چگونه وقت خود را با maxwell تلف کنیم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamali132002

Active Member
بچه ها با اومدن ورژن 1.8 beta من نظرم یکم عوض شده واقعا نمیتونم بگم کدوم بهتره ولی هر کدوم چیزایی داره که از اون یکی بهتره...

fry تو 1.8 خیلی پیشرفت کرده.

Maxtonian

Member
بچه ها با اومدن ورژن 1.8 beta من نظرم یکم عوض شده
fry تو 1.8 خیلی پیشرفت کرده.
دوست عزیزم اقای مملی حتما عنایت دارید که این نسخه ازمایشی از وژن بتای نرم افزاره و مطمئنا نسخه نهایی بهتره و همراه موتور واقعیت مجازی Random Control 4 هستش . من منتظرم تا نسخه نهایی منتشر بشه.

mamali132002

Active Member
راستی شما ورژن کرک شده ی بتا 1.8 رو میتونید از اینجا بگیرید:
http://rapidshare.com/files/56582052/fryrender_1.8b.rar.html

password :
51render.com

من فقط یه خورده با shader هاش مورد دارم ... به نظرم جا داره که به مکسول برسه. ولی کلا خیلی این ورژن قوی شده.

من چون با 1.5 کار کرده بودم واقعا فاصله میدیدم با مکسول ... ولی الان تو 3 دهم آپدیت خیلی قوی تر شده ... اونم توی بتا!!!

آخرین ویرایش:

sadighi

New Member
دوست گرامي
خوب بود يك طرفه به قاضي نميرفتيد و معايب و محاسن اين برنامه رو يكجا ميديديد اول اينكه كه اونقدر ها هم كه شما گفتيد مكسول كند نيست و با دونستن و رعايت برخي تكنيك ها ميشه سريعتر ازش خروجي قابل قبول گرفت در ضمن كدوم موتور رندر اين امكان رو به شما ميده كه:
١ . هر گونه نور طبيعي و مصنوعي رو "بعد از رندر" به دلخواه حذف اضافه كم يا زياد كنيد و حتي رنگ اون رو تغيير بديد.
٢. هر زمان كه خواستيد يك خروجي كامل به فراخور زماني كه بهش ميديد داشته باشيد.
٣. تنظيمات بسيار آسان و قابل انعطاف در تمام قسمتها مثل متريال اديتور و رندر آپشن و... داشته باشيد .
٣.و مهمترين مزيتي كه به فرمايشات شما هم بسيار مرتبط هست اينه كه با مكسول هر زمان كه خواستيد ميتونيد رندر رو تا هر جا كه خواستيد ادامه بديد خروجي بگيريد و كامپيوترتون رو خاموش كنيد و هر زمان ديگه كه. دلتون خواست اونو از همون نقطه اي كه قطع كرده بوديد ادامه بديد. پس اگه كارتون فوري نباشه در مقاطع مختلف ميتونيد كار رو ادامه بديد مثلا روزي نيم ساعت يا هر چقدر كه خواستيد و نگران قطع شدن برق هم نباشيد چون ميتونيد كا رو ادامه بديد اينجاست كه زمان طولاني كار شما رو بهتر ميكنه و هميشه خروجي مناسب رو داريد. اميدوارم هميشه قضاوتهاي ما يكطرفه و از روي تجربه شخصي نباشه.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
تاپیک قدیمی هست
موضوع بسته

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا