پروژه انیمیشن در مشهد با مایا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Maya Man

Active Member
سلام به دوستان مایا کار:rose:
من چند سالی که مایا کار میکنم البته نه بصورت تجاری ؛ بیشتر تمرین میکردم.
حالا می خوام در گروههای انیمیشنی مشغول به کار بشم اما تا اینجا همشون میگن که مایا کار نمیکنن.
یکیشونم گفت مایا صرف نمیکنه چون نیاز به گروههای بزرگ 30 _ 40 نفری داره!!!:shock:
راستش من موندم که چی کار کنم!:sad:
آیا واقعا اینطوریه؟!:cry:
چرا همه دارن مکس کار میکنن مایا که خیلی بهتر و قویتره؟!:shock:
کسی میدونه من باید چه کار کنم؟ آیا شرکت بازیسازی یا انیمیشنی هست که بتونم باهاشون کار کنم؟!
حداقل مدلسازی هم که میشه انجامک داد واسه شرکتهایی که با مکس کار میکنن! اینطور نیست؟
لطفا راهنماییم کنید و نظر بدین.:)

.:. soroosh .:.

Active Member
دوست عزیز :
این حرفی که شما میزنید بعید میدونم صحت داشته باشه .
الان دیگه شرکتی نباید باشه که چنین حرفی بزنه که آقا شما مایا کار میکنی ما نیاز نداریم ...
حداقل من خودم هر شرکتی سر زدم براشون مهم نبوده . اصلش هم همینه چون الان این دو برنامه کاملا با هم مچ هستن .
به خصوص در همون زمینه مدلینگ که فرمودید .
مشهد هم هستند شرکت هایی که کار انیمیشن سازی میکنن و حتی با مایا کار میکنن .
تهران هم خیلی زیاد هستن .
من نمیدونم والا اون شرکتهایی که شما سر زدید بهشون چه شرکتهایی بودن که چنین حرفی به شما زدن .
و ضمنا کلا تو کل ایران گروه انیمیشن سازی که 30 یا 40 نفری باشن شاید 2 یا 3 تا بیشتر پیدا نکنید پس ربطی نداره به اینکه گروه کوچیک باشه یا بزرگ و ...

Maya Man

Active Member
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=124080

تو گروه ما جات خالیه
امیدوارم بیای
البته اگه مارو قابل بدونی و صبور باشی

ویرایش شد...
(ایمیل در پست ممنوع...)
Sherlock_Holmes

چرا نميتونم وارد گروهتون بشم؟
هرچي كليك ميكنم يك صفحه مياد كه پيغام انگليسي نوشته:

پیغام انجمن Maya Man, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
Log Out Home

يعني چي چكار كنم!؟

davoodice

Well-Known Member
چرا نميتونم وارد گروهتون بشم؟
هرچي كليك ميكنم يك صفحه مياد كه پيغام انگليسي نوشته:

پیغام انجمن Maya Man, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
Log Out Home

يعني چي چكار كنم!؟
اون تایپیکو حذف کردن به این آدرس بیا email بده با باهات تماس میگیرم فقط زود
http://www.3danimations.blogfa.com

reza_1001

Well-Known Member
دوست عزیز :
این حرفی که شما میزنید بعید میدونم صحت داشته باشه .
الان دیگه شرکتی نباید باشه که چنین حرفی بزنه که آقا شما مایا کار میکنی ما نیاز نداریم ...
حداقل من خودم هر شرکتی سر زدم براشون مهم نبوده . اصلش هم همینه چون الان این دو برنامه کاملا با هم مچ هستن .
به خصوص در همون زمینه مدلینگ که فرمودید .
مشهد هم هستند شرکت هایی که کار انیمیشن سازی میکنن و حتی با مایا کار میکنن .
تهران هم خیلی زیاد هستن .
من نمیدونم والا اون شرکتهایی که شما سر زدید بهشون چه شرکتهایی بودن که چنین حرفی به شما زدن .
و ضمنا کلا تو کل ایران گروه انیمیشن سازی که 30 یا 40 نفری باشن شاید 2 یا 3 تا بیشتر پیدا نکنید پس ربطی نداره به اینکه گروه کوچیک باشه یا بزرگ و ...

با عرض پوزش . ميشه يكي از اون گروههاي 30يا40 نفري رو بگين كجان وچي ساختن و دارن مي سازن؟

Active Member
دوست عزیز :
نمیدونم این سوالتون بابت تمسخر بود یا ...
تعدادی از گروه های انیمیشن سازی که زیر مجموعه صدا سیما و صبا هستن تعداد افراد گروهشون بالاست .
و همینطور بخش انیمیشن سازی شهرداری تهران .
البته گروه های کوچکتری هم هستن که مثلا متشکل از 20 نفر هستن مثل دیدار یا آریا یا ...
نمیدونم اصلا از این سوالتون چی میخواستید به دست بیارید اما امیدوارم پاسختون را گرفته باشید .
بدرود .

1835ali

Well-Known Member
یواش یواش انجمن داره می شه میدون کارزار
ببیند آقایونی که سوال می پرسید شما اومدید مشکلتون حل شه و بچه های انجمن هم سعی دارن کمک کنن ولی بعضی از دوستان بابت هر جوابی که میدن یه تیک ای چیزی می ندازن شما اومدید مشکلتون رو حل کنید یا نه ؟ بچه ها هم می خوان کمک کنند نه کلاس بزارن توهین و تمسخر هم در شان هیچ کس نیست
این پست منظور با کس خاصی نیست کلی گفتم
آقایون مدیر انجمن مایا کجا هستند یه کم سر و سامون بدن اینجا رو
یا علی

Maya Man

Active Member
سلام به شما:rose:
دوستان چرا با هم جنگ لفظي راه انداختين!:-?
ما كه ظاهرا همه مايا كار هستيم. دوستاني كه اينجا پست زدن آيا با هم هستن يا عليه هم؟!
چرا بيخودي با هم جدل مي كنيد؟!
من چند ساليه كه دارم با مايا تمرين ميكنم. اما نتونستم يه گروه انيميشن پيدا كنم كه با هاشون همكاري كنم.
مشكل من از اينجا شروع شد كه وقتي خواستم وارد بازار كار بشم ديدم همه تو مشهد دارن مكس كار ميكنن و انگار كه اصلا اسمي هم از مايا به گوششون نخورده!!!:shock:
وقتي هم كه بهشون راجب كار صحبت كردم ميگفتن فقط با مكس كار ميكنن!:-?
( راجب چندتاشونم بيشتر بررسي كردم ؛ ديدم اصلا غير از مكس حتي در حد آشنايي با هيچ نرم افزار ديگه اي ميونه اي ندارن!!! و كاملا به مكس تعصب دارن! ):lol:
خلاصه ميگفتن مكس يادگيريش راحته و زودتر ميشه باهاش اين تيزرا رو ساخت! اما مايا خيلي حرفه ايه و يادگيريش سخته و بيشتر بدرد پروژه هاي بزرگ و سينمايي ميخوره. و تو مشهد هم از اين گروه ها نداريم.
اينجا بود كه من حسابي رفتم تو لك كه اينهمه وقت و هزينه صرف يادگيري مايا كردم اما الآن به اين حرفا رسيدم.
اين بود كه گفتم بيام اينجا و موضوع رو با شما در ميون بذارم ببينم واقعا اگه اينجوريه كه جورو پلاسمو از مايا جم كنم برم كنار گذر فحله گي!:sad:
شما ها هم كه بجاي راه نشون دادن و همفكري با هم؛ با همديگه جنگ و جدل راه انداختين!:-<
لطفا بحث رو تموم كنيد و فقط اگه گروه و افرادي رو ميشناسيد كه مايا كار ميكنن و پروژه اي رو انجام ميدن يا نمونه كاري ازشون ديدين؛ از اونا بگين.:wink::paint:

سروش جان شايد منظور اون دوستمون اين بوده كه واقعا اگه از اين گروه ها سراغ داري بهش معرفي كني؛همين!:cool:
شايد يكم زود جبهه گرفتي. يكم صبور باش دوست من.:wink:
ازتون ممنونم.:oops:

آخرین ویرایش:

Active Member
اگه من تند صحبت کردم عذرخواهی می کنم از همه دوستان .
بگذریم از این مسایل ...
مایا من عزیز : اگر لطف کنی چند تا نمونه کار برای من از طریق پیغام خصوصی بفرستی که مشخص باشه در چه سطحی قرار داری ممنون میشم و بهتر میتونم کمکتون کنم .
با آرزوی موفقیت .

Miladbat

Well-Known Member
ای بابا تیم شهرداری تهران یه سالی میشه تعطیل شده تازه 3_4 ماه اخر هم تقریبا تعطیل بود.

davoodice

Well-Known Member
اقایون خواهشن بجای این حرفایی که به هیچ جا نمی رسه همه بیان تو یه تیم جمع بشیم ای بابا :mad:

Maya Man

Active Member
گروه!

گروه تشكيل دادن به همين سادگي ها نيست كه ميگين!:wink:
1_ بايد جايي باشه كه بشه همه اونجا با امنيت كار هاشون رو به هم ارائه بدنو با هم تبادل نظر كنن چون انيميشن يك كار گروهيست.
2_ بايد جايگاه هر كس مشخص بشه و مسئوليتها تفكيك بشه تا هر كس كار خودشرو درست انجام بده و هر كس بدونه كه در صورت بروز مشكل به چه كسي مراجعه كنه.
2.5_ بايد افراد گروه تو تخصص هاي خودشون فعاليت كنن. مثلا گروه طراحان شخصيت _ گروه استوري بورد _ گروه مدلينگ _ گروه انيميت و حركات _ گروه متريالينگ و نور پردازي _ گروه رندرينگ.
هر كدوم از اين گروهها ميتونن از يك تا چند نفره فعاليت كنن و هر گروه بايد يك مسئول داشته باشه تا زير گروهها رو مديريت كنه. و يك نفر هم به كل گروه نظارت داشته باشه. و يك گروه بازارياب هم نياز داريم كه به امور جمع آوري سفارشات بپردازن و برش كار رو داشته باشن تا بتونن سفارشات خوب بگيرن.
:tavajoh: 3 _ (مهم تر از همه ) بايدهمه گروه با هم متحد باشن و همدلي و دوستي و صميميت زيادي بين افراد گروه باشه و همه به هم احترام بزارن و همديگه رو قبول داشته باشن و اگر هم نظري در مورد كار افراد گروه دارن اونرو دوستانه مطرح كنن و نه از روي به رُخ كشيدن دانش و اطلاعات فردي ؛ بعلاوه بايد اساس سكرتينگ پروژه هاي درحال انجام يا در دست تحقيق كاملا از طرف افراد حفظ بشه تا موفق به انجام پروژه هاي بزرگ بشيم.
من در مشهد هستم و با يكي از دوستام كه داره استوري بورد كار ميكنه در حال هماهنگي براي انجام يكسري پروژه هاي كوچك هستيم. در حال حاظر داريم دنبال يك جاي مناسب ميگرديم تا شايد بتونيم تشكيل گروه بديم.:paint:

reza_1001

Well-Known Member
گروه تشكيل دادن به همين سادگي ها نيست كه ميگين!:wink:
1_ بايد جايي باشه كه بشه همه اونجا با امنيت كار هاشون رو به هم ارائه بدنو با هم تبادل نظر كنن چون انيميشن يك كار گروهيست.
2_ بايد جايگاه هر كس مشخص بشه و مسئوليتها تفكيك بشه تا هر كس كار خودشرو درست انجام بده و هر كس بدونه كه در صورت بروز مشكل به چه كسي مراجعه كنه.
2.5_ بايد افراد گروه تو تخصص هاي خودشون فعاليت كنن. مثلا گروه طراحان شخصيت _ گروه استوري بورد _ گروه مدلينگ _ گروه انيميت و حركات _ گروه متريالينگ و نور پردازي _ گروه رندرينگ.
هر كدوم از اين گروهها ميتونن از يك تا چند نفره فعاليت كنن و هر گروه بايد يك مسئول داشته باشه تا زير گروهها رو مديريت كنه. و يك نفر هم به كل گروه نظارت داشته باشه. و يك گروه بازارياب هم نياز داريم كه به امور جمع آوري سفارشات بپردازن و برش كار رو داشته باشن تا بتونن سفارشات خوب بگيرن.
:tavajoh: 3 _ (مهم تر از همه ) بايدهمه گروه با هم متحد باشن و همدلي و دوستي و صميميت زيادي بين افراد گروه باشه و همه به هم احترام بزارن و همديگه رو قبول داشته باشن و اگر هم نظري در مورد كار افراد گروه دارن اونرو دوستانه مطرح كنن و نه از روي به رُخ كشيدن دانش و اطلاعات فردي ؛ بعلاوه بايد اساس سكرتينگ پروژه هاي درحال انجام يا در دست تحقيق كاملا از طرف افراد حفظ بشه تا موفق به انجام پروژه هاي بزرگ بشيم.
من در مشهد هستم و با يكي از دوستام كه داره استوري بورد كار ميكنه در حال هماهنگي براي انجام يكسري پروژه هاي كوچك هستيم. در حال حاظر داريم دنبال يك جاي مناسب ميگرديم تا شايد بتونيم تشكيل گروه بديم.:paint:

it seems good
but what now
:-?

شما روش كار شركت هاي بزرگ رو تشريح كرديد كه البته استاندارد هستش
ولي برا ماها عملي نيست
ما خيلي زور بزنيم 3 يا 4 نفري مي شيم :sad:

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
دوستان وقتی تاپیکی میبینند که مسئله داره یا اتفاقی توش افتاده یا مشاجره ای چیزی شده بهتره روی گزینه "گزارش به مدیر" کلیک کنند.. لازم نیست حتما بحث توی پست ها کش پیدا کنه...

از اونجا که هر بار که تاپیکی درباره کار گروهی زده شده تهش به مسایل بی ربط و اسپم کشیده شده این تاپیک هم بسته میشه..

کار گروهی و همکار فقط اینجا:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=78099

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا