پیشنهاد

سلام
من برای یک شرکتی که در مورد آتش نشانی میخاد فیلم بسازه و جلو های ویژه این بخش رو به عهده من گذاشته

اولیش اینه که میخان من شبیه سازی گازی رو که داره از سر پیچ میزنه بیرون طراحی کنم
و نشان بدم که این گاز تو محیط اتاق داره پخش میشه و اتاق پر از گاز میشه

دومیش این که میخان من متنی رو براشون طراحی کنم که آتیش گرفته و یه دفعه مثل این که انگار آبی روی اون ریخته میشه خودش رو به طرف پایین بکشه
شما چه پلاگینی برای آفتر که خیلی طبیعی در بیاد یا نرم افزار معرفی میکنید
من خودم برای این کار :سیستم ذره ای خود آفتر که محدود هست و خیلی قالبت ها رو نداره یا افکت های ترپکد یا نرم افزار اف ایکس هوم که سیستم ذرهای بدی نداره و ایلاژن رو پیش بینی کردم و لی از شما اساتید یک افکت پلاگین یا یک نرم افزاری که سیستم ذره ای تاپ و عالی داشته باشه که توی طراحی دستم رو باز بگذاره و فیزیک رو رنگ و ا ب خوبی رو در بیارم را ممنون میشم به من معرفی کنید البته تی ی دی مکس هم هست اما درد سر کوشن ترک داره کهمن با نرم افزار بونجو کار نکردم

در مورد قیمتش هم من که به شرکته بگم هم راهنمائیم کنید

آخرین ویرایش:

BENgraph

Member
درود
آقا شما هنوز مشکل قمت داری کهههههه :lol: :wink:

................................................

اگه واقعا می خوای تمیز در بیاد افتر رو فراموش کن :green: (البته برای کامپوزیت می تونی ولی بازم به خوبی این دومی نمی شه ... فقط و فقط مکس (با موتورهای رندر فوق العاده ش + امکانات بینظیر کنترل های فیزیکی و پارتیکل ها ) فقط مشکلتون سیستم کاره .. با چه سیستمی کار می کنید ؟ (مشخصات سیستم)

قیمت این کار به خیلی چیزاست ، مدل سازی کار ، انیمیت کار ، تایم کار ، مخارح کار (میدونی پول برق یه کیس 1000 خودش ماهی چقدر میشه ؟؟؟ :shock:)

جدیدترین ارسال ها

بالا