افزونه پلاگین Access ، نسخه 1

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:rose:سلام به همه دوستان ،

:cool:کار نسخه تجاری پلاگین Access به طور کامل تموم شد و پلاگین آماده عرضه هست .

:wink:امکانات پلاگین :

* اتصال به چند بانک مختلف اکسس و چند جدول مختلف داخل هر بانک
* اضافه کردن رکورد به صورت بسیار آسان و بدون نیاز به دانستن دستورات SQL
* حذف رکورد بر اساس فیلتر ( مثلا حذف شماره تلفن های که در فیلد Tel با 021 شروع میشوند یا ... )
* جست و جو بر اسا فیلتر ( مثلا جست و جو در یک فیلد خاص با شروط مختلف )
* ساخت چند گزارش برای یک جدول بر اساس شروط مختلف ، نمایش گزارش ها
* فیلتر کردن جداول بر اساس شروط مختلف و نمایش گزارش بر اساس آن ( برای جلوگیری از ساخت گزارشات اضافی برای شروط ساده )

برای درک بهتر امکانات گفته شده یک ویدئو 5 مگابایتی ضمیمه کردم که قسمت 6 در پست بعدی هست ، در این ویدئو بخش اضافه کردن رکورد و فیلتر و نمایش گزارش آورده شده که میتونید با دیدین ویدئو به سادگی کار با پلاگین پی خواهید برد ، دیگر دستورات و بخش های پلاگین ( خذف و جست و جو ... ) نیز به همین صورت ساده هستند .

برای دیدن محیط گزارش سازی برنامه ای که توسط دلفی نوشتم رو ضمیمه کردم که میتونید یک دیتابیس اکسس رو انتخاب و براش گزارش درست کنید و تو همون محیط گزارش رو تست کنید .تا با قدرت و محیط گزارش سازی پلاگین که در این برنامه شبیه سازی شده آشنا بشید )

( دقت کنید که این برنامه فقط برای نشان دادن قدرت بخش گزارش ساز پلاگین هست و برای ساخت گزارش در پلاگین به این برنامه نیاز نیست چون بخش گزارش ساز در پلاگین گنجانده شده )

برای نمایش گزارش در سیستم کاربر نیاز به نصب هیچ فایل اضافه ای نیست و فقط فایل DLL پلاگین برای این منظور کافی هست .

پیوست ها

• Access Demo 2.part01.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 249
  • Access Demo 2.part02.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 210
  • Access Demo 2.part03.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 208
  • Access Demo 2.part04.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 373
  • Access Demo 2.part05.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 223
آخرین ویرایش:

Silver Soft

این هم قسمت 6 ویدئو و برنامه گزارش ساز .

:-?کار نسخه رایگان ( بدون قابلیت گزارش سازی ) تا چند روز دیگه به پایان میرسه ...

برای اطلاع از نحوه عرضه پلاگین با پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید یا به لینک رو به رو مراجعه کنید : http://www.noghreaginpars.org/post-1.aspx

پیوست ها

• Sample Report Design.part2.rar
    74.2 کیلوبایت · بازدیدها: 124
  • Sample Report Design.part1.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 157
  • Access Demo 2.part06.rar
    125.1 کیلوبایت · بازدیدها: 166
آخرین ویرایش:

Silver Soft

سلام ،

با توجه به درخواست زیاد دوستان برای عرضه نسخه آزمایشی یک نسخه ازمایشی آماده کردم که فقط میتونه به یک دیتا بیس یا جدول وصل بشه ، یعنی بعد از یک بار وصل شدن به جدول یک دیتابیس دیگه نمیتونید به جدول دیگه ای متصل بشید که این محدودیت در نسخه کامل وجود نداره .

پیوست ها

• Demo.part1.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 165
  • Demo.part2.rar
    417.8 کیلوبایت · بازدیدها: 173
تبريك مي گويم . كار بسيار جالبي انجام داده ايد . اما چون فايلهاي راهنما را نتوانستم دانلود كنم چگونه كار مي كند. ضمنا"ايميل هم فرستاده ام.

جدیدترین ارسال ها

بالا