پیشنهاد نرم افزار 3d

RaminAzimi

Member
سلام به دوستای عزیز مجید آنلاینی:rose:
من میخوام یه نرم افزار 3D رو شروع کنم. تا حالا هم اصلا با هیچ کدوم از گزینه ها کار نکردم.
پیشنهادتون رو میخواستم بدونم، ببینم شما چی پیشنهاد میدین.:)

هم اکنون نیازمند پیشنهادتان هستیم :دی

dbcfpen48w1q4rwwlfso.jpg

Alireza Saeedi

Active Member
من یه زمانی 3d max کار میکردم !!
واقعا نرمافزار عالی هست مثل فتوشاپ تکه !!
ولی خوب maya رو هم همه میگن که خیلی خوبه !!
موفقیت !!

FDK

Member
سلام
از نظر من این قضیه مثل فرق Illustrator و CorelDRAW یا Intel و AMD یا خیلی چیزای دیگست . هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن ،خودت مهمی ، از هر کدوم شروع کردی کردی ، فقط شروع کن ، جدی شروع کن .
تماس فرت

majid_a95

Active Member
درباره اين موضوع چندين و چندبار تو سايت بين علماي علم 3d بحث شده:green: يه سرچ كوچولو بزن پيداشون كن اميداست كه مفيد واقع بشه ....!!:) (در ضمن اينم نظر شخصي و كاملا غير تخصصي من : مهم نيست كدومشو شروع كني مهم اينه كه هر كدومو شروع ميكني تا آخرش بري به پايان برسوني ) !!‌موفق باشي دوست عزيز:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بهتر نبود این بحث رو توی انجمن 3بعدی مطرح میکردید؟

انتقال میدم به اون بخش.

انتقال

mg_mahyar

Member
من میگم مکس. البته مایا به نظرم بهتره. اما دلیلم اینه اکثرا اونایی که مایا یاد میدند حرفه ای نیستند ولی تعداد مکس کار ها بیشتره پس توی استادا حرفه ای هم پیدا میشه و مهمتر اینکه توی اگثر مراکز آموزشی ساعت اموزش مکس بیشتر از مایاست که خوب این خودش به یادگیری مکس کمک میکنه هزینه کلاس مکس معمولا کمتر از مایاست و....
کلا توصیه من اینه اول با مکس شروع کن.

majid_a95

Active Member
من میگم مکس. البته مایا به نظرم بهتره. اما دلیلم اینه اکثرا اونایی که مایا یاد میدند حرفه ای نیستند ولی تعداد مکس کار ها بیشتره پس توی استادا حرفه ای هم پیدا میشه و مهمتر اینکه توی اگثر مراکز آموزشی ساعت اموزش مکس بیشتر از مایاست که خوب این خودش به یادگیری مکس کمک میکنه هزینه کلاس مکس معمولا کمتر از مایاست و....
کلا توصیه من اینه اول با مکس شروع کن.

lاتفاقا من به خاطر همین دلایلی که ایشون عرض کردن میگم بهتره مایا رو یاد بگیری ....:rose:

mg_mahyar

Member
بابا بی خیال هر چی دوست داری یاد بگیر اینجا به نتیجه نمیرسی یعنی هیچ جا به نتیجه نمیرسی. باید هر دو رو ا د بگیری دیر تر یا زودتر فرق نداره. تا هر دو رو هم کار نکنی فرقشو نمیفهمی. الان یه سری میگن مکس ما میگیم مایا مثلا ویژگی x توی مکس نیست تا صبح هم بگیم دلیل میاره که نه بهتره راستش به نطرم با اسم هر کدوم حال میکنی برو یاد بگیر بعد از اون برو سراغ بعدی

RaminAzimi

Member
با تشکر از همه دوستایی که کمک کردن و نظرشون رو دادن. البته با یکی از بچه ها مکالمه داشتم که به این نتیجه رسیدم با 3DMAX شروع کنم.
بازم از همه ممنون:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا