چگونگی آپگرید کردن وی بی 3.0.7 به 3.0.8 یا 3.5 rc

tarooneh

Member
بچه ها اگه میشه بهم بگید چجوری میشه ویبی 3.0.7 رو به ورژن جدید تر مثلا 3.0.8 یا 3.5 rc3 تبدیل کرد؟

kami_mz

Well-Known Member
همه فایل های تازه رو بریز جای قبلی ها. بعدش فایل confog.php رو ادیت کن تا دیتابیسو بحونه. بعدش فایل زیر رو اجرا کن
/install/upgrade.php

همین.

kami_mz

Well-Known Member
tarooneh گفت:
دستت درد نکنه
با impex نمتوینم ورژن 3.0.7 رو ایمپورت کنم به 3.5 ؟
شدنش میشه( یعنی قبلا میشد الانو نمی دونم) ولی اصولیش همونیه که گفتم. راحتتر هم هست.

bache +

Well-Known Member
آقا کسی هست اینارو برای ما بریزه یعنی اپگرید کنه یه سری هک هم بریزه با قالب فارسی
مبلغش هرچقدر شد من در خدمتم

tarooneh

Member
kami_mz گفت:
شدنش میشه( یعنی قبلا میشد الانو نمی دونم) ولی اصولیش همونیه که گفتم. راحتتر هم هست.
الان نميشه
چون هنوز impex كه ويبي 3.5 داشته باشه نيومده
بايد صبر كنم تا نسخه نهايي + impex بياد واسه دانلود

tarooneh

Member
tarooneh گفت:
الان نميشه
چون هنوز impex كه ويبي 3.5 داشته باشه نيومده
بايد صبر كنم تا نسخه نهايي + impex بياد واسه دانلود
و ظاهرا این کار نیاز به 2 عدد لایسنس داره!
سوالی دیگر این بود که برای upgrade ورژن 3.0.7 به 3.5 باید اول به 3.0.8 و بعد به 3.0.9 و بعد به 3.5 تبدیل بشه یا از همون اول میشه فایل های 3.5 رو ریخت روی 3.0.7 و فایل install/upgrade.php رو اجرا کرد؟!

samuraii40

Member
شما ابتدا فایلهای ورژن 3.5 رو بریز و بعد اپگرید کن.خود وی بی در هنگام اپگرید به ورژنهای بالاتر اپگرید شده و سپس به 3.5 اپگرید میشود.یعنی این کار به صورت خودکار انجام میشه.

mizsia

Member
اگر فرار بود که از 3.0.7 به 3.5.0 دونه دونه آپ گرید میکردیم خیلی مسخره بود!

sobhan_250

Active Member
کسی رو سراغ دارین که مثلا من فلان برنامه رو بخوام برام روی هاست من نصب کنه و با انصاف حق الزحمه اش رو هم بگیره؟

Parham

Well-Known Member
sobhan_250 گفت:
کسی رو سراغ دارین که مثلا من فلان برنامه رو بخوام برام روی هاست من نصب کنه و با انصاف حق الزحمه اش رو هم بگیره؟

دوست عزیز لطفا در یک موضوع جدید سوال خودتون را مطرح کنید ...

tarooneh

Member
samuraii40 گفت:
شما ابتدا فایلهای ورژن 3.5 رو بریز و بعد اپگرید کن.خود وی بی در هنگام اپگرید به ورژنهای بالاتر اپگرید شده و سپس به 3.5 اپگرید میشود.یعنی این کار به صورت خودکار انجام میشه.
از راهنماییتون ممنونم!

جدیدترین ارسال ها

بالا