چگونه می توان در فتوشاپ چهره را به سبک طنز / کارتون تغییر داد؟

Fahimeh.SA

New Member
سلام میشه کسی کمکم کنه؟ دوست دارم چهره ها را در فتوشاپ ویرایش کنم تا به سبک کارتونی باشند ، من قبلاً تجربه کار با فتوشاپ را داشتم ، اما این مورد را تجربه نکرده ام.
پیشاپیش متشکرم​

the_king

مدیرکل انجمن
سلام میشه کسی کمکم کنه؟ دوست دارم چهره ها را در فتوشاپ ویرایش کنم تا به سبک کارتونی باشند ، من قبلاً تجربه کار با فتوشاپ را داشتم ، اما این مورد را تجربه نکرده ام.
پیشاپیش متشکرم
تصویر رو در فتوشاپ باز می کنید :
01.jpg

با Select > Select and Mask یا پلاگین های جانبی مثل Mask Pro کاراکتر رو از زمینه تفکیک می کنید.
02.jpg

بعد با Edit > Transform > Warp نسبت های صورت رو تغییر می دهید.
03.jpg

اگر لازم شد بخش هایی از تصویر مثل دهان و بخش داخلی صورت رو با ابزار Polygonal Lasso tool انتخاب می کنید و در لایه جدید کپی می کنید و اون رو مجددا Warp می کنید و گوشه هاش رو با Eraser tool محو می کنید تا با لایه زیرین مطابقت داشته باشه.
04.jpg

اگر بخواهید کیفیت و جزئیات از تصویر واقعی فاصله بگیره به طراحی نزدیکتر باشه، با Image > Adjustments > Posterize تعداد رنگ ها رو کاهش می دهید :
05.jpg
البته کاهش تعداد رنگ یک راه دم دستی است، برای تبدیل تخصصی تصویر به نقاشی اکشن ها و پلاگین های جانبی هست که اینکار رو با مراحل پیچیده تری انجام میدن.

و با Image > Adjustments > Brightness/Contrast روشنایی و کنتراست رو افزایش می دهید :
06.jpg

منبع تصویر :

vapoursdaily

New Member
بسیار عالی ولی این کارو هم میتونیم با نرم افزار های آماده انجام بدیم که دیگه نیازی به صرف هزینه نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا