پلاگ این کانتر

iman1981

Member
از دوستان کسی پلاگ اینی برای نشون دادن unique Hit سراغ داره من هر چی پلاگ این بوده امتحان کردم هر کدوم یه مشکلی داشتن بعضی ها که فقط آمار سایتا نشون میدن توی کنترا پنل و نمیشه بصورت تگ ازش.ن استفاده کرد از اسکریپتهای کانتر php هم که از session استفاده میکنن نتونستم استفاده کنم مثل اینکه نمیشه با ورد پرس از session استفاده کرد .
کسی اگه برنامه ای اسکریپتی چیزی میشناسه یه کمکی بکنه لطفا.

iman1981

Member
mizsia گفت:
http://www.naghies.ir/?p=342

البته یه سایت هم بود به نام پرشین استت اون هم این کار رو میکنه...

شما اینا استفاده کردی خودت من نصبش کردم ولی توش نتونستم چیزی پیدا کنم که بتونم باهاش تعداد بیننده را توی سایت نشون بدم فقط در حد admin میتونی آمار سایتا ببینی نه اینکه بتونی بزاری توی صفحه به عنوان کانتر.

iman1981

Member
چرا دیگه می خوام کانتر باشه که تعداد بیننده را تو سایتم نشون بده

YTERROR

Active Member
ایمان اگه می خوایی من یک چیزی واسه خودم درست کردم چون یک کنتر حرفه ای مثل بازدید دیرزو امروز و .. می خوایی می تونی مد اچ تی ام ال رو نصب کنی و یک کنتر جداگانه برای خودت بنویسی و داخل مد اچ تی ام ال خروجی کونترتو بدی و در سایتت نمایش بده

iman1981

Member
منظورت از مد html چیه؟
من سعی کردم از یه اسکریپت کانتر php که توش از session استفاده میکنه استفاده کنم که با هز بار refrsh کانتر اضافه نشه اسکریپتا نصب کردم و همه چیزشا ست کردم وقتی از توی یه صفحه معمولی فانکشنشا صدا میزنم کار میکنه درست ولی وقتی از توی تمپلت وبلاگ صدا میزنم درست کار نمیکنه مثل اینه که session توی وردپرس کار نمیده یعنی هر بار refresh میشه دوباره اضافه میکنه اینا با 2-3 تا اسکریپت امتحان کردم نشد. حالا این که گفتی را من دقیق نفهمیدم منظورت چی بود ار اینکه تو مد html بنویسم.

جدیدترین ارسال ها

بالا