پک ورد پرس! کاملا فارسی.

سلام
دو تا اشکال دارم امیدوارم کسی بتواند پاسخ بدهد:
- چگونه می شود تاریخش را شمسی کرد؟ کدی وجود دارد حاضر و چی؟
- جایی دیدم که باهمین ورد پرس خدمات بلاگری داده بودند یعنی با ثبت نام یک ساب دومین به کاربر عضو تعلق می گرفت می خواستم ببینم برای این کار پلاگینی وجود دارد یا اصالتا ماجرا چیست؟
اگر توضیح بدهید خوشحال می شوم
یا علی

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز چرا شما کاری که قبلا انجام شده یکبار دیگه انجام میدید ؟! در همین انجمن تاپیک ' وردپرس2 + فارسی ساز + پلاگین جلالی ' برای همین منظور ایجاد شده !
در ضمن قالب سایت شما هم در مرورگر های دیگه مثل فایرفاکس مشکل داره در نحوه نمایش ...

d@nial

Well-Known Member
albusandharry گفت:
سلام
من برنامه ی ورد پرس را که فارسی شده بود کامل تر کردم و تماما فارسی نمودم. قالب استاندارد آنرا هم کاملا راست به چپ نمودم حتی منوهای مدیریت اش را. اگر کسی خواست می تواند در آدرس زیر ببیند نمونه اش را اما دو تا اشکال دارم امیدوارم کسی بتواند پاسخ بدهد:
- چگونه می شود تاریخش را شمسی کرد؟ کدی وجود دارد حاضر و چی؟
- جایی دیدم که باهمین ورد پرس خدمات بلاگری داده بودند یعنی با ثبت نام یک ساب دومین به کاربر عضو تعلق می گرفت می خواستم ببینم برای این کار پلاگینی وجود دارد یا اصالتا ماجرا چیست؟
اگر توضیح بدهید خوشحال می شوم
نسخه ی فارسی سازی شده ی من هم در آدرس زیر هست:
http://www.hpwizards.com/blog
یا علی
دوست عزیز میشه بفرمایید چه امکانات جدیدی به اون اضافه کردین که کاملتر شده؟؟

من که برای خودم تبلیغ نکردم و اصلا فایلی برای دانلود قرار ندادم چون برای مولف ارزش قایلم اما همه با دانلود نسخه ی اصلی فارسی سازی شده می فهمند اشکالاتش را! در ضمن چرا کسی به سوالاتم پاسخ نمی دهد کسی بلد نیست؟

parkanet

Member
چيزه خاصي نداره اين وبلاگه. كارهاي فارسي سازي و تشكيلات ورد پرس فارسي را منجمي ستاري و ... انجام دادن .....

Ali_ix

Well-Known Member
شما لطف کن تمام اشکالاتی که داره بگو تا بر طرف کنیم.
در ضمن همونوطر که میدونید اصل پروژه کدباز بوده و کار ما هم ایضا !
هر کسی دلش بخواد میتونه اونجوری که دوست داره روی بومی سازی پروژه ها کار بکنه ... نه کلید طلایی به ما دادند .. نه دسترسی و مجوز و امکاناتی !
اینها فقط برای این هست که کار همدیگه رو کامل کنیم و راهی که قبلا رفته شده دوباره نریم !

منتظر ارسال لیست ایرادهای و اشکالات کلی و جزئی از طرف شما هستم.

sima82

New Member
اگه كسي ميتونه كمكم كنه
من اصلا از وبلاگ نويسي سر در نميارم ميخواستم بدونم جطور ميشه يك وبلاگ يا جيزي مشابه ايجاد كنم كه 3 يا 4 نفر فقط به اون دسترسي داشته باشيم و براي همديگه پيغام بذاريم offline يا حتي online بصورت چت
دوستي به من پيشنهاد كردند كه از وردپرس استفاده كنم ولي من هيچي در اين مورد نميدونم
ذكات علم ياد دادن هااااااااااااااا
متشكرم

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اگر مشکلی‌ دارید در تاپیک جداگانه مطرح کنید ...

d@nial

Well-Known Member
sima82 گفت:
اگه كسي ميتونه كمكم كنه
من اصلا از وبلاگ نويسي سر در نميارم ميخواستم بدونم جطور ميشه يك وبلاگ يا جيزي مشابه ايجاد كنم كه 3 يا 4 نفر فقط به اون دسترسي داشته باشيم و براي همديگه پيغام بذاريم offline يا حتي online بصورت چت
دوستي به من پيشنهاد كردند كه از وردپرس استفاده كنم ولي من هيچي در اين مورد نميدونم
ذكات علم ياد دادن هااااااااااااااا
متشكرم
البته میشه برای مطالب پسورد گذاشت، ولی برای این کار مناسب نیست!

میشه از سیستم های مدیریت تالارگفتگو استفاده کرد، و یه انجمن خصوصی ایجاد کرد!

خوب دوستی که فکر می کنه برای شروع کارش ورد پرس خوب است بهتر است آی دی یاهوی منو اضافه کنه تا بهش همه چیز را یاد بدهم.

sima82

New Member
سلام آقاي دانيال
چطوري اين كار را بكنم
من در اين زمينه هيچي نميدونم

d@nial

Well-Known Member
sima82 گفت:
لطفا به انجمن Phpbb مراجعه کنید و مقالات مربوط به نصب و استفاده از اون رو مطالعه کنید، اگر سوالی داشتین تو همون انجمن بپرسید

جدیدترین ارسال ها

بالا