پبشنهاد ايجاد انجمن جديد

Annex

Member
سلام

حتما تا حالا متوجه شديد من حرف هامو رك مي زنم. همون طور كه قبلا هم گفته بودم از گذشته هاي دور فعاليت من در انجمنهاي خارجي بود. كه البته انجمن مورد علاقه من در ميان همه اونها www.Omanserv.com هست كه واقعا جالب و مفيد بوده. دوستهاي زيادي هم دارم اونجا... حالا پيشنهاد من براي اين سايت اينه كه بهتره يكم پا رو جلو تر بگذاره و كارشو گسترش بده. اينكه مرتب بيايم و درمورد كار با هم صحبت كنيم و جايي واسه گپ خودموني وجود نداشته باشه كمي خسته كننده به نظر مياد. اينجوري زمان بيشتري هم توي انجمن آن لاين هستيم.

من چون روي مدير (مجيد خان) زياد شناخت ندارم نمي دونم كه با اين پيشنهاد موافقت ميكنه يا نه. چون اگر از اونها باشه كه محافظه كارن و مي خواد در چهارچوب جمهوري اسلامي پيش بره كه سايتش TOP نميشه. بي رو در وايسي گفته باشم كه من به شخصه زياد دوام نمي آرم و زود ميرم انجمن جذاب تر و البته مفيد و سرگرم كننده تر.

حالا بريم سر موضوع اصلي... ميشه انجمنهاي زياد و جديدي رو به مجموعه اضافه كرد. كه خوب من براي شروع كار پيشنهاد ايجاد انجمن -----> موزيك <----- رو ميدم. البته بايد توضح هم بدم كه نمي خوام انجمني باشه براي بحث درباره آهنگهاي سطح پايين و لس آنجلسي... بلكه بحث ها حرفه اي تر باشه و نقد ها پخته تر. چون همه ي ما حداقل روزي چند دقيقه به mp3 هاي توي PC گوش ميديم. پس چه بهتر كه هر روز آرشيو موسيقي مون بهتر بشه... من خودم علاقه زيادي دارم به موسيقي و اگر اين انجمن و ساير انجمنهاي پيشنهادي راه اندازي بشه حاضرم كه مديريت يكي رو هم قبول كنم و كلي مطلب بگذارم تا ثابت كرده باشم كه ضرري كه نداشته هيچ جو عمومي سايت هم بهتر شده.

يك پيشنهاد شخصي: اگر امكان داره انجمن Serials/Cracks/Warez رو راه اندازي كنيد. چون تخصص من اين كاره! :wink:

با احترام

Annex

bagher

Member
جواب

دوست گرامي جداي اين مسايل هدف ما در اين سايت فقط اول آموزش دوم آموزش سوم آموزش است ما به اون حرف ها كاري نداريم بلكه در اينجا جمع شده ايم كه فقط در مورد مسايل كامپيوتر صحبت كنيم . البته اين قسمت را بايد مجيد جان جواب مي داد كه من جواب دادم معذرت :oops:
در مورد راه اندازي براي كرك و سريال با نظر شما كاملا موافقم . ولي بايد نرم افزار معرفي بشه كه كرك هم پيدا كنيم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

بله من با نظر شما موافق هستم كه اگر انجمنها و موضوعات مختلفي هم در سايت بذاريم باعث بيشتر شدن بازديد كننده و دوام آنها ميش..مثلا به من حتي بعضي ها پيشنهاد كردند قسمت عكسهاي خواننده ها ، جك، موسيقي، واز اين جور چيزها در سايت قرار بدم..

با اينكه حرفتون كاملا منطقي و مورد قبول هستش همونطوري كه كه باقر خان گفتند هدف از تاسيس اين سايت و انجمنهاش بررسي مشكلات كامپيوتري و بعضا مشكلات گرافيكي ، وبي و مالتي مديا بوده و هستش پس از نميتونيم انجمنهاي عمومي و موضوعات عمومي توي سايت راه بندازيم چون كلا از اهداف سايت به دور هستش...

در مورد پايبندي به مسايل جمهوري اسلامي براي من فرقي نميكنه و من و همكارامون قصدمون آموزش به ديگرون هستش.. ولي از اونجايي كه توي قرار دادي كه من براي هاست گرفتن تنظيم كرديم من متاهد شدم كه سايتي مغاير با مسايل جمهوري اسلامي نداشته باشم در مورد بعضي از مسايل دستم بسته است.
البته به نظر من اون مسله موزيك و هك اينها اصلا هم مغايرت نداره ولي مسايل بالاتر از اون چرا...

پس نتيجه اخلاقي :wink: : متاسفانه از راه انداختن انجمنهاي عمومي مانند اون چيزهايي كه شما پيشنهاد كردين معذوريم... اما در مورد هك و كرك بايد بحث بشه ان شالله كه راش ميندازيم...

مجيد

Annex

Member
پس نه ديگه... چون با اين توضيحات شما اصلا نميشه انجمن warez رو راه انداخت... راه اندازي اين نوع انجمن براي شما (كه متعهد شده ايد) بيشتر مشكل ساز است تا آن انجمن موسيقي... من چندين انجمن رو ديدم كه بخاطر پرداختن به موضوع Warez توسط شركتهاي بزرگ مورد شكايت قرار گرفته اند و درشون تخته شده...

بازم قربون hosting هاي خودم كه هيچ محدوديتي ندارن. :wink: :wink: :wink:

البته دلايل شما هم قابل قبول هستند . پس بهتره اين موضوع رو ببنديم.

shahrokh_xp

Active Member
من به نوبه خودم با crack و hack موافقم و اگر آقا مجيد مشكل نداسته باشند مي توانيم انجمني براي آنها داشته باشيم كه هر كي crack يا Serial برنامه اي را خواست برايش بنويسيم . :roll:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

چشمممممم...انجمن رو ايجاد كردم...انجمن هك و كرك.....

Annex عزيز رو هم كردم مدير انجمن هك و كرك...

خب امر ديگه اي باشه :wink:

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا