چه جوری می شه یک سایت رو از بک آپ به کمک ssh بر گردوند

toonel

New Member
سلام لطفا بگید که چه جوری می شه یک سایت رو از طریق شل از بک آپ برگردوند.
جایی هست که بشه دستورات شل را که برای مدیریت سرور به کار می یاد رو پیدا کرد ( انگلیسی )

ICY

Member
برای اینکار کافیه فایل فشرده شده سایت را که قبلا از طریق cpanel گرفتی رو به یکی از فولدرهای root . home و یا home2 آپلود کنی و بعد با زدن این دستور اتوماتیک restore میشه

/scripts/restorepkg accountname

account name نام آکانت شما میباشد ، دقت کنید که فقط نام آکانت رو بزنید نه نام فایل فشرده برای مثال:
cp-home.tar.gz

برای رستور میشه :

/scripts/restorepkg home
موفق باشید

mamoolhacker

Active Member
اگه فایل روی سرورت قرار داره با دستور MV اونو به اایرکتوری روت یا هم انتقال بده و بعد از داخلWHM قسمت بک آپ کانفیگوریشن اون گزینه ی اخر رو انتخاب میکنی اسم فایلت میاد اسم فایلتو بدون .tar.gz وارد کادر میکنی و تمام ...

---
اگه خواستین برای همیشه از شر SSH خلاص بشین و به کامند سرور خودتون ا داخل Cpanel دسترسی داشته باشید با ما تماس بگیرید. قیمتش فقط 5000 تومان هست

09353508923

. امکان وارد کردن کامند (کاملا مثل SSH)
. امکان آپلود کردن فایل از روی سیستم شما به تمام فولدر های home,root,...
. امکان کپی, انتقال,پاککردن فایل و فولدر به صورت گرافیکی ...
. امکان تغییر پرمیشن های کلیه ی فایل ها و فولدر ها (مثل home,root,crontab,...)

و ... و... و...
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ICY

Member
:neutral:
دوست عزیز ایشون از طریق ssh میخوان برگردوننن و کل تاپیک بهمین خاطر هست !

mamoolhacker

Active Member
دوست عزیز نوشته ی من رو بخون
اگه فایل روی سرورت قرار داره با دستور MV اونو به اایرکتوری روت یا هم انتقال بده و بعد از داخلWHM قسمت بک آپ کانفیگوریشن اون گزینه ی اخر رو انتخاب میکنی اسم فایلت میاد اسم فایلتو بدون .tar.gz وارد کادر میکنی و تمام ...
فکر کنم از MV متوجه بشی که این دستور ماله SSH هست
چیزی هم که زیره پستم ارسال کردم یه متن تبلیغاتی در مورد SSH بود و هیج ربطی به پاسخ من نداشت .میبینی که با --- جداش کردم.

upload_Section

New Member
آقا چطور باید از ssh استفاده کرد ؟ و همین دستور mv رو داد ؟ من هیچ اطلاعاتی در مورد ssh ندارم

جدیدترین ارسال ها

بالا