چگونه آلبوم عكس با دايركتور ايجاد كنيم

farabi

Member
سلام دوستان و استايد دايركتور
من ميخواستم بدانم كه چگونه ميتوان آلبوم عكس با دايركتور ايجاد كرد كه فايل هاي jpg را از روي درايو بخواند و اينكه فايلهاي jpg بر مبناي شماره نامگذاري شده باشند و با وارد كردن شماره آنها عكس برروي صفحه ظاهر گردد

متشكرم.

iman1981

Member
خوب تو ساختن چه قسمتيش مشكل داري؟
كلش كه زياده براي توضيح دادن يه كم سوالتا دقيقتر بپرس.

farabi

Member
سلام دوست عزيز

من ميخواهم يك برنامه داشته باشم كه يك باكس ورود تكست داشته باشد تا در آن بتوان شماره پرسنلي افراد را وارد كرد با وارد كردن شماره پرسنلي فايل عكسي كه به همان شماره نام گذاري شده است در يك پنجره درون صفحه ظاهر شود و بتوان با كليك كردن برروي يك آيكون پرينت در درون صفحه آن را پرينت كرد
متشكرم

iman1981

Member
سلام farabi عزيز
اينم يه نمونه از چيزي كه خواسته بودي البته فقط براي اينكه نشون بدم چجوريه ساختمش و به محيط و گرافيكش زياد ور نرفتم.
بين 1و 7 يه عدد وارد كن و دكمه submit بزن تا عكسي كه با همون نام توي اون فولدر هست نشون داده بشه.
شرمنده عكس آدم نداشتم كارتون گذاشتم.
اميدوارم مفيد باشد.
اگه مشكلي بود در خدمتيم.

اينم لينك :
https://www.sharemation.com/iman1981/Testdir/test.zip?uniq=-crhkxx

آخرین ویرایش:

farabi

Member
سلام
ايمان عزيز ار اينكه مرا راهنمايي كردي متشكرم من ميخواستم بدونم كه چطور ميتوان علاوه بر كليك كردن برروي دكمه با زدن كليد اينتر اين اتفاق بيافتد. در ضمن من چند سوال ديگر هم داشتم كه اگر طخمتي نيست ممنون مي شوم كه جوابم را بدهيد
1- من ميخواستم يك آلبوم هم درست كنم كه 2دكمه عقب و جلو داشته باشد و هنچنين 1 دكه اتوماتيك كه هر سه ثانيه عكس را عوض كند. و همچنين امكان پرينت عكس هم داشته باشد مثلا برروي آيكون پرينتر كليلك كنيم و عكس درون آلبوم پرينت شود.
2- شما در كجا زندگي ميكنيد اگر ممكن است ايميل تان را داشته باشم
بازهم پيشاپيش متشكرم

iman1981

Member
farabi گفت:
سلام
ايمان عزيز ار اينكه مرا راهنمايي كردي متشكرم من ميخواستم بدونم كه چطور ميتوان علاوه بر كليك كردن برروي دكمه با زدن كليد اينتر اين اتفاق بيافتد. در ضمن من چند سوال ديگر هم داشتم كه اگر طخمتي نيست ممنون مي شوم كه جوابم را بدهيد
1- من ميخواستم يك آلبوم هم درست كنم كه 2دكمه عقب و جلو داشته باشد و هنچنين 1 دكه اتوماتيك كه هر سه ثانيه عكس را عوض كند. و همچنين امكان پرينت عكس هم داشته باشد مثلا برروي آيكون پرينتر كليلك كنيم و عكس درون آلبوم پرينت شود.
2- شما در كجا زندگي ميكنيد اگر ممكن است ايميل تان را داشته باشم
بازهم پيشاپيش متشكرم

سلام
از بابت راهنمايي كه وظيفه هست و براي خودمم خوبه چون به يه مواردي برخورد مي كنم كه شايد تاحالا باهاش برخورد نداشتم.
در مورد اين چند تا سوال براي دكمه عقب جلو بستگي به تعداد و شماره فايلهاي عكس داره و چند تا راه داره يكي اينكه ليستي از فايلهاي موجود توي فولدر برنامه تهيه كني هر بار كه برنامه اجرا ميشه و از روي اون عقب جلو بره يكي ديگه هم اينكه كارا اصولي تر كني بري از يه xtra ديتابيس مثل v12 استفاده كني.
براي پرينتم بايد از xtra استفاده كني يا kazmiprint يا printomatic .
من اصفهان زندگي مي كنم email هست [email protected] يا [email protected]
خوشحال ميشم كمكي بتونم بكنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا