کارهای ارسالی برای مسابقه

amirz1376

Well-Known Member
<p>
عجب کارا عالیی شده&nbsp; .&nbsp; به همه خسته نباشید میگم.</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
آخ جون تابستون داره میاد با شب بیدار بودناش :d</p>

آخرین ویرایش:

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام و خسته نباشید ویژه به همه دوستان. واقعاً که گل کاشتید. سخته از بین اینا یکی رو انتخاب کرد. واقعاً همه کارا خوب شدن. به امید پیشرفت بیشتر...
آرزوی موفقیت... یا علی :rose::rose:

*farshid*

کاربر VIP
سلام دوستان عزیز ... میلاد جان داوری کردند ... من هم داوری کردم و برای هر کاری یه نقد کوچولو نوشتم ... منتظر افشین هستم که به کارا نمره بده ... برای جوایز هم مذاکرات در حال انجامه . فکر کنم آخرش خودم باید زحمتشو بکشم !

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دوستان عزیز ... میلاد جان داوری کردند ... من هم داوری کردم و برای هر کاری یه نقد کوچولو نوشتم ... منتظر افشین هستم که به کارا نمره بده ... برای جوایز هم مذاکرات در حال انجامه . فکر کنم آخرش خودم باید زحمتشو بکشم !

اخرش همون شد؟
عجب!!!
انتظار من از این سایت بزرگ که توی هدرش زده یک دهه در کنار شما، برای شما بیشتر بود.

اقا فرشید من هر جا اثار این مسابقه رو نشون دادم حتما اسم شما و داوران مسابقه رو ذکر میکنم و ازتون بخاطره زحماتی که تو طول برگزاری این مسابقه کشیدین سپاسگذارم :rose:

*farshid*

کاربر VIP
سلام مجدد
مراحل داوری به پایان رسید

اگر علاقمند به دیدن نتایج هستید ذکر بفرمایید تا رونمایی کنیم ... بنده خیلی میخواستم اعلام نتایج و جوایز یک جا و همزمان اتفاق بیوفته ولی به دلیل پاره ای از مشکلات تامین جوایز با مشکل روبرو شده... و چند روز زمان لازم دارم برای تامین جوایز

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
فرشید جون ما اینطوری نیگا نکن :

image.php

بگو چی شده ما تحمل شنیدنش رو داریم :green:

madmaster_3d

Well-Known Member
من نظر خودم رو میگم برای ایرباس اینها هم باید دوم میشد. نظر شخصیمه

جدیدترین ارسال ها

بالا