کار با کلاس swfLoader

Bahar_HS

Member
با سلام
برای لود کردن فایل swf خارجی از کلاسswfLoader استفاده کردم و این کد رو نوشتم:
کد:
[LEFT]import com.greensock.*;
import com.greensock.loading.*;
import com.greensock.events.LoaderEvent;var loader:SWFLoader = new SWFLoader("image.swf", {container:this, alpha:0, width:300,height:300,onComplete:completeHandler});//adds the loader content to the display list
//before raw content is loaded.
container.addChild(loader.content);//Load Swf
loader.load();function completeHandler(e:LoaderEvent):void{
    TweenLite.to(e.target.content, 1, {alpha:1});     var mcTemp:MovieClip = loader.rawContent;      mcTemp.testing();
}[/LEFT]
ولی این Error رو می ده:
کد:
[LEFT]Scene 1, Layer 'Layer 1', Frame 1, Line 14 1046: [U]Type was not found or was not a compile-time constant: LoaderEvent[/U].
[/LEFT]
من با اکشن 3 و فلش پلیر 10.2کار می کنم،اشکال از کجاست؟ :-? ممنون:rose:

++Hadi++

Active Member
چرا از لودر خود فلش استفاده نمی کنین.مگه مشکل کجاست؟

Bahar_HS

Member
با سلام
من یه سری فایل swf دارم،به صورت جداگانه و fla هاشون رو هم ندارم،می خوام در flaی دیگه ای لودشون کنم، ولی سایزشون بزرگتر از اندازهی موردنظره،swfLoader امکان تغییر سایز رو میده،البته تونستم کد رو درست کنم ولی روی یکسری فایلها درست
عمل می کنه و نه روی همشون،(روی فایل image تغییر سایز رواجرا می کنه ولی روی text9 نه، همراه به این Error)
کد:
Error opening URL 'http://fpdownload.adobe.com/pub/swz/crossdomain.xml'
ممکنه فایلهای ضمیمه رو ببینید؟
باتشکر از راهنمایی تون

پیوست ها

• Example.rar
    228.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17

spryboy

کاربر فعال
سلام

نیازی به این همه پیچ و تاب نیست. فقط کافیه فایلتون رو لود کنید و تنظیمات رو روی خود آبجکت Loader انجام بدید. خطای "
Error opening URL 'http://fpdownload.adobe.com/pub/swz/crossdomain.xml'" هم، چیز مهمی نیست، فقط برای محکم کاری یک فایل "textLayout_1.0.0.595.swz" رو داخل تمام فولدرهایی که swfهای متنی (مثل فایل text9.swf) دارند، کپی کنید.

موفق باشید

پیوست ها

• BaharHs_load.zip
    232.2 کیلوبایت · بازدیدها: 53

++Hadi++

Active Member
اون خطای ایکسمل رو برید تو action script settings->library path->default linkage
و حالت runtime share رو به merged in to code تغییر بدین.
در مورد تغییر سایز خود لودر به به هزاران روش می شه تغییر سایز و ... داد.در ضمن آموزشاش تو امضام هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا