يه مطلب عجيب

MnavidM

Active Member
با سلام

من اينجا يه مطلبي برام عجيبه اونم اينكه :

اين سايت 4937 عضو داره اما تا اونجايي كه من ديدم فوقش صد نفر در سوال و جواب ها
شركت دارند :!: :!:

حالا چرا اين طوري خدا ميدونه ..................

نظر شما چيه :?: :?:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا دليلش اينه كه خيلي از افرادي كه عضو ميشند فقط براي خواندن مقالات يا دريافت برنامه يا ... عضو سايت ميشند.. واسه همينه كه كاربراني كه در انجمنها فعاليت دارند خيلي كم تر از آمار كاربران هستند

مجيد

mehrdad55

Member
Majid گفت:
سلام
آقا دليلش اينه كه خيلي از افرادي كه عضو ميشند فقط براي خواندن مقالات يا دريافت برنامه يا ... عضو سايت ميشند.. واسه همينه كه كاربراني كه در انجمنها فعاليت دارند خيلي كم تر از آمار كاربران هستند

مجيد
با سلام
به قول آقا مجيد يكسري فقط براي خوندن عضو ميشوند
همه كه استاد نيستند
آقا مجيد دست شما درد نكند واقا كه سايت اين سايت عالي است
با تشكر

Pooriya_Online

Active Member
آقا تازه بعضي ها هم اصلا واسه خوندن و دريافت برنامه و ... عضو نميشن بيخودي عضو ميشن چون نميدونن سايت درباره چي هست.(و فكر ميكنن سايت امكانات ديگه اي داره و نميدونن)
يكيش همين دوست من با خودمن عضو شد ولي تاحالا يكبارم تو سايت نيومده.

R_chizari

Active Member
درود
علاوه بر افرادي كه دوستان و جناب علوي زاده فرمودند عده اي نيز عضو ميشوند و از مقالات اين سايت ، ايده هاي بكار رفته و ... در ديگر سايتها استفاده ميكنند آن هم مجاني !

شاد باشيد
چيذري

آقا يون همگان همه چيزه ندانند

سلام

همانطوري كه مطلع هستيد قرار از جمع شدن ما در اين سايت زيبا فقط استفاده از معلومات همديگست ز يرا كه وسيع بودن علوم كامپيوتري در اين بوحبوحه زماني امري است واقعي پس
چرا كه فرصت را از دست نداده وبا هم به يادگيري علوم بپر دازيم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس فرقي نمي كنه كه چه كسي شما را راهنمايي مي كند فقط براي يادگيري حتي اموزش از كوچلو ها هم تلاش كنيد
به اميد بدست اوردن فناوري روز :eek: :D :lol:

MrMohi

Active Member
من هم با نظر آقای 60733 موافقم

---------------------------------------

bigdance2.gif

saman_sweden

Active Member
Re: آقا يون همگان همه چيزه ندانند

60733 گفت:
سلام

همانطوري كه مطلع هستيد قرار از جمع شدن ما در اين سايت زيبا فقط استفاده از معلومات همديگست ز يرا كه وسيع بودن علوم كامپيوتري در اين بوحبوحه زماني امري است واقعي پس
چرا كه فرصت را از دست نداده وبا هم به يادگيري علوم بپر دازيم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس فرقي نمي كنه كه چه كسي شما را راهنمايي مي كند فقط براي يادگيري حتي اموزش از كوچلو ها هم تلاش كنيد
به اميد بدست اوردن فناوري روز :eek: :D :lol:
اين نوشته برام حالب آمد خواستم نكته اي را اشاره كنم
يه پسر 13 ساله كه كلاس 6 دبستان ميره براي من و دو سه تا از همكاران حالت مشاوره داره و خيلي از مشكلات برنامه نويسي با كمك اين دوست كوحولوي مان Mr. Peter برطرف شده است براش حقوق ماهيانه تعين شده است
پس عزيزان كم سن ها دست كم نگيريد و يا همين دو سه روز پيش يه آقا پسر باز 13 ساله از مشهد (متاسفانه اسمش را در خاطرم نيست) عضو اين انحمن شده ويه سايت خيلي باحاليهم درست كرده وكلي هم با آقا محيد بحث و تبادل نظر داشت كه واقعا حال كردم

جدیدترین ارسال ها

بالا