پرتره (نقاشی دیچیتالی)

Dante

Member
سلام به همه دوستان عزیر
پیشاپیش عیدتون هم مبارک

مدتی هستش که سفارش پرتره دیجیتالی می گیرم.
بیشتر سفارشام عکسهای خانوادگی بودن که متاسفانه نمی شه به عتوان نمونه کار استفاده کرد مثلا پرتره عروس.

می مونه این 2تا کاری که سفارش دهنده ها اجازه استفاده به عتوان نمونه کارو به من دادن.

این سفارش ها هدیه عید بوده که همه رو قبل عید تموم کردم و با چاپ 50 در 70 برای مشتری ها ارسال کردم.

yp00g9gtgi0qn9yravm.jpg

c3pj7s2zu87bovz6yimg.jpg

آخرین ویرایش:

nima_dsnr

کاربر VIP
خیلی عالیه
در سرح بالایی موها خیلی خوب کار شده و پوست یکمی سایه هاش کمه
در طرح پایینی پوست خیلی بهتر شده
موفق باشی

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
خعلی زیبا کار شده یکم بیشتر توضیح بده . در مورد کارها ؟

PrinceofCs

Well-Known Member
کارای خوبی شده تو کار اول سایه انگشتهای دست خیلی کمه !!!!
چشم ها مورد داره شایدم عکس واقعی اینطور باشه!!!
کار دومی قویتر شده

Dante

Member
خیلی عالیه
در سرح بالایی موها خیلی خوب کار شده و پوست یکمی سایه هاش کمه
در طرح پایینی پوست خیلی بهتر شده
موفق باشی

ممنون
درستع منم فکر می کنم اگه بیشتر کار می کردم طبیعی تر می شد.

خعلی زیبا کار شده یکم بیشتر توضیح بده . در مورد کارها ؟

توضیح از چه نظر؟ شما که خودتون استاد هستید من تو تاپیک های دیگه نظراتتون رو خوندم خیلی به نکات ریزی اشاره کرده بودید این نشون می ده که شما آشنایی دارید.

به هر حال من در خدمتتون هستم :)

کارای خوبی شده تو کار اول سایه انگشتهای دست خیلی کمه !!!!
چشم ها مورد داره شایدم عکس واقعی اینطور باشه!!!
کار دومی قویتر شده

بله در مورد سابه های دست موافق هستم راستش من اول پررنگتر کار کرده بودم ولی تو عکس اصلی خیلی کم رنگ بود, حالا نمی دونم نورپردازی به چه صورت بوده که باعث شده بود دست ها سایه ی خیلی کم رنگی داشته باشن :shock:

چشم چپ تو عکس اصلی خیلی بسته تر بود دیدم زیاد جالب نمی شه اگه منم دقیقا مثل عکس بکشم.
---------------------------------------------

از بقیه دوستان هم خیلی ممنونم, خوشحالم که این کارها مورد توجهتون قرار گرفته.

Arsham

آخه راستش رو بخوای من با شما و نوع کار کردنش شما آشنا نیستم .

میخواستم یکی از این دو حالت رو برسی کنم که : چطور این کارارو میزنی
1. یه مشتری یا عکسش رو گذاشتی جلوت و از صفر شروع کردی به نقاشی .
( و خلاصه ، توضیحات بیشتر از اینکه که چطور سفارش میگیری تا انتهای مراحل کار ، که بشه بهتر کار رو نقد کرد )
( در کل این کار کاره خعلی زیبایی ولی گرون و خعلی کم مشتری ، من به شخص واسه این کار زیر 250 تومن نمیگیرم )
2. یه عکس میگیری از مشتری بعد میاری تو فوتوشاپ یا نرم افزار های دیگه و روی اون شروع میکنی به نقاشی
( که تو این روز ها رایج شده و بعد به کارشون میگن نقاشی دیجیتال ، که اصلا با این کار مخالفم ، چون هیچ فایده ای برای آدم نداره )
( و این کار هرچند وقت گیره ولی ارزش 2 هزار تومنم نداره ، چون فقط یه کپی سادس و ارزشه هنری نداره )
:rose:آرشام شاگرد همس

آخرین ویرایش:

Dante

Member
آخه راستش رو بخوای من با شما و نوع کار کردنش شما آشنا نیستم .

میخواستم یکی از این دو حالت رو برسی کنم که : چطور این کارارو میزنی
1. یه مشتری یا عکسش رو گذاشتی جلوت و از صفر شروع کردی به نقاشی .
( و خلاصه ، توضیحات بیشتر از اینکه که چطور سفارش میگیری تا انتهای مراحل کار ، که بشه بهتر کار رو نقد کرد )
( در کل این کار کاره خعلی زیبایی ولی گرون و خعلی کم مشتری ، من به شخص واسه این کار زیر 250 تومن نمیگیرم )
2. یه عکس میگیری از مشتری بعد میاری تو فوتوشاپ یا نرم افزار های دیگه و روی اون شروع میکنی به نقاشی
( که تو این روز ها رایج شده و بعد به کارشون میگن نقاشی دیجیتال ، که اصلا با این کار مخالفم ، چون هیچ فایده ای برای آدم نداره )
( و این کار هرچند وقت گیره ولی ارزش 2 هزار تومنم نداره ، چون فقط یه کپی سادس و ارزشه هنری نداره )
:rose:آرشام شاگرد همس

کار رو از صفر شروع می کنم و در 4 مرحله برای مشتری می فرستم که مطمئن بشه خودم دارم می کشم. جالبه بدونید نزدیکانم که خودشون می بینن از صفر شروع کردم و کشیدم فکر می کنن بیس کار عکس هستش, منم فتوشاپ و لایه های مختلف رو نشون می دم و توضیح می دم که اینارو خودم کشیدم.

من اینارو زیر 100 تومن گرفتم و دیدم که اصلا نمی ارزه!!!! :shock:
واقعا وقت گذاشتم, عکس دومی رو بکبار تا 6 صبح داشتم روش کار می کردم!

تبلیغات فعلا ندارم, تو فرووم ها می گم که طراحی انجام می دم اونایی که می خواستن پیغام خصوصی دادن و بقیه کارارو هماهنگ کردیم.

هرچند با این مبلغ کمی که می گیرم برام نمی فرصه کار کنم ولی می خوام یکم جا بیوفته کارم و بعدش کم کم قیمت رو ببرم بالاتر.

سفارش عروس داشتم تاجش کلی نگین داشت 150 تا نگین رو تک تک کشیدم, طلا جواهر و خورده ریزه زیاد داره. قیمت عروس رو بالاتر می گیرم از این به بعد!

--------------------------------
اگه دوست داشتید چند مرحله از کشیدن طراحی هارو می ذارم. عکس اولی رو در 12 مرحله کشیدم.
البته یه ساعت خفن هم دستش بود ولی خیلی جزئیاتش زیاد بود, گفتم اگه اجازه بدید ساعت رو حذف کنم کشیدن دایره و بیضی تو فتوشاپ سخته, گفت ایرادی نداره.

تبلتم سایز A5 هستش, یکم محدودم کرده تو کشیدن, اگه عمری و پولی باقی موند می خوام یکی دو سال دیگه wacom cintiq بگیرم!!!

Arsham

فعلا wip کار رو بزار . من الان وقت ندارم بعدا کلی منقدم و میحرفم برات عزیز جان
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا