غیره چاقوی داگ فیش

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام دوستان خوبید؟! راستش دیروز جای شما خالی از مسافرت اومدم. و وقتی یک از آموزش های امضام رو چک کردم دیدم ماشالا خیلی
استقبال نشده :lol: البته بعضی دوستان لطف داشتن و تشکر رو زدن یا نظر دادن:rose:

. خلاصه به خاطر یکی از دوستان یک آموزش مدلینگ زدم. این دومین چاقویی هستش که من میسازم . البته این بار خودم ساختم. امروز هم ساختمش هم ازش آموزش درست کردم. البته آموزشش در سطح متوسط هستش. گفتم اینجا خود کار رو بزارم که بلکه آموزش هم به این بهونه دیده بشه.

3d max 2013 + v-ray + Photoshop cs 6
نظر بدید خوشحال میشم. مرسی

این هم لینک سایت خود چاقو
http://www.crkt.com/Dogfish

این هم لینک آموزش
http://forum.majidonline.com/thread...ی-داگ-فیش-(-سطح-متوسط-)?p=1257251#post1257251

پیوست ها

• Knife + Leather.jpg
    Knife + Leather.jpg
    805.6 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • DogFish Knife.jpg
    DogFish Knife.jpg
    776.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
یک رندر بهتر و قشنگ تر هم اضافه شد. نمی دونم چرا هر کاری می کنم که این رندر جدیده رو نشون بده فایده نداره.

aroen

Well-Known Member
سلام علی جان خیلی خوب شده خیلی ممنون که به فکر مبتدی هایی مثل من هستی و آموزش هارو درست می کنی:rose:
فقط تیزی چاقو مشخص نیست همه لبای چاقو مثل هم شده، اگه تیزش کردی anisotropy قسمت تیزو تغییر بده تا تیزیش واقعی تر بشه

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام علی جان خیلی خوب شده خیلی ممنون که به فکر مبتدی هایی مثل من هستی و آموزش هارو درست می کنی:rose:
فقط تیزی چاقو مشخص نیست همه لبای چاقو مثل هم شده، اگه تیزش کردی anisotropy قسمت تیزو تغییر بده تا تیزیش واقعی تر بشه
سلام. مرسی از شما و بقیه دوستان. شما ماشالا اطلاعاتت که خوبه پس مبتدی نیستی. تیری چاقو رو هم درست میگی اصلا حواسم نبود. حالا اگر رندر جدید گرفتم درستش می کنم. بیشتر می خواستم یک رندری بگیرم که طرف رفبت کنه و بره آمورش رو ببینه.

SinaTR

Well-Known Member
سلام...
خيلی خوبه ولی لبه ها رو خوب کار نکردی
رندر دومت هم بهتر از اولی هست

سايت خيلی وقته کنده و خيلی اذيت می کنه، می خواستم بيام اينجا 30 دقيقه طول کشيد، يا ارور می داد يا .... الآن هم می خواستم يه smile بذارم کار نمی کنه

emad04

Well-Known Member
سلام علی جان .
کارت خوبه و مهمتر اینکه دانشت رو با بچه ها تقسیم می کنی .
خسته نباشی

madmaster_3d

Well-Known Member
مرسی دوستان. تو این کار بیشتر می خواستم اساس مدلینگ رو نشون بدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا