پروژه کد فعالسازی برنامه

از کدام نرم افزار جهت ساخت برنامه استفاده می کنید ؟

• ویژوال بیسیک

رای: 0 0.0%
  • سی شارپ

• نرم افزار های دیگر

• مجموع رای دهندگان
    1

djpooya

Active Member
با سلام

بنده روی یک پروژه کد فعالسازی برنامه کار میکردم که در حین کار دچار مشکل شدم

مشکل به شرح زیر می باشد

بنده قسمت کد کاربری برنامه را که در حقیقت از روی آی پی افراد ساخته میشود را ایجاد کردم

اما در قسمت ورود به برنامه دچار مشکل شدم و مشکل این بود که باید دستور If را چگونه وارد میکردم

چون آی پی هر فردی متفاوت است پس نمیتوان پسورد را یکسان گذاشت پس در این صورت باید از چه دستوری استفاده کرد

راستی بنده یک key generator هم ایجاد کردم که هر کاربر کد خود را که همان آی پی اوست به من بدهد و من کد فعالسازی را طبق کی جنریتور به او بدهم

خوب در این صورت باید دستور دکمه ورود را چگونه کد نویسی کنیم

ایا باید از If استفاده کنم یا ... ؟ لطفا کدی که مورد استفاده واثع میشود را قرار دهید

با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام

بنده روی یک پروژه کد فعالسازی برنامه کار میکردم که در حین کار دچار مشکل شدم

مشکل به شرح زیر می باشد

بنده قسمت کد کاربری برنامه را که در حقیقت از روی آی پی افراد ساخته میشود را ایجاد کردم

اما در قسمت ورود به برنامه دچار مشکل شدم و مشکل این بود که باید دستور If را چگونه وارد میکردم

چون آی پی هر فردی متفاوت است پس نمیتوان پسورد را یکسان گذاشت پس در این صورت باید از چه دستوری استفاده کرد

راستی بنده یک key generator هم ایجاد کردم که هر کاربر کد خود را که همان آی پی اوست به من بدهد و من کد فعالسازی را طبق کی جنریتور به او بدهم

خوب در این صورت باید دستور دکمه ورود را چگونه کد نویسی کنیم

ایا باید از If استفاده کنم یا ... ؟ لطفا کدی که مورد استفاده واثع میشود را قرار دهید

با تشکر

مشتری ها تون همه شون IP ئه Static دارند؟ چون کاربران عادی معمولا IP شون هر روز عوض میشه و منطقی نیست که لازم باشه هر روز از شما کد فعالسازی جدید بخواهند.

djpooya

Active Member
سلام دوست عزیز

دوستان فقط یک بار فعالسازی می کنند و آی پی یکی هست راستی از چه کدی در این زمینه استفاده کنم

لطفا سریع کمک کنید چون مهمه

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا