چند تا سوال احتیاج به جواب فوری

yaran-777

Member
سلام
من یک سری تصویر دارم با کیفیت خوب ولی وقتی تو این دیزاین پلیسش می کنم کیفیتش بد می شه و حتی تو پرینت؟

کسی یه روش ساده برای نوشتن زیر نویس عکسها داره ؟نزدیک 300 تا تصویر با زیر نویس که زیر نویسش تو ورد تایپ شده من اینارو دونه دونه کپی پیس کنم یا راه ساده تری هم وجود داره؟

تو این دیزاین برای نوشتن - هة - چی کار باید کرد؟من چیزی پیدا نکردم.

ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
فرمت عکسهایی که گفتید چیه؟ بهترین روش اینه که عکسها رو داخل ایندیزاین درگ (Drag) کنید.

من دقیقا متوجه نشدم شما میخواید دوباره زیرنویس کنید یا عکسها رو همراه با زیرنویس دارید و میخواید از ورد منتقلشون کنید به ایندیزاین؟

منظورتون نوشتن ة که 2 تا نقطه بالاش هست ئه؟! برنامه ی Character Map رو از مسیر زیر باز کنید و از طریق اون این حرف رو پیدا کنید و کپی و پیست کنید:

Start > Program > Accessories > System Tools > Character Map

yaran-777

Member
سلام
ممنون از پاسخ هاتون مشکلم دو تا نقطه رفع شد. این درگ رو میشه لطف کنید توضیح بدید؟
فرمت عکسهام تیف.
زیر نویس ها پشت سر هم نوشته شده در ورد من باید جدا جدا اینهارو کپی کنم بیارم تو این دیزاین و تو یه باکس جدا زیر عکس مربوطه قرار بدم. ولی خیلی وقت گیره و سخت .گفتم شاید یه راه حل ساده وجود داشته باشه چون هنوز نزدیک 300 تا از عکسها مونده؟

آخرین ویرایش:

u & me

New Member
سلام
من یک پروژه دارم درباره فروشگاه اینترنتی که محتویات سبد خرید کاربر رو نشون نمی دهد و یا فقط انتخاب اولش رو نشون می ده در ضمن کاربرانی که جدید ثبت نام می کنند هم سبد خریدشونو نشون نمی ده فقط اونایی که اسمشون از قبل در پایگاه داده بوده رو نشون میده
با تشکر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
u & me لطفا در قسمت مربوطه سوال کنید. جای سوالتون اینجا نیست.

yaran-777 برای درگ کردن عسکها بنظر من بهترین فرمت برای کار کردن توی ایندیزاین فرمت PNG 24 هست.
برای ساخت این فرمت کافیه عکست رو در فتوشاپ باز کنی و Ctrl + Alt + Shift + S رو بگیری و فرمت خروجی عکس رو PNG24 انتخاب کنی و اون عکس رو داخل ایندیزاین باز کنی.

برای زیرنویس ها هم من روش خاصی به ذهنم نمیرسه.
گمونم مجبوری دونه دونه کپی کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا