چگونگی نصب قالب در بلاگفا

netaram

New Member
در این مقاله قصد داریم تا آموزش نصب قالب در بلاگفا را به شما توضیح دهیم ، سایت های ارائه دهنده قالب های بلاگفا معمولا کد هایی را در اختیار شما قرار می دهند ، شما می توانید توسط این کد ها ظاهر وبلاگ خود را تغییر دهید ، نصب و تعویض قالب در بلاگفا حدود 1 دقیقه به زمان نیاز دارد و تقریبا کار آسانی می باشد.


install-template-in-blogfa.png[h=4]نحوه نصب قالب در بلاگفا :[/h] برای انجام این کار به پنل مدیریت وبلاگ بلاگفا خود وارد شوید و سپس نام کاربری و رمز وبلاگ خود را وارد کنید ، در منو میز کار در سمت راست روی گزینه تنظیمات و دیگر امکانات کلیک کنید :


blogfa-options-menu.png


در سمت چپ در قسمت “قالب وبلاگ و کدهای بکار گرفته شده در وبلاگ” روی گزینه ویرایش قالب وبلاگ کلیک کنید.change-blogfa-template.png


شما باید کد های این قسمت را پاک کرده و کد های جدیدی که دریافت کردید paste کنید ، برای انجام اینکار ابتدا روی کد های دریافتی قالب جدید خود کلیک راست کرده و روی گزینه select all کلیک کنید و سپس مانند تصویر بالا کلیک راست کرده و کد ها را paste کنید و سپس برای ذخیره تنظیمات روی گزینه ثبت و بازسازی وبلاگ کلیک کنید. تبریک می گم ، قالب شما ذخیره شد.
راستی یک پیشنهاد نیز برای شما داریم ، تمام قالب های وبلاگ از سایت های دیگر بارگذاری می شود به همین دلیل ممکن است در بعضی موارد پس از مدتی وبلاگ شما با کندی شدید مواجه شود و یا قالب خود را از دست بدهید ، چراکه با از بین رفتن سایت ارائه دهنده قالب وبلاگ ، وبلاگ شما نیز با مشکل مواجه می شود ، ما پیشنهاد می کنیم از سرویس تبدیل وبلاگ به سایت استفاده کنید و برای خود سایت حرفه ای ایجاد کنید. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم
منبع : مرکز آموزش نت آرام
 

جدیدترین ارسال ها

بالا