کارت میکس متروکس

با سلام
در صورت امکان نحوه استفاده از کارت میکس متروکس tx100را در موقع خروجی گرفتن بصورت دی وی دی یا وی سی دی و روی تیپ توضیح دهید .؟ با وجود نصب این کارت خروجی هایی که می گیرم همه کیفیت چندانی ندارد
متشکرم سروش453

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

پایین بودن کیفیت کارت RTX 100 از اشکالات اونه.
بهترین کاری که می شه انجام داد اینه که خروجی AVI بگیری و با برنامه های مبدل قوی مثل Edius Procoder به VCD و یا DVD تبدیل کنی.

خیلی خوبه که توی همین تاپیک راجع به این کارت و شرکتش بحث بشه.

التماس دعا
یا علی

david2

Member
Rt2000 چند قيمته

آقا من يه كارت متروكس مدل Rt2000 دارم مي خوام بفروشم . چند بدم خوبه

polaris2005

New Member
با سلام

لطفا مشخصات سخت افزاري سيستم خود را با ذكر جزئيات بفرماييد و همچنين منظور از پايين بودن كيفيت چيست؟
Video Fotage پروژه و نحوه خروجي و ...
RT.X100 كيفيت قابل قبولي ارائه ميدهد. احتمالا اشكال از جاي ديگري است...

آخرین ویرایش:

سامی

New Member
سلام
Rtx-100 جزء کارتهای خوب و خوش کیفیت بازاره
شما در اکسپورت مشکل دارید
تنظیمات معمولی adobe encoding را انجام بدید و خروجی بگیرید
البته من در حال حاضر rtx ندارم و الا بیشتر توضیح میدادم

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

ممنون از توجه دوستان عزیز،
ولی باید خدمتتون عرض کنم که...
این پایین بودن کیفیت RTX100، نسبت به بقیه کارت های حرفه ایه؛ نه اشکال کارت.
(محض ریا عرض کنم که) بنده کارم مونتاژه و خیلی از برنامه هامون هم پخش می شن و بیشتر از همه با همین کارت کار کردم.
اشکال اصلیش اینه که شارپی و عمق تصویر رو خیلی میاره پایین. و اگه از حرفه ای های تدوین هم بپرسید، همه می گن که این کارت، جزو پایین ترین سطح کارت های مونتاژ حرفه ای هست.
خوبیش اینه که قیمتش مناسبه.
جدیدترین مدل های همین شرکت Matrox حدود 12 میلیون تومن قیمتشونه؛ حالا خودتون با این کارت 670000 تومنی مقایسه کنید.

وجداناً خیلی خوشحالم که این همه کاربر کاربلد توی این سایت هست.
ان شاءالله باز هم از وجودتون استفاده کنیم؛ به خصوص polaris2005 عزیز.

التماس دعا
یا علی

polaris2005

New Member
با سلام و احترام

محيط فوروم و ذات پيام نوشتاري (كه حس و لحن گوينده را در خود ندارد) متاسفانه گاهي باعث سو تفاهم ميگردد.
پاسخ حقير نه در رد نظر مدير محترم انجمن (كه از اهالي تجربه و فن هستند) بلكه فقط به جهت كمك به دوست عزيزمان بود.
با در نظر گرفتن شرايط ايشان كه كارت را در اختيار دارند(و اگر به قصد خريد مشاوره مي خواستند. پيشنهاد ديگري داشتم) و اينكه بدون ذكر ساير اجزا سخت افزاري خود از كيفيت پايين خروجي شكايت دارند(كه خود كيفيت پايين جاي شرح دقيق دارد) از ايشان درخواست اطلاعات بيشتر كردم كه متاسفانه هنوز اعلام نفرمودند.

حقير قصد اضهار فضل و دانايي نداشته و ندارم .

بعنوان كارشناس سخت افزار كه بيش از هفت سال بطور حرفه ايي مشغول به كار بوده ام به تجربه و مطالعه دريافته ام كه بسياري از مشكلاتي از اين دست ريشه سخت افزاري دارد. بسياري از سيستم هاي NLE مونتاژ شده در ايران متاسفانه فاقد طراحي ويژه NLE بوده و بعضا بدون طراحي خاص مونتاژ ميشوند.

اگر به فوروم Matrox مراجعه كنيد كمترين عناوين در مورد كيفيت اين كارت ديده ميشود مگر به دليل ذكر شده.

اما در ايران حق با مدير محترم انجمن است و مشكلاتي با اين كارت دارند. اما علت چيست؟

واقعيت اين است كه نبايد در يك سيستم NLE فقط كارت مونتاژ ديده شود و عملكرد كل سيستم با آن مورد قضاوت قرار گيرد.
توان پردازش . سازگاري . پايداري و كيفيت برايند تمامي اجزا متشكله NLE ميباشد.

عزيزاني كه با اين كارت مشكل دارند قبل از هر چيز به آدرس :http://www.matrox.com/video/support/rtx100xtremepro/rec/home.cfm

مراجعه و با صرف وقت و حوصله دستور العمل ها و توصيه هاي فني شركت سازنده را مطالعه و با سيستم خود مقايسه كنند و ببينند چه ميزان بين سيستم خود و Matrox Approved مطابقت حاصل است؟
يكي از مزاياي MAtrox به ساير توليد كنندگان همين فهرست بهترين و سازگارترين تركيب هاي سخت افزاري است كه Validation Team آن شركت با صرف هزينه و وقت زياد آنرا براي هر محصول تهيه و در اختيار خريداران خود قرار ميدهند. تمام جزئيات حتي ورژن Device Driver ها و ورژن بايوس مين بورد و ... براي داشتن يك NLE مبتني بر محصولات Matrox قيد شده است.
بعنوان مثال http://www.matrox.com/video/support/rtx100xtremepro/rec/mb/intel_dp965lt.cfm
در اكثر موارد بكار بردن قطعاتي كه مورد تاييد Matrox نيست علت مشكلات دارنده اين كارت ميباشد بويژه كارت گرافيك و مين بورد. شايد باور كردني نباشد اما در مواردي فقط با تعويض درايور كارت گرافيك و يا بروز رساني بايوس مين برد اشكال خروجي نامناسب را رفع كرده ام.
معماري NLE از حساس ترين و پيچيده ترين انواع طراحي سيستم بشمار ميرود و عوامل ريز و درشت بسياري بر عملكرد آن تاثير گزارند.

در خاتمه ضمن تشكر از حوصله ايي كه در خواندن اين پيام طولاني بخرج داديد هرگونه خدمتي كه از حقير كم اطلاع برآيد با كمال ميل و بنا به وظيفه كوتاهي نخواهم كرد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا