پرشدن درایو c خود بخود

hamid

Well-Known Member
سلام به همه دوستان
من یه بار مشابه همچین سوالی رو پرسیده بودم ولی اون برای ویندوز سون 64 بیتی بود
این واسه 32 بیتی هست
یه چیزی که برام خیلی عجیبه نمیدونم چرا خود بخود حجم درایو میره بالا علتش چیه؟
من 20 گیگابایت واسه درایو C اختصاص دادم به خاط اینکه هاردم 160 و بقیه رو گذاشتم تقریبا 70 گیگ
یه هارد اکسترنالم داشتم سوخت
من هیچ برنامه ای رو تو درایو C نصب نمیکن همه برنامه هام تو درایوا دیگس اولا من نمیدونم حجم 7 - 32 بیتی و قتی مینصبی روی 5-6 گیگ هست بعد نمیدونم چرا رفته رفته میره میرسه به 17-18 گیگ
من نرم افزارایی که نصب دارم رو سیستم یه فتوشاپ هست یه ایلستریتور یه سینمافوردی
تنظیمات تمپاشونم طوری هست که تو درایو C نریزن ولی باز پر میشن
حتی اگه پوشه تمپ ویندوزم باز کنم نهایتا حجمش رو 50-60 مگ هست
یه چیز خیلی جالب دیگه هست اینه که چیزایی که تو Recycle Bin میرن پاک میکنم همون موقع از حجم درایو C کم نمیکندشون شاید وقتی ریست کنم کم کنه البته این مورد رو زیاد کاری ندارم بهش چون زیاد چیزی پاک نمیکنم اگه لازم نداشته باشم همونجا شیفت دلیت میکنم
الان من تو ویندز چیارو پاک کنم کدوم پوشه هارو یا تو رجیستری؟ شاید حجم این درایو کم شه
چندتا عکسم ار برنامه ها صبیم میزارم ببینید

پیوست ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    68.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Capture2.PNG
    Capture2.PNG
    28.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

the_king

مدیرکل انجمن
1) گزارش ها (ترکیب کلیدی کلید ویندوز + کلید R، نوشتن عبارت Eventvwr.msc در پنجره Run و OK کردن)
2) نسخه های System Restore (نوشتن عبارت cleanmgr در پنجره Run و OK کردن، زبانه More Options)
3) پوشه Prefetch ، معمولا C:\Windows\Prefetch، پاک شون نکنید، مجددا ساخته می شوند.

hamid

Well-Known Member
ممنون ولی اینا هیچکدوم بکار من نیومدن این واسه چیه Eventvwr.msc چیکار کنم با این

the_king

مدیرکل انجمن
ممنون ولی اینا هیچکدوم بکار من نیومدن این واسه چیه Eventvwr.msc چیکار کنم با این

گزارش یکسری فعالیت ها و خطا ها رو نگه می داره، به درد متخصصینی می خوره که می خواهند دلیل بروز یک مشکل
را پیدا کنند. اگر بعضی از زیر پوشه ها رو انتخاب کنید گزینه ...Clear Log سمت راست در گزینه ها اضافه میشه که
گزارش های اون بخش رو پاک کنید. از دکمه Clear استفاده می کنید تا پاک شوند.

جدیدترین ارسال ها

بالا