GHz/core i7/2.93 GHz/6 MB/1333 MHz
RAM=DDR3/6 GB
GPU=nvidia/geforce GT 540m/2048 MB to 4096 MB
LED 15.6"
Battry=6 cell/4400 MAh/4 ساعت
OS=DOC
$=1.099.000 rial 90/3/17
--------------------------------------------------------------------------------
DELL xps L502-D
RAM=DDR3/6 GB
LED 15.6"
Battry=6 cell/2800 MAh/3.5 ساعت
OS=7 Home Premium
$=1.299.000 rial 90/3/17
--------------------------------------------------------------------------------
DELL inspiron 5110-A
RAM=DDR3/6 GB
GPU=nvidia/geforce GT 525m/1024 MB to 4096 MB
LED 15.6"
Battry=6 cell/4 ساعت
OS=DOC
$=1.049.000 rial 90/3/17
ASUS X42JY
CPU=intel/740 QM/1.73 GHz/core i7/2.93 GHz/6 MB/1333 MHz
RAM=DDR3/4 GB
GPU=ATI/Radeon HD 6470 DDR3 VRAM/1024 MB to 4096 MB
LED 14.1"
Battry=6 cell/3 ساعت
OS=7 Home Premium 64Bit
$=1.000.000 rial 90/3/17

hdnsoft

Well-Known Member
سلام به نظر من اول دل 5010 و بعدش هم اون مدل ایکس پی اس ( باور کن مدل برند های که در ایران خوب جواب دادن از لحاظ کارایی فقط سونی و دل و اچ پی هستن) البته برندها دیگه هم عالی اند اما من تا حالا نمونه جنس خوبی ازشون تو ایران ندیم
بذارین یک توضیح کوچلو بدم :
همون طور که میدونید بازار تجاری ایران تحریم هستش ، شرکت های معتبر سازنده لب تاب به هیچ عنوان در ایران نمایندگی رسمی ندارند و این نمایندگی ها ی که ما میبینیم مثل زیگورات (برند دل) ایران رهجو( سونی ) و بقیه عزیزان دیگه در واقع وارد کننده های اصلی لب تاب به ایران هستند و اینکه میگم من تا حالا نمونه خوبی از برندهای متفرقه ندیدم، به خاطر اینکه جنس درجه یک از اون برند رو ندیدم
اینا نظر منه حالا شما خودت مختاری که انتخاب بفرمایین :rose:

amirtala65

Member
دل فقط داره پول برندشو میخوره وگرنه خیلی هم آش دهن سوزی نیست مثل بقیه اس یکی از دوستان ما داشت همون اول بسم الله سوخت!!!:lol::lol:
اما از میان موارد بالا من acer رو انتخاب میکنم خودم دارم خیلی راضیم:oops:
سونی هم خوبه

bzg.1978

New Member
بچه های باحال سلام
یه باره دیگه مزاحم شدم شرمنده...
دو مدل زیر رو نگاه کنید تا سوالمو بگم
----------------------------------------------------------------------------------
ACER aspire 5750-A
RAM=DDR3/6 GB
LED 15.6"
Battry=6 cell/4400 MAh/4 ساعت
OS=DOC
$=1.099.000 rial 90/3/17
------------------------------------------------------------------
DELL xps L502-D
RAM=DDR3/6 GB
LED 15.6"
Battry=6 cell/2800 MAh/3.5 ساعت
OS=7 Home Premium
$=1.299.000 rial 90/3/17
---------------------------------------------------------------------------
حالا سوال :
آقا ما تصمیم گرفتیم با توجه به جیبمون مدل acer رو بخریم زنگ زدیم سایت digikala بعد از کلی الافی مشاور فنی رو پبدا کردیم ازش پرسیدیم آقا این دو تا نمونه مشخصات قطعات اصلیش عین همه :-? و با توجه به چشمپوشی از وبکم قویتر و os 7 مدل dell دیگه هیچ فرقی تو قطعات دیگه حتی از نظر ظرفیت هم نیست....شمای مشاور کدومو انتخاب میکنی ؟ گفت : dell چون performance بهتری داره!!!
گفتم آخه کارت گرافیکشم که از نظر ظرفیتی و حتی مدل با هم مو نمیزنه !!! با یه صدای بیحوصله گفت : chipset داخلی با هم فرق میکنه و مکالمه رو قطع کرد!!!
سوالم اینه عزیزانه دلم کهههههههه :
به قول طرف چیپست کارت گرافیکی که از نظر مدل و سریال یکی هستن منظور چنه !!!؟؟؟؟ و کسی هست که مرا یاری کند !!! آخرش با توجه به نداشتن صفحه کلید عددی مدل دل کدوم از این مدلارو بخرم !!! 200 تومن فرقشه آخه !!!
آیا کسی هست که مرا یاری کند !!!!!!!!!!!!!!!!!!

bzg.1978

New Member
بابا دمتون گرم یکی نیست جواب ما رو بده... جناب آقای hdbsoft سلام العلیکم...
بابا اگه دوباره گیر نمیدی به ما که چرا تکراری پست میزنیم جواب مارو بده...ثواب داره.....

amirtala65

Member
جنابی که از ما میخوای انتخاب کنبم عزیزم ما که هممون فوق تخصص لپ تاب شناسی که نداریم:shock:
اکثر اینایی که اینجا مثل من نظر میدن هر کی لپ تاب خودشو میگه من میگم چون ایسر دارم پس اون خوبه یکی دیگه....
پس بهتره بری از یه آدم مطمئن بپرسی:rose:

mohsmmsd_sat

New Member
HP Pavilion DV7-6099ee

به نظر من این لپ تاپ hp همه چی تمام هستش
اگر کسی از این لپ تاپ بهتر میدونه چی هستش البته با این مارک ها چون پولم به مارکهای دیگه نمیرسه بقولی میگن پوله مارکشون رو میخورن اپل و سونی
خلاصه کسی از این مدل اچ پی جدیدتر سراغ داره خبر داره بهم پیام خصوصی کنه دمتون گرم راستی کسی تو پاساژ ایران هستش از دوستان کسی از این قیمت داره بگه و بگه که این لپ تاپ ها کی وقت خریدشون هستش که ارزانتر بشه خرید

hdnsoft

Well-Known Member
دوست من ، ما که نگفتیم فوق تخصص لب تاب داریم
دوستانی که لطف میکنن و مارک لب تاب خودشون رو پیشنهاد میکن مرحمت بفرمایین و ایراد های لب تابشون رو هم بگن ، تا دوستمون بتونه درست و دقیق تصمیم بگیره
لب تاب من دل مدل 1564 هستش البته دل مدل 5010 هم از روی شاسی 1564 طراحی شده و تقریبا شبیه هم هستند از نطر امکانات فنی قبلا توضیحات کامل رو دادم
اما در مورد ایرادات باید بگم متاسفان در قسمت سمت چپ تاچ پد به شدت گرم میشه حالا این شدتی که میگم متغییره اما خلاصه اینکه گرم میشه و من خودم زیاد خوشم نمیاد از این حالت اما در مورد استقامت باید بگم دوستان واقعا لب تاب های دل فوق العاده ان
من لب تاپم از روی دسته صندلی داخل دانشگاه در حالی که داشتم دی وی دی رایت میکردم به هوا رفت و قشنگ یک دور کامل زد و خورد زمین
البته شاید تصور این صحنه براتون سخت باشه ، حق دارین ولی بیش از 40 + 1 نفر ( اون 1 نفر استادمونه ) این صحنه رو دیدن
و من حیرون داشتم به لب تاب نازنینم دیگاه میکردم و تنها اتفاقی که برای لب تابم افتاد یک چند تا خش روی درب لب تاب بود درضمن اون دی وی دی هم به سلامتی رایت شد@!!@
لب تاب دل با توجه به قطعات و اصالت قطعاتش فوق العاده است
درمورد برند سونی و اچ پی هم من دوسشون دارم اما در قیمیت مشابه ، تو این سه مدل دل بهترین امکانات رو بهت ارائه میده
در مورد برند های دیگه هم هزار بار گفتم بازم میگم : چون ما در ایران نمایندگی رسمی نداریم نوع کیفیت اون لب تاب ها دست آقایون تاجر وارد کننده است که غالبا بفکر سود بیشتر هستند تا کیفیت من تا حالا به جز اون بجز اون سه برند، تاحالا لب تاب باکیفیت از شرکت های دیگه ندیدم
نه که نباشه .... هست اما من به شخصه ندیدم ، هر کدوم از دوستانم که از برندهای متقرقه خریدن پشیمون شدن

mohsmmsd_sat

New Member
hp pavilion dv7-6099ee

به نظر من این لپ تاپ hp همه چی تمام هستش
اگر کسی از این لپ تاپ بهتر میدونه چی هستش البته با این مارک ها چون پولم به مارکهای دیگه نمیرسه بقولی میگن پوله مارکشون رو میخورن اپل و سونی
خلاصه کسی از این مدل اچ پی جدیدتر سراغ داره خبر داره بهم پیام خصوصی کنه دمتون گرم راستی کسی تو پاساژ ایران هستش از دوستان کسی از این قیمت داره بگه و بگه که این لپ تاپ ها کی وقت خریدشون هستش که ارزانتر بشه خرید
من ندارم میخوام بخرم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

hdnsoft

Well-Known Member
دوستانی که لطف میکنن و مارک لب تاب خودشون رو پیشنهاد میکن مرحمت بفرمایین و ایراد های لب تابشون رو هم بگن ، تا دوستمون بتونه درست و دقیق تصمیم بگیره :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا