پروژه عکاسی برای بهترین شرکت سئو در تهران ☺

qschalchi

New Member
چند وقت پیش یه کار بهم خورد که برای یک شرکت سئوو عکاسی برای وب سایت شون باهاشون همکاری کنم. فعلا فقط از بچه‌های تیم عکاسی شده و قراره در ادامه برای همه‌ی پست‌ها هم عکاسی کنیم. ( عکس‌های تیم شرکت سئو روتوی سایت آپلود کردند. پایین پست می‌ذارم).
راستش اگه ایده‌های عکاسی رو توی یاندکس یا فلیکر نگاه کنی بیشتر یک سری ایده‌ی تکراری رو همش می‌بینی. خیلی ها هم برای همین پروژه‌ها رو به تصویر سازها می‌دهند. الان این پروژه رو گرفتم ولی به بن‌بست خوردم.
مثلا نمونه‌هایی که تو سایت ّای خارجی دیدم این ها بودند.
۱.jpg
1 (138).jpg
اگه ایده‌ای دارید بهم بگید. عکاسی از بچه‌ها موفع کار در اجرا خیلی جالب نمی‌شه. (دقت کنید که این بالای‌ها مدل هستند نه سئوکار:green:). باید هم در فرم و اجرا بتونه پیشرفت و حرکت به سمت جلو رومنتقل کنه. چه کنیم؟ راستش اصلا نمی‌خوام مشکلات عکاسی توی محیط اداری رو باز کنم اینجا. فکر می‌کنماگه یه حلقه نور بردارم برای دفعه بعدی کارم راحت‌تر شه. دوربینم برای این پروژه Nikon D3500 DSLR Camera Kit 18-55mm f/3.5-5.6G VR و لنزم 50mm F/1.8 AF D بوده. فکر کنم بتونم برای سری بعدی 50mm f/1.4G AF-S قرض بگیرم. بعضی عکس‌ها روهم با galaxy not 10 گرفتیم.
پس اگه هر چیزی به دذهنتون میرسه بهم بگید.
عکس‌هایی که تا حالا گرفتم در سایت سئو اینجا ببینید.

qschalchi

New Member
اهان یادم رفت. عکسها رو توی پروژه بهترین شرکت سئو در تهران ببینید.

golex

Member
سئو فقط با بهینه یازی عکس کار داره خیلی خوشگلی عکس ها ملاک نیست. البته که باید به جذب مخاطب کمک کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا