چه سیستمی

سلام دوستان
من میخام فیلم hd و fullhdتدوین کنم و افکتی سنگین مثا ویتا ساین و نیو بلو اف ایکس روش بگذارم
چه سیستم ی باید ببندم قیمتش چند میشه و این که
بعضیا کارت میکس برای تدوین روی سیستم می بندن چه تاثیر داره و اصلا به چه در د می خوره ایا اگه خود سیستم قوی باشه نیازی به کارت میکس هست

imangholami

New Member
سلام دوستان
من میخام فیلم hd و fullhdتدوین کنم و افکتی سنگین مثا ویتا ساین و نیو بلو اف ایکس روش بگذارم
چه سیستم ی باید ببندم قیمتش چند میشه و این که
بعضیا کارت میکس برای تدوین روی سیستم می بندن چه تاثیر داره و اصلا به چه در د می خوره ایا اگه خود سیستم قوی باشه نیازی به کارت میکس هست

خوب سلام دوست عزیز . من فول اچ دی کار کردم ببینین سیستمی که باهاش می خواین Full HD کار کنین باید سیستم قوی باشه یعنی از Cpu های نسل Core i5 یا Core i7 باشه بهتر ترجیهن هم از خانواده اینتل باشه نه AMD البته ناگفته نماند گرافیک نسبتا بالایی می خوای برای کار با فرمت Ful HD من شخصا از گرافیک 6670 ATI راضیم که DDR5 هست
قیمتش هم 170 تومن هست

در مورد سوال دوم باید بگم که کارت مونتاژ در واقع کار CPU را راحتتر میکنند مثلا برای کار با فرمت DV من قبلا از کارت مونتاژ Canopus DVX E1 استفاده می کردم که اون موقع قیمتش بود 850 تومن ولی الان نمی دونم چون دیگه با یه وایروال 1394 کارمون راه می افته (بازم بستگی به سرعت سیستممون داره) ولی واسه فرمت Full شما باید از کارت های مونتاژی که با ورودی HDMI هستند استفاده کنین ...... نه سیستم های قوی احتیاجی به کارت مونتاژ قوی ندارن
ولی نیاز به کارت مونتاژی دارن که ورودی HDMI حتما داشته باشن که شما بتونین فول اچ دی کبچر کنین که قیمت نزدیک به 400 تومن هستند ........ موفق باشید

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دلیل اینکه amd نباشه برای چیه ؟

imangholami

New Member
دلیل اینکه amd نباشه برای چیه ؟

ببینین دوست عزیز پردازشگرهای amd از لحاظ سرعت از اینتل قویتر ولی از لحاظه قدرت اینتل قویتره و چون توی برنامه های مونتاژ با 3 بعدی سازی بحث رندر میاد وسط شما به یک پردازشگر قوی احتیاج داری نه پردازشگر سرعتی
من شخصا پردازشگرهای amd رو واسع بازی بیشتر قبول دارم تا واسع کار های مونتاژ یا ..... اینو من نمیگم اینو
تجروبه ای که داشتیم و داشتن میگه

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من الان 8 سال با amd کار میکنم هیچ وقت هم ناراضی نبودم ازش کارم هم با مکس - افتر و فوتوشاپ بوده و هست

توی این 8 سال هیچ گونه مشکلی با amd نداشتم به غیر از دما که اون هم با فن و کولر حلش کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا