چند موضوع در رابطه با رزولیشن

isaac7

Member
سلام دوستان عزیر و گرامی
با تشکر وسپاس فراوان از کمک هایی که می کنید

من در حال حاضر در حال ساخت یک سیدی مالتی مدیا بزرگ هستم.

دقیقا نمی دونم که باید رزولیشن Movie را روی چی ست کنم ؟

با توجه به اینکه الان بر روی 1024x768 هست . نمی دونم که خوبه یا اینکه باید روی 600 در 800 بزارم

برای این نوع سیدی چه رزولیشنی بهتره ؟ چرا ؟ چظور اگر برای مثال مووی بنده 1024x767 بود کاری کنم که روی همه سیستم های مقصد درست نمایش داده بشه؟

با تشکر و سپاس فراوان از شما دوستان.

mojtaba1339

Active Member
اول اینکه برای سی دی شما چه رزولوشنی بهتره ، رو باید خودت تعیین کنی!!!(سی دی مولتی مدیای بزرگ منظورت چیه؟؟؟؟)
دوم اینکه تا دو سال پیش رزولوشن 800در600 بیشتر استفاده میشد ولی الان 1024در768 بیشتر مورد استفاده قرار میگیره.
اگه می خوای درست نمایش داده بشه کامپیوتر مقصد رو با رزولوشن کارت ست کن ، اکسترایbuddu api از همه بهتره. اگه کارت رو بخوای ست کنی ممکنه با کمبود رزولوشن بیت مپ و همچنین کم آوردن رم سیستم مقصد مواجه بشی(بخصوص در هنگام لود شدن).
اگه buddy api خواستی تو سایتم هست.

isaac7

Member
مرسی دوست عزیز . منظورم از بزرگ اینه که حجم بالایی داره وفحات زیادی داره .

راستی چطور باید از این Xtra استفاده کنم . منظورتون همین اکسترا هست که توی بخش اکسترا گذاشتین :mtxtras.zip
؟
سپاس.

mojtaba1339

Active Member
دانلودش کن ، pdf آموزشی داخلش داره.
شامل کدهای مورد نیاز برای فراخوانی رزولوشن های مختلف و بازگرداندن به حالت های اولیه.

قابلی نداشت.

isaac7

Member
واقعا سپاسگذارم مجتبی جان . من pdf توی اون ندیدم . اگر ممکن هست کمی بیشتر توضیح بدهید

isaac7

Member
...Please Help

دوست عزیزم : من این اسکریپت رو در اولین فرم مووی قرار دادم :

on enterframe
NewRes (1024,768)
end

و کار کرد حالا فقط نمی دونم باید چه کار کنم که یوزر هروقت هرجای دیگه مووی بود واز مووی خارج شد رزولیشن به حالت اولش برگرده ؟

بازهم از اینکه این همه به فکر کمک به دیگران هستید . تشکر می کنم و سپاسگذارم

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
خوب منم كمي با اين اكسترا كار كردم
شما براي برگردوندن رزوليشن به حالت اولش ميتوني از دستور Restoreres استفاده كني فكر كنم كه تو راهنماش در موردش توضيح داده باشه ولي اگه پيدا نگردي بگو تا برات در بيارمش آخه منم خيلي وقت پيش باهاش كار كردم يادم نيست
فعلا با اجازه

جدیدترین ارسال ها

بالا