چطوری موقعیت فروشگاه یا شرکت را در گوگل مشخص کنم؟

siavash82irrr

New Member
سلام
من میخواهم موقعیت فروشگاه و شرکت را در گوگل مثل عکسی که پیوست کرده ام مشخص کنم
یعنی همین که کاربر در نقشه گوگل میگردد اسم شرکت یا فروشگاه من را هم روی نقشه ببینید مثل تصویر

پیوست ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من میخواهم موقعیت فروشگاه و شرکت را در گوگل مثل عکسی که پیوست کرده ام مشخص کنم
یعنی همین که کاربر در نقشه گوگل میگردد اسم شرکت یا فروشگاه من را هم روی نقشه ببینید مثل تصویر

اول با اکانت گوگل تون لاگین کنید تا در سرویس های وب گوگل حساب کاربری تون مشخص باشه :
Sign in - Google Accounts
بعد وارد صفحه گوگل مپ بشید :
‎‪Google‬‏ Maps
اونجا آدرس مورد نظر رو پیدا کنید.
منوی گوگل مپ رو باز کنید (آیکون شبیه سه تا خط موازی ≡)
و گزینه "افزودن یک مکان جا افتاده" (Add a missing place) رو انتخاب کنید.
مشخصات کامل اون آدرس و کسب و کار رو وارد می کنید و درخواست ثبت ارسال میشه به گوگل.
از این به بعد باید منتظر بمانید که مدتش ممکنه چند روز باشه. یعنی صبر می کنید تا گوگل بررسی اش کنه و هر وقت گوگل تاییدش کرد به نقشه اضافه میشه.
می توانید آدرس هایی که درخواست ثبت شون رو دادید در همون منو با گزینه "مشارکت های شما" (Your contributions) ببینید که اونجا مشخص میشه آدرس قبول شده (Approved) یا رد شده (Not Applied)

siavash82irrr

New Member
سلام خیلی ممنون
اینکارو کردم ولی هروقت به جیمیل لاگین کنم روی نقشه نشونم میده ولی وقتی از جیمیل لاگ اوت کنم دیگه رو نقشه اسمم رو نشون نمیده!
ولی همچنان مابقی فروشگاه و شرکت های همسایه روی نقشه برای من قابل مشاهده هستن الا خودم
جایی باید تنظیمات خاصی انجام بدم که برای همه نمایش بده نه فقط برای خودم؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام خیلی ممنون
اینکارو کردم ولی هروقت به جیمیل لاگین کنم روی نقشه نشونم میده ولی وقتی از جیمیل لاگ اوت کنم دیگه رو نقشه اسمم رو نشون نمیده!
ولی همچنان مابقی فروشگاه و شرکت های همسایه روی نقشه برای من قابل مشاهده هستن الا خودم
جایی باید تنظیمات خاصی انجام بدم که برای همه نمایش بده نه فقط برای خودم؟
تا وقتی که گوگل موقعیت پیشنهادی شما رو تایید نکنه اون نمایش عمومی که برای همه است بوجود نمیاد.

the_king

مدیرکل انجمن
تایید شدنش تایید شده Approved زده
ولی عمومی نشون نمیده!!
در مورد مشکل تون جستجو هم کردم ولی پاسخ هایی که داده شده در همون حد ئه که باید منتظر بمونید، به کار دیگه ای که باید انجام بگیره اشاره ای نشده.

جدیدترین ارسال ها

بالا