پست پروی کلیسای جوبیلی اثر ریچارد میر

sallarmelli

Active Member
سلام
اگه مدیران می بینند جاش ایراد داره منتقل کنند .نمی دونم توی بخش 2d کسی نظر می ده یا نه
ولی چون این بخشی از یه کار تری دی هست گذاشتم اینجا.

کلیسای جوبیلی اثر ریچارد میر

فایل اصلی از اینترنت گرفته شده است.و گذاشتم اینجا .

photoshop cs6+ plugings

موفق و سربلند باشید.

پیوست ها

• 0107arch_8jubilee_b12.jpg
    0107arch_8jubilee_b12.jpg
    389.7 کیلوبایت · بازدیدها: 100
  • 0107arch_8jubilee_b.jpg
    0107arch_8jubilee_b.jpg
    240 کیلوبایت · بازدیدها: 78
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
خیلی عالی شده سالار جون. واقعا خوشگل تر شده. ولی باید منتقل بشه به 2 دی. خودت هم موافقی دیگه :)

emad04

Well-Known Member
سلام سالار جان . سالاری :green:
کارت خیلی خوب شده خسته نباشی
فقط به نظرم یه خورده دیوار سمت چپ و سقف کم کیفیت شدن

hamed.f

Well-Known Member
رو راست حرف ميزنم.يا خودت رو مسخره کردی يا ما رو:mad:
اين کار حتی ارزش بخش دوبعدی رو هم نداره،بازاری ترين کار که اونجا ميذارن طراحی کارت ويزيت هستش که خود کاربر اون صحنه رو ميسازه نه اينکه يه عکس رو از اينترنت دانلود کنن 10 دقيقه باهاش ور برن بعدش بزارن گالری!!!:-?
حالا تو اينو گذاشتی گالری سه بعدی !!!:shock:تازه به قول فرشيد جان عکس رو بيشتر خراب کردی که... همه ی پيکسلها مخصوصاً ديوار سمت چپ مثل آجر از هم جدا شدن!!!
باور کن اگه قرار باشه چنين کارهايی تو گالری گذاشته بشه ،خيلی از بچه ها ميتونن روزی 30،40 تا کار بزان گالری،من خودم با اين وقت کمم هر روز 20 تا کار ميتونم بزارم گالری...
خواهش ميکنم با اينجور کارها سطح فروممون رو نيار پايين,کم کار بزار ولی کار خودت رو بزار، اگر هم اشکالتی رو داره مهم نيست:rose:

آخرین ویرایش:

reza_cg

Member
خسته نباشی

ولی به نظر من رندر اصلی قشنگتر و طبیعی تر بوده.....

موفق باشی

sallarmelli

Active Member
من که دیگه نا... ... .... از ای... سای....بان.... ...ز. این.ا .... پیدا کرده...ت

ولی حرف های بعضی ها اصلا قابل توجیح نیست دلیلش هم نظر سنجی شخصی هست که خودم روی کار انجام دادم

من این کار رونشون خیلی ها دادم بلا استثنا همه می گفتن کارپست پرو بهتر شده چه کسانی که حرفه ای دارند کار می کنند چه کسانی که آماتور بودند و چه کسانی اصلا اینکاره نبود حتی نشون یه پسر 15 ساله که تازه مکس رو شروع کرده می گفت دومی بهتر شده.بدون اینکه بگم کدوم کار مال من هست یا به قول شما از اینترنت گرفتم ولی نمی دونم چرا بعضی ها این نظر رو دارند ؟:-?

من دیگه به نظر بعضی از دوستان اصلا اعتماد ندارم.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
من خودم همیشه طرفدار کارهای شارپ و اغراق امیزم .. اینو تقریبا همه میدونن ...
ولی کاری که شما این پست رو روش انجام دادی یه کاری در سبکیه که اینجور پست باهاش خوب مچ نیست..بهتر بود شارپنس کمتری به تصویر میدادی .

+

گالری سه بعدی جای گذاشتن این پست نیست و شما عملا جوابایی که میشنوی به خاطر همین قضیه هست مگرنه کسی با شما دشمنی نداره..

sallarmelli

Active Member
اوکی دقیقا متوجه شدم
ناسلامتی اینجا مدیرهایی هم داره

همون موقع در پست اول گفتم اگه جاش اینجا نیست جابجاش کنن حذفش بکنن مشکلی نیست قفلش بکنن همین طوره
کلا هر سازی بزنن ما می رقصیم

اوکی؟

شما تا الان کجا بودی؟

hamed.f

Well-Known Member
من که دیگه نا... ... .... از ای... سای....بان.... ...ز. این.ا .... پیدا کرده...ت

ولی حرف های بعضی ها اصلا قابل توجیح نیست دلیلش هم نظر سنجی شخصی هست که خودم روی کار انجام دادم

من این کار رونشون خیلی ها دادم بلا استثنا همه می گفتن کارپست پرو بهتر شده چه کسانی که حرفه ای دارند کار می کنند چه کسانی که آماتور بودند و چه کسانی اصلا اینکاره نبود حتی نشون یه پسر 15 ساله که تازه مکس رو شروع کرده می گفت دومی بهتر شده.بدون اینکه بگم کدوم کار مال من هست یا به قول شما از اینترنت گرفتم ولی نمی دونم چرا بعضی ها این نظر رو دارند ؟:-?

من دیگه به نظر بعضی از دوستان اصلا اعتماد ندارم.

موفق باشید.
مطمئن باش کسی که حرفه اي باشه نمياد به اين کار که پيکسل های تصوير در اثر تغيير زياد از هم تفکيک شدن بگه خوب شده.
يکی از اصليترين مبانی پست پروداکشن اينکه،تغييرات بايد بگونه اي باشه که به پيکسلها صدمه نخوره،بر گرفته از کتاب مرجع کامل فوتوشاپ cs5...
اگه يه کاربر تازه وارد اينکار رو بکنه خوب همه ميگن تازه اومده هنوز فروم رو نميشناسه ولی شما اکثراً تو فروم هستی ،ببين کی تا حالا يک پست پروداکشن رو گذاشته گالری:-?
موفق باشید

آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
سلام دوستان
کار من اخیرا از گالری 3 بعدی اومده توی دو بعدی
فکر کنم این تاپیک در نوع خودش بی نظیر باشه اول 3 بعدی حالا هم دو بعدی
می خواستم نظرتون رو بدونم
ممنون

می دونم کیفیت کار پایین هست می خوام پست پروش رو بدونم

جدیدترین ارسال ها

بالا