[برنامه] يه مولتي پلير خيلي عالي ...

aff - SEvEN

Banned
سلام ... شبتون بخير باشه ...

حاظرم شرط ببندم اين مولتي پلير DigiMode X با بيلدر نوشته شده ... يک مولتي پلير هست با قابليتهاي مختلف که بطور تصادفي با هاش تو نت برخورد کردم ... ( البته چند ساعت پيش )

dmx.jpg

digimo6.jpg

DigiMo1.jpg

سایت منبع برای مشاهدهء دقیق تر

دنلود دی جی مد ایکس ویدئو پلیر ، ورژن یک با سایز 654 کیلو بایت

دنلود نسخهء کامل دی جی مد ایکس پروفشنال ، یعنی مولتی پلیر اون با سایز 7.54 مگا بایت

بچه ها می خواین ببینین چرا سایزش اینقده زیاده ؟ همینجارو کلیک کنید و اسکین کامل اون رو ببینین ، شوکه می شين ، مطمئنم

اين قدرتمندترين پليري هست که تا حالا تو دنيا با MMB نوشته شده ... و در نتيجه اون آقايي که چن وقت پيش با ادعاي برنده شدن تو مسابقات استاني شون اومد و پست زد و رفت و گفت پليري در حد جت آيديو نوشته بودم با بيلدر ، راست مي گفته :lol:
پس MMB هم مي تونه در اين سطح کار کنه ... گرچه من خودم از بعضي کليدهاي اين پلير خوشم نيومد ولي قابليت هاش شگفت انگيز هست ... :cool:

متشکرم و شبتون خوش باشه ...
****************************************************************************************************
ويرايش مي شه ...
او و و و و و و و و و و م ... اصلا خوشم نيومد از زرنگ بازي حضرت آقا از کشور مصر ، يا عربستان صعودي يا هر کجاي ديگه که
هستن ... با بيلدر نوشتنش و 30 $ قيمت گذاشتن رو برنامشون :mad: ...
يعني چي ؟!

خب شما به کد رجيستر هم نياز دارين تا اين برنامه فعال بشه ... اما با خورد کردن اين مولتي پلير چجورين ؟!
aetsch013.gif

تيکه هاشو ميتونين از پيوست زير دنلود کنين ... ! البته نه همشو ، ولي خب ديگه ...
****************************************************************************************************
менеджер джентльмена... Пожалуйста контексты я сталкиваюсь с редактированием
:mad: :mad: :mad:

پیوست ها

• Maya v.1.0.2.zip
    823.1 کیلوبایت · بازدیدها: 472
  • DigiMode X 1.00.0.zip
    823.1 کیلوبایت · بازدیدها: 428
  • Auto VCD and DVD Player.zip
    667.3 کیلوبایت · بازدیدها: 333
آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا