چطوری در سویش یک فایل swf در یک اندازه خاص لود کنیم

bggt

New Member
سلام به همه دوستان. من مخوام تو صفحه کارم که 1200*700 گرفتم میخوام کنارش یک فلش دیگه لود بشه که اندازه اون فلش هست 600*500 اما من میخوام وقتی تو صفحه من لود میشه بشه 300*500
هرچی تو انجمن سرچ کردم دانلود کردم نشد سایز بدم بهش .یا فلشم نصفه نشون میده یا کامل نیست یا بزرگه.لطفا راهنمایی کنید زور اگه فایل سورس بزارید ممنون میشم :cry::cry::cry:

:rose::rose:
و مشکل اساسی تر اینکه هر فلشی را که بهش بگی قبول نمیکنه. با نرم افزار ساخت آلبوم عکس یه گالری ساختم گذاشتم کنارش که اونا بخونه اما چیزی نمایش نمیده

massoudn

کاربر فعال
سلام به همه دوستان. من مخوام تو صفحه کارم که 1200*700 گرفتم میخوام کنارش یک فلش دیگه لود بشه که اندازه اون فلش هست 600*500 اما من میخوام وقتی تو صفحه من لود میشه بشه 300*500
هرچی تو انجمن سرچ کردم دانلود کردم نشد سایز بدم بهش .یا فلشم نصفه نشون میده یا کامل نیست یا بزرگه.لطفا راهنمایی کنید زور اگه فایل سورس بزارید ممنون میشم :cry::cry::cry:

:rose::rose:
و مشکل اساسی تر اینکه هر فلشی را که بهش بگی قبول نمیکنه. با نرم افزار ساخت آلبوم عکس یه گالری ساختم گذاشتم کنارش که اونا بخونه اما چیزی نمایش نمیده

با سلام،
دوست عزیز،
(مورد استفاده: نرم افزار سوئیش مکس)
برای اینکه بتوانید فایل خارجی را به درون محیط نمایشی بارگزاری و نمایش دهید،
ابتدا:
یک shape به اندازه مورد نظرتان (مثلاً) 600*500 ایجاد و از گزینه Convert to Movie Clip یا Group as Movie Clip آن Shape را درون Movie Clip قرار دهید،
به باکس، Transform رفته و O=X را انتخاب و در محلی که نقطه ها را مشخص می نماید، Point یا نقطه را به بالا سمت چپ جابجا نمائید،
سپس Width و Height را به اندازه بعدی (500×300) تغییر دهید،
موفق و مؤید باشید./.

جدیدترین ارسال ها

بالا