کدام برنامه برای طراحی قطعات مکانیکی راحت تر است؟

SiH00

New Member
من سه برنامه دارم (3ds max , Rhinoceros , solidworks ) و می خوام طرز کار یه قطعه مکانیکی را به صورت انیمیشن طراحی کنم می خواستم بپرسم که کار با کدوم یک برای یه طراحی ساده آسان تر است ؟
من فقط تجربه کار با 3ds max و solidworks را دارم و با 3ds max مدلی طراحی کردم اما بنظرم جاب نیومد.

آخرین ویرایش:

NEWVGAc12

Member
من سه برنامه دارم (3ds max , Rhinoceros , solidworks ) و می خوام طرز کار یه قطعه مکانیکی را به صورت انیمیشن طراحی کنم می خواستم بپرسم که کار با کدوم یک برای یه طراحی ساده آسان تر است ؟
من فقط تجربه کار با 3ds max و solidworks را دارم و با 3ds max مدلی طراحی کردم اما بنظرم جاب نیومد.
سلام
سوال خوبیه !
توی نرم افزاریی که شما معرفی کردید تنها نرم افزاری که برای طراحی قطعات ساخته شده نرم افزار Solidworks .
شما می تونید با هر نرم افزار طراحی سه بعدی اینکار رو انجام بدین . ولی اگه قرار باشه محاسبات مربوط به طراحی رو انجام بدید و یک قطعه طراحی کنید استفاده از نرم افزارهایی به غیر از نرم افزار های CAM انتخاب جالبی نیست .
چون شما می تونید با اونها بعد از طراحی و محاسبه ، به کمک نرم افزارنماهای مورد نیاز برای تولید رو هم بکشید و به راحتی اندازه گذاری کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا