پایتون

saalek110

Well-Known Member
پایتون چیست؟
شاید یک زبان برنامه نویسی است.
من می خوام پردازش تصویر کار کنم ، و از پایتون در اون استفاده می کنند. بنابراین یک تحقیقی فعلا می خوام در موردش بکنم.

saalek110

Well-Known Member
پایتون (به انگلیسی: Python، US: ‎/ˈpaɪθɑːn/‎) یک زبان برنامه‌نویسی شیءگرا، تفسیری، سطح بالا، و همه منظوره است، که خیدو فان روسوم[a] آن را طراحی کرده‌است، و اولین بار در سال ۱۹۹۱ منتشر شده‌است. فلسفه اصلی طراحی پایتون «خوانایی بالای کد» است و نویسه‌های فاصله خالی در آن معنادار هستند و مکرر استفاده می‌شوند. ساختار زبانی و دیدگاه شیءگرا در پایتون به گونه‌ای طراحی شده‌است که به برنامه‌نویس امکان نوشتن کد منطقی و واضح (بدون ابهام) را برای پروژه‌های کوچک و بزرگ می‌دهد.[۲۶]

saalek110

Well-Known Member
من فعلا می خوام در گوشی کار کنم.... ممکن است بعدا در ویندوز کار کنم....ولی خوب ، گوشی دم دست تر است اگر بشود در گوشی کار کرد.

برنامه بالا ، برای پایتون در اندروید است.
حدود ۴۰۰ مگاست.
بعد باز شدنش ، در ادیتور نوشته:
Python:
print("Hello, World!")
این اولین برنامه ماست.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
چند تا نرم افزار اندرویدی یادگیری پایتون هم از گوگل استور دانلود کردم.... که کمک کرد با زبان پایتون آشنا بشم .... کافیه کلمه پایتون را به انگلیسی python در گوگل استور بنویسید و اونها را پیدا کنید و نصب کنید.

Screenshot_۲۰۲۳-۱۲-۰۹_۲۱۲۱۱۶.jpg

در شکل بالا نام و شکل آیکون اونها را می بینید...

البته کلی آموزش فارسی در اینترنت هست و شاید اونها بهتر باشند.

saalek110

Well-Known Member
جناب جادی ، فیلمهای آموزش پایتون داره:

youtu.be/XTsQxezu-KU?si=M8XIZ_wMPYZSftG4

hanie9988

Member
مهاجرت به مجارستان یک گزینه ممکن است، اما نیازمند آگاهی کامل از مقررات و الزامات مهاجرتی مرتبط با این کشور است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به مجارستان آورده شده است:

۱. **انواع ویزا:**
– ویزای شینگن: اگر شما به مجارستان می‌خواهید سفر کنید، ممکن است به ویزای شینگن نیاز داشته باشید که به شما اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن را می‌دهد.

– ویزای کار: اگر قصد کار در مجارستان دارید، باید ویزای کار مرتبط با شغل موردنظرتان را اخذ کنید.

– اقامت دائم: در صورت تمایل به اقامت دائم در مجارستان، باید شرایط مشخصی را ارضا کنید.

۲. **تحصیلات:**
– اگر می‌خواهید دانشگاه‌های تحصیل د رمجارستان کنید، باید مراحل ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی را دنبال کنید.

۳. **زبان مجاری:**
– آشنایی با زبان مجاری می‌تواند در زندگی روزمره و تعامل با محیط محلی کمک کند.

۴. **ترتیبات مالی:**
– اثبات توانایی مالی برای زندگی در مجارستان از جمله مواردی است که ممکن است لازم باشد.

۵. **کار و شغل:**
– در صورتی که به دنبال کار هستید، باید مجوز کار معتبر دریافت کنید.

۶. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
– مشاوره از مشاوران حقوقی یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در تسریع و سهولت در فرآیند مهاجرت به مجارستان کمک کند.

۷. **پناهندگی:**
– اگر به دنبال پناهندگی هستید، باید با مقررات مربوطه آشنا شده و درخواست خود را مطالبه کنید.

قبل از اقدام به هر گونه مهاجرت، توصیه می‌شود که به دقت قوانین و مقررات مهاجرتی مجارستان را مطالعه کنید و از خدمات مشاوره مهاجرتی استفاده کنید.مهاجرت به مجارستان یک گزینه ممکن است، اما نیازمند آگاهی کامل از مقررات و الزامات مهاجرتی مرتبط با این کشور است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به مجارستان آورده شده است:

۱. **انواع ویزا:**
– ویزای شینگن: اگر شما به مجارستان می‌خواهید سفر کنید، ممکن است به ویزای شینگن نیاز داشته باشید که به شما اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن را می‌دهد.

– ویزای کار: اگر قصد کار در مجارستان دارید، باید ویزای کار مرتبط با شغل موردنظرتان را اخذ کنید.

– اقامت دائم: در صورت تمایل به اقامت دائم در مجارستان، باید شرایط مشخصی را ارضا کنید.

۲. **تحصیلات:**
– اگر می‌خواهید دانشگاه‌های تحصیل د رمجارستان کنید، باید مراحل ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی را دنبال کنید.

۳. **زبان مجاری:**
– آشنایی با زبان مجاری می‌تواند در زندگی روزمره و تعامل با محیط محلی کمک کند.

۴. **ترتیبات مالی:**
– اثبات توانایی مالی برای زندگی در مجارستان از جمله مواردی است که ممکن است لازم باشد.

۵. **کار و شغل:**
– در صورتی که به دنبال کار هستید، باید مجوز کار معتبر دریافت کنید.

۶. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
– مشاوره از مشاوران حقوقی یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در تسریع و سهولت در فرآیند مهاجرت به مجارستان کمک کند.

۷. **پناهندگی:**
– اگر به دنبال پناهندگی هستید، باید با مقررات مربوطه آشنا شده و درخواست خود را مطالبه کنید.

قبل از اقدام به هر گونه مهاجرت، توصیه می‌شود که به دقت قوانین و مقررات مهاجرتی مجارستان را مطالعه کنید و از خدمات مشاوره مهاجرتی استفاده کنید.

saalek110

Well-Known Member
youtu.be/smKHKgedkP4?si=brob9kiewZRqy7O1

یک فیلم شش ساعته آموزش پایتون به زبان عربی.

چند تا نرم افزار اندرویدی یادگیری پایتون هم از گوگل استور دانلود کردم.... که کمک کرد با زبان پایتون آشنا بشم .... کافیه کلمه پایتون را به انگلیسی python در گوگل استور بنویسید و اونها را پیدا کنید و نصب کنید.

مشاهده پیوست 117223

در شکل بالا نام و شکل آیکون اونها را می بینید...

البته کلی آموزش فارسی در اینترنت هست و شاید اونها بهتر باشند.
سلام من یه دوره اموزشی دیدم البته مرتبط با حوزه کاری خودم که مربوط به نفت هست
لینکشو میذارم براتون بنظرم خیلی بصورت عملی و صنعتی اموزش میداد.

دوره آموزشی پایتون

جدیدترین ارسال ها

بالا