يه همچين سايتي ميخوا راه بندازم ؟!!!

PadinaWebGroup

Active Member
سلام دوستان من ميخوام يه همچين سايتي http://www.iwebtool.com/tools درست كنم كه به كاربران اين امكانات را بدم تمام اين امكانات را بدم ميخوام همه چي را بدونم كه اسكريپتش چيه هزينش چقدره ميخوام مستقل باشه تو سايتم از سايت ديگه نخونه خلاصه هر اطلاعاتي كه لازمه بدين مرسي منتظرم

PadinaWebGroup

Active Member
يعني هر ابزار20 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! كلن امكانات اون سايت بالا را داره با اي دي من در تماس باش : designer977

Template

Member
يعني هر ابزار20 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! كلن امكانات اون سايت بالا را داره با اي دي من در تماس باش : designer977

طراحی سایتش با خودته این اسکریپت ها با آژاکس نوشته شده و unique هست بخوای بدی برات بنویسن هر کدومش بیشتر از این قیمت در میاد البته کار برنامه نویس ایرانی هم نیست که برات بنویسه. اینا فقط ابزارهایی هست که میتونی تو سایتت ارائه بدی و طراحی اصلی سایت شامل نمیشه. من YM ندارم.

طراحی سایتش با خودته این اسکریپت ها با آژاکس نوشته شده و unique هست بخوای بدی برات بنویسن هر کدومش بیشتر از این قیمت در میاد البته کار برنامه نویس ایرانی هم نیست که برات بنویسه. اینا فقط ابزارهایی هست که میتونی تو سایتت ارائه بدی و طراحی اصلی سایت شامل نمیشه. من YM ندارم.
سلام
ایرانی ها برنامه هایی نوشتن ( حتی تو زمینه هک ) که دنیایی دنبالشن. نمونش هم برنامه هایی که اشیانه مینویسه
=-=-=-=-=
در رابطه به سوالتون هم بگم که :
من منظورسوالتون رو درست نفهمیدم اما اگه بخواهین 1 چیزی خیلی قوی و خوبی راه بندازید بهترین کار اینه که یه vbull بخری و install تو سایتت که هم کار forum رو انجام بده و هم میتونیی روش plug-ins نصب کنید
چون ماشاالله VB تنها چیزی که خیلی داره plug-in هست و همینطور این قیمتی که دوست ما گذاشتن خیلی بالاست !
قیمتش هم میتونی از ایت خودش ببینی
=-=-=-=-=
سوالتون 1 خورده مبهم بود اگه من هم جوابم بیربط بود ببخشید

Template

Member
سلام
ایرانی ها برنامه هایی نوشتن ( حتی تو زمینه هک ) که دنیایی دنبالشن. نمونش هم برنامه هایی که اشیانه مینویسه
=-=-=-=-=
در رابطه به سوالتون هم بگم که :
من منظورسوالتون رو درست نفهمیدم اما اگه بخواهین 1 چیزی خیلی قوی و خوبی راه بندازید بهترین کار اینه که یه vbull بخری و install تو سایتت که هم کار forum رو انجام بده و هم میتونیی روش plug-ins نصب کنید
چون ماشاالله VB تنها چیزی که خیلی داره plug-in هست و همینطور این قیمتی که دوست ما گذاشتن خیلی بالاست !
قیمتش هم میتونی از ایت خودش ببینی
=-=-=-=-=
سوالتون 1 خورده مبهم بود اگه من هم جوابم بیربط بود ببخشید

یکی از این برنامه ها رو لطفا معرفی کن شاید ما هم افتادیم دنبالش عزیز من 9 سال شرکت نرم افزاری داریم ته همه برنامه نویسهای ایرانی رو هم در آوردیم ایرانی یعنی کپی کار نه اینکه بگم ایرانی کم میاره اما وقتی بها داده نمیشه به مرور یه مشت کپی کار بیشتر نمیتونی گیر بیاری 30 سال کم نیست تا یه جامعه رو به گند بکشه.

من حاضرم روی هر کدوم از این تولزها 30000 تومان به شما بدم تا یه نفر پیدا کنی بنویسه.

PadinaWebGroup

Active Member
دوستان عزيز ببينيد من ميخوام يه همچين سايتي كه لينك دادم بالا راه بندارم با يه امكان ديگه امكان كانتر دهي مثل وبگذر يعني يه سايت تولز كه توش كانتر دهي هم باشه تو يه سايت همش ميخوام قيمت بدين يكي ار بچه ها 80 تومن گفته يه چيزه توپ حالا شما چند ميگين ؟

Shouli

Active Member
من یکی رو سراغ دارم اگه بخای معرفی میکنم بهت ... پیغام خصوصی بده !

اگه اینطوری باشه همون vbull پلاگ این برای این هم داره
شما لطف کن برو طوی سایت خود vbulletin دربرش بخون به احتمال زیاد به کارت میاد
=-=-=-=-=-=
و درباره دوس خوبمون که میگه ایرانی ها ......
شما با برنامه exe to text که اقای نیما صالحی ( Q7X ) نوشتن کار کردید که ببینید چی کار میکنه با فایل های exe
یا برنامه های auto defacer مثل php defacer که از IE برای گرفتن کد و shell ها استفاده میکنه !
تو ایران هیچ کسی که از برنامه نویسی 1 چیزیبارش باشه رو پیدا نمیکنید که Q7X رو نشناسه چون network رو اونقدر خوب بلده که میتونه توش برنامه نویسی کنه و یا حتی برای windows
شما وقتی میخواین برای 1 برنامه plug-in یا چیزی بنویسید باید تمام الگوریتم کاری اون رو بلد باشید تا بتونید براش برنامه ای بنویسید مثلا میخواید برای window یه برنامه بنویسی که بکگراند رو عوض کنه باید بدونی که بکگراند وینداز از گجا میاد . چه طوری لود میشه و .....
شما همه این هارو بلدی که میگی ایرانی ها هیچی نیستن ..... ؟

anne

Banned
یکی از این برنامه ها رو لطفا معرفی کن شاید ما هم افتادیم دنبالش عزیز من 9 سال شرکت نرم افزاری داریم ته همه برنامه نویسهای ایرانی رو هم در آوردیم ایرانی یعنی کپی کار نه اینکه بگم ایرانی کم میاره اما وقتی بها داده نمیشه به مرور یه مشت کپی کار بیشتر نمیتونی گیر بیاری 30 سال کم نیست تا یه جامعه رو به گند بکشه.

من حاضرم روی هر کدوم از این تولزها 30000 تومان به شما بدم تا یه نفر پیدا کنی بنویسه.
با نظر شما موافقم.

مشکل ما ایرانی ها اینه که همش فکر میکنیم غربی ها از ما برترن
شما میدونید که بین 10 15 تا از نویسنده های windows ایرانی هستن ؟ اما هیچ اسمی ازشون برده نمیشه
میدونید خیلی از مهندس های NASA ایرانی هستن اما اسمی ازشون برده نمیشه
=-=-=-=
شما انقدری که تو سر ایران میزنید اگه سعی کنید توی ایران به 1 جایی برسید اون وقت دیگه ایران خودش میشه 1 microsoft درسته که امکانات کمه اما .....
این هم بدونید که دانشگاه صنعتی شریف ایران توی رشته کامپیوتر 3وم توی دنیاست !
یا تیم 5 4 هک دنیا ایرنی هستن میتونید از اینجا ببینید ( الان به دلیل 1 سری مشکلات که برای اشیانه پیش اومده شده 10 هم ) دلتا هکینگ هم ایرانی هست
=-=-=-=
الان همه ایرانی ها مثل شما فکر میکنن
ببخشید اگه لحنم تند بود . قست جسارت نداشتم

sample4u

New Member
مشکل ما ایرانی ها اینه که همش فکر میکنیم غربی ها از ما برترن
شما میدونید که بین 10 15 تا از نویسنده های windows ایرانی هستن ؟ اما هیچ اسمی ازشون برده نمیشه
میدونید خیلی از مهندس های NASA ایرانی هستن اما اسمی ازشون برده نمیشه
=-=-=-=
شما انقدری که تو سر ایران میزنید اگه سعی کنید توی ایران به 1 جایی برسید اون وقت دیگه ایران خودش میشه 1 microsoft درسته که امکانات کمه اما .....
این هم بدونید که دانشگاه صنعتی شریف ایران توی رشته کامپیوتر 3وم توی دنیاست !
یا تیم 5 4 هک دنیا ایرنی هستن میتونید از اینجا ببینید ( الان به دلیل 1 سری مشکلات که برای اشیانه پیش اومده شده 10 هم ) دلتا هکینگ هم ایرانی هست
=-=-=-=
الان همه ایرانی ها مثل شما فکر میکنن
ببخشید اگه لحنم تند بود . قست جسارت نداشتم

اینی که شما میگید درست اما همین جاها و رتبه هایی که شما میگید هزاران هندی ژاپنی و چینی دارن کار میکنن که جزء بهترین ها هستن به نظر من ایرانیها در راه غیر قانونی که پیشرفت میکنن به دلیل جو مریض کشور ماست که برای کار درست ارزش قائل نیستن و هر چی دزد و کسانی که موجب ضرر هستن بیشتر تحویل میگیرن این تیم هایی که نام میبرید کدوم کار مفید انجام دادن جزء اینکه کلاسهای مسخره ای که خودم شاهد برگزاریش بودم راه انداختن که قصدشون فقط خالی کردن جیب یه عده بوده که فکر کردن با هک کردن ایدی یاهو مسنجر کار شاقی انجام دادن.

منم خودم میدونم که ایرانیها از خیلی از کشورها برترن اما از خیلی ها هم پایینترن اینو یادمون نره که دوران ابوعلی سینا و ... گذشت و باید ببینیم الان چی داریم و هستیم.

آخرین ویرایش:
توی 1 سری از چیز ها باهاتون موافقم و توی 1 سری نه ! ....
اینکه ایرانی ها توی کارهای دزدی واقعا خلاقیت خاصی دارن واقعا جالبه . اگه اون کار هارو + پیش بگیرنخیلی چیز ها درست میشه :D
همینطور من خودم توی کلاس هاشون بودم
درسته که از کلاس هیچی یاد نگرفتم جز hack کردنه windows 2000 و windows XP SP1
و این رو هم قبول دارم که اقای بهروز ایس اونطوری که مرم فکر میکنن بلد نیست ( یعنی اون چیزی که ما ازش انتزار داریم ) اما من اقای نیما صالحی رو واقعا قبول دارم و نه تنها من بلکه کل ایران و خیلی دیگه از کشور ها قبولش دارن چون توی کارش 1 استاده
خیلی دیگه از کشور ها هستن قرار نیست از اول تا 30 همشون ایرانی باشن
اما اینکه 2 تا تیم از کشور ما توی تاپ لیست سایتی به اون بزرگی توی دنیای هک به اون بزگی هستن باید افتخار کنیم
دوستمون گفتن 9 ساله شرکت نرم افزاری دارن
والا ما ندیده بودیم کسی به این بنازه طرف امرش رو میزاره رو برنامه نویسی 40 سال برنامه مینویسه همه زبون هارو هم یاد میگیره از اسمبلی گرفه تا qbasic و خیلی زبون های سطح بالای دیگه نمیاد بگه من برنامه نویسم چون برنامه نویسی برای خودش 1 دنیاست بعد دوستمون ....
و جامعه ما هم مشکلاتی داره که باید پذیرفت و باید سعی کنیم درستش کنیم
=-=-=-=
مشکل ما ایرانی ها اینه که فکر میکنیم خون غربی ها از ما رنگی تره
و عشق خارجیم . خارجی ها از مغز ایرانی ها استفاده میکنن و به چه جاهایی میرسن اما ایرانی ها فقط به خارج فکر میکنن و به هیچ خا نمیرسن
=-=-=-=
اگه همهی ما نیرومون رو بزاریم توی ایران به جای اینکه در بریم خارج
ایرانی میشه که دنیا حسرتش رو بخره ( الان که من این حرف رو میزنم هر کس بشنوه میگه این امله )
مغز ایرانی ها توی دنیا تکه !!!!!!!!!!!
اقای بهروز کمالیان هم اگر هیچی بلد نباشه بلخره رئیس تیم اشیانست و الان تیم 10 هم دنیا و روی تمامی صفحات deface ش اسم ایران و نقشه کشور رو گذاشته
حتی اگه این 1 تظاهر هم باشه من ازش ترفداری میکنم چون برای ایران کار میکنه
=-=-=-=-=-=
شما هم نگید yahoo بازی چون من توی کلاساشون شرکت کردم
درسته سطح کلاس ها خیلی پایین بود اما دیگه توی درباره بوت و .... چیزی نبود

موفق باشید
17.gif
157.gif

pergia

New Member
دوست عزیز من (شرکن من) احتمالا بسیار زیاد می تونه اینکا رو برای شما انجام بده ولی بسیار گرون تمام میشه

ما NET. کار می کنیم و همه رو اختصاصی براتون در میاریم ولی نه با قیمت مشابه 20000 تومان برای هر ابزار آیا برای یک برنامه نویس همه این ابزار مشابهند

متاسفانه (بقول بعضی از دوستان) این PHP کار ها بعلت کپی و استفاده سورس ها آماده (بعلت open source بودن نرم افزار) کلی برنامه نویسی رو خراب کردند

جدیدترین ارسال ها

بالا